999 rezultate për

gazetarja

Gazetarja bën deklaratën e fortë: "Rrumi" shoqërohej me zyrtarë të lartë policie Gazetarja Klodiana Lala ka publikuar detaje të reja nga e shkuara kriminale e Aleksandër Lahos i cili njihet si Landi Mu
A u vra gazetarja e njohur me një bombë të porositur në Shqipëri? azeta malteze “The Sunday Times of Malta” raportoi se pajisja e përdorur në vrasjen e gazetares Dafne Caruana Galizia be
Prekëse, arsyeja për të cilën gazetarja shqiptare do të donte ta rikthente në jetë të atin (VIDEO) Moderatorja Jona Spahiu, e cila në shtator të vitit që lamë pas u bë nënë për herë të parë, është larguar përkohësisht n
Prej 3 vitesh, 17 vjeçarja shqiptare shkul flokët “Stop” ka udhëtuar drejt Shkodrës në familjen e Qamile Muharit. Ajo është nënë e dy fëmijëve dhe kërkon ndihmë për vajzë
I thotë live emrin, Stresi tregon këngëtaren shqiptare të fiksuar pas tij Reperi i famshëm Stresi është pyetur për femrat e famshme që e kanë ngacmuar. Dhe ai zgjodhi menjëherë këngëtaren Lin
"Po pushoni mor ja q.. robt", gazetarja flet për herë të parë pasi u bë virale (VIDEO) Ka kaluar vetëm një javë që kur gazetarja e “Tv Apollon” shpërtheu në të shara në studio duke u bërë kryetema e javës.
Gazetarja italiane mahnit fansat, pozon nga palestra dhe natyra (FOTO LAJM) Dileta Leota, gazetarja italiane e "Dazn", konsiderohet si nje nga femrat më seksi të televizionit dhe të gazetarisë spo
Rama dhe Cakaj kundërshtojnë njëri-tjetrin për Kosovën: Nuk besoj asnjë deklaratë! Kryeministri Edi Rama mbrëmë ka kundërshtuar hapur ministrin Cakaj për një deklaratë të dhënë nga ky i fundit për futjen
"Pushoni ia q*fsha robt", flet gazetarja Marsela Topi: E kisha me njerëzit e avokatit, më acaruan (VIDEO) Gaztetarja Marsela Topi ka reaguar pas videos ku u shfaq duke sharë në studio, lajm i cili bëri gjithë xhiron e portalev
"Po pushoni mor ja q.. robt": Gazetarja shpërthen në të shara live (VIDEO) Një bisedë në studion e emisionit “Fakt” të televizionit të Fierit, Apollon tv, ka degjeneruar në një video +18. Ka q
Ditë zie për median, ndahet nga jeta gazetarja shqiptare (FOTO LAJM) Gazetarja e “Radio Tirana” dhe ish-redaktorja letrare në Shtëpinë Botuese “Naim Frashëri”, Natasha Këlliçi (Dulaku) ësht
Ndahet nga jeta gazetarja e njohur e Radio Tiranës Është ndarë nga jeta ditën e sotme gazetarja e njohur e Radio Tiranës së Jashtme, Natasha Këlliçi (Dulaku). Ajo ka qe
Gazetarja e njohur për Dafina Zeqirin: Është arrogante, ja ç'më bëri (FOTO LAJM) E ftuar së fundmi në emisionin "Mos i fol shoferit", ishte gazetarja e njohur e mediave rozë, Suada Daci e cila gjatë in
Paralajmëron Meta: Kam shumë dosje, jo vetëm të Ramës “Ma ka mësuar Anastas Angjeli këtë gjë, që letrat duhen të ruhen të gjitha se është tregues i përgjegjshmërisë publike,
Gazetarja britanike fiton betejën 8 mujore me Policinë e Shtetit Gazetarja dhe blogerja britanike, Alice Taylor fitoi betejën 8-mujore me Policinë e Shtetit, pas një konflikti gjyqësor
Gazetarja shqiptare turpëron publikisht futbollistin: Ai flirton me mua (FOTO LAJM) Gazetarja e sportit, Qëndresa Krelani e njohur për publikun si Qeqa ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Shiko
Tjetër do dhe një tjetër e ngacmon, gazetarja sportive tregon futbollistin që flirton me të Kjo e shtunë e “Shiko kush luan” i rezervoi publikut shumë argëtim por mbi të gjitha nxorri në pah edhe disa të vërteta.
"Më tallnin", gazetarja e suksesshme shqiptare tregon vështirësitë në fillimet e karrierës (FOTO LAJM) Sot, Juli Xhokaxhi, gazetare në ABC Neës, njihet për emisionet e saj me natyrë politike, por s’ka qenë gjithmonë ashtu.
Ndërron jetë gazetarja e BBC-së Ka ndërruar jetë në moshën 27 vjeçare, Hanna Yusuf, gazetare e njohur e BBC-së. Ajo u përshkrua nga kolegët e saj si
Ndahet nga jeta në moshën 27 vjeçare gazetarja e njohur (FOTO LAJM) Gazetarja e BBC, Hanna Yusuf është ndarë nga jeta në mënyrë të papritur në moshën 27-vjeçare. Familja e saj tha se is