999 rezultate për

gazetarja

MINISHENGENI/ Mal Berisha: Nuk ka mbështetje popullore I ftuar në “ABC e mëngjesit” ish-ambasadori Mal Berisha ka folur për Mini Shengenin që u mbajt në Tiranë. Berisha thekso
Zbulohet takimi i "fshehtë" i Vuçiç me gazetarët serb: Mendoj vetëm për interesat… Gazetarja e Abc News Linda Karadaku ishte e vetmja gazetare shqiptare që mundi të marrë pjesë në konferencën e President
Gazetarja zbulon çfarë u tha Vuçiç gazetarëve serbë me dyer të mbyllura: Pyetja ime publike ndaj Ramës Gazetarja e Abc News Linda Karadaku ishte e vetmja gazetare shqiptare që mundi të marrë pjesë në konferencën e President
Fitoi gjyqin, por nuk i japin kempin për diabet për 2 vite Kujtim dhe Dorina Qosja nga Elbasani i janë drejtuar emisionit “Stop” në Tv Klan për një problem shëndetësor. Në vitin 2
Zgjidhet kreu i SPAK, kush do të drejtojë strukturën e posaçme për tre vite Arben Kraja ka marrë gjashtë vota nga mbledhja që KLP duke u zgjedhur kështu kreu i SPAK. Gazetarja Glidona Daci bën
Gazetarja e njohur e sportit harron të veshë të brendshme (FOTO LAJM) Diletta Leotta është gazetarja më seksi në Itali, ndërsa tifozët çm enden pas fizikut të saj. Gazetarja sportive e “D
Gazetarja tregon çfarë i punoi "i forti" i lagjes në korridorin e shkollës: Më qëlloi me shuplakë Gazetarja Erjona Rusi ka treguar një episod të dhimshëm që i ka ndodhur në jetën e saj, gjatë kohës që ishte adoleshente
Can Yamanit i ikën truri nga gazetarja, ia kërkon troç gjatë intervistës (VIDEO) Can Yaman ka shkuar së fundmi në Spanjë për t'u takuar me fansat e tij, por ndërkohë ka marrë shumë ftesa për intervista
Kushërira i vdes si pasojë e tërmetit, gazetarja bën apelin e fortë E ftuar në programin “Rudina” ka qenë e ftuar gazetarja Ornela Gaçe. Ajo ka humbur vajzën e xhaxhait, Xhuljeta Gjonaj 53
Gazetarja përjeton tërmetin live nga studio: E ndjejmë, lëkundje të forta (VIDEO) Tërmeti 5.1 ballë u regjistrua live edhe në studion e "News24" teksa gazetarja Nisida Tufa ishte në një lidhje live me g
Të përjetosh tërmetin live, si regon gazetarja (VIDEO) Një tërmet i magnitudës 4 e shkallës Rihter, sapo ka rënë përsëri në këto minuta, duke e çuar numrin e lëkundjeve në 200
Ndjehen lëkundjet e tërmetit gjatë transmetimit live, ja si reagon gazetarja (VIDEO) Një tërmet i magnitudës 4 e shkallës Rihter, sapo ka rënë përsëri në këto minuta, duke e çuar numrin e lëkundjeve në 200
Si u tmerrua gazetarja shqiptare, kur e kapi live tërmeti (VIDEO) Tërmete i kanë ndierë live edhe gazetarët që kanë qenë duke transmetuar dëmet e tërmetit të parë. Gjatë raportimit pë
"Po kërkonte ujë", 17 vjeçari bllokohet nën rrënoja Nga vila 4 katëshe ku ishin banonin 7 anëtarë, mësohet se vinin thirrje për ndihmë teksa ajo u shkatërrua plotësisht.
Gazetarja detyron Lleshajn t'a pranojë: Kriminelët lëvizin me dijeninë e policisë Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj nuk e mohon se disa elementë kriminal lëvizin me makina të blinduar me dijeni të pol
Zbulohen biznese të tjera të italianit që mashtronte shqiptarët për punë Një javë më parë, emisioni “Stop” në Tv Klan transmetoi një rast mashtrimi për punësimin e shqiptarëve jashtë vendit. Bë
Gazetarja shqiptare thumbon spikeret: E di ç'kanë bërë korridoreve (FOTO LAJM) Enki Braçaj u bë shumë e njohur kur jepte lajmet në "Zjarr TV", ndërsa tani e shohim gazetare në "Aldo Morning show" çdo
Hyri në çmendinë dhe ndryshoi Amerikën, gazetarja që mposhti "botën e meshkujve" (FOTO LAJM) Sot, nuk ka statusin e një ylli, por Nellie Bly ka pasur një rol të jashtëzakonshëm në zhvillimin e shoqërisë. Në gjy
Lindi fëmijën e tretë, Njësia Bashkiake i refuzon bonusin prej 1.2 milionë lekësh Pak kohë më parë Kryeministri Edi Rama njoftoi se nënat e reja, të cilat do të sillnin në jetë një bebe, do të përfitoni
Në qendrën shëndetësore të Bathores, e merr raportin mjekësor pa kontroll Kreu i Kadastrës së Shqipërisë, Artan Lame ka treguar se si zyrtarë, politikanë dhe shumë personazhë të njohur fshehin a