999 rezultate për

gazetarja

Lala: 10 mijë përgjime në resortin Golden, video me ministra e deputetë Mbrëmjen e sotme, në emisionin “Opinion”, gazetarja Klodiana Lala ka nxjerrë fakte tronditëse. Ajo ka zbuluar se në reso
Kobe Bryant baba i përkushtuar, gazetarja përlotet në emision (VIDEO) Gazetarja e ESPN wstw pwrlotur nw emision kur ka kujtuar takimin e vetwm qw ka pasur me legjendwn e NBA-sw, Kobe Bryant.
VIDEO/ Të gjithë presin ulur, gazetarja qan gjatë raportimit: Pamje dramatike nga Turqia Pamjet që vijnë nga Turqia pas tërmetit tragjik nuk mund të mos preknin edhe gazetarët që raportojnë nga terreni. E njëj
Flet vëllai i 33 vjeçares që vdiq në mënyrë të mistershme: Sëmundja iu përhap kudo Dy javë më parë, Mariglen Mestani vetëm 27 vjeç, me profesion polic humbi jetën, pasi u prek nga meningjiti akut. Insti
"Më falni, kam gënjyer për 15 vite", gazetarja e njohur jep dorëheqjen Për 13 vite radhazi ishte një nga personazhet më të njohura dhe të dashura të televizionit shtetëror. Por tragjedia e
Gazetarja e njohur dhe e fejuara e Ronaldos, prezantuese në Sanremo (FOTO LAJM) Festivali i këngës italiane në Sanremo, këtë vit do të prezantohet nga një figurë tepër e njohur e televizionit në Apeni
Nipi i ekzekutoi gruan, bashkëshorti emigrant rrëfen momentin kur e pa në morg (VIDEO) Një ngjarje makabër ka tronditur opinion publik në ditët e para të vitit 2020. Drita Saliaj, 50 vjeçe, mbeti e vrarë gja
Rrëfimi tronditës i 63-vjeçares: Babai më shiti për 50 mijë lekë “Historia ime” në Tv Klan ditën e sotme ka sjellë historinë e trishtë të 63-vjeçares Fatime Fregjaj. Ajo në studio ka t
Pas pushimeve Michela Perisco i përkushtohet palestrës (FOTO LAJM) Pas pushimeve me rastin e festave të fundvitit përkrah të fejuarit të saj mbrojtësit të Juventusit Daniele Rugani në Mal
Gazetarja zbulon detaje të reja nga ekzekutimi: Ruhej nga të afërmit Gazetarja Klodiana Lala ka folur në lidhje me ekzekutimin mafioz të biznesmenit Kastriot Reçi, duke dhënë edhe disa deta
Gazetarja kosovare kritikon Ramën për minishengenin: S'duhej të futej në lojën e Vuçiç Gazetarja Arbana Xharra shprehet me tone kritike ndaj nismës për minishengenin ballkanik. Në një lidhje me Skype për
Përhapi panik te banorët, arrestohet gazetarja Policia malazeze ka arrestuar gazetarja Anxhela Gjikanoviç e një portali në Podgoricë, pasi shkaktoi panik te banorë
Dhurata më e bukur për festa, gazetarja e njohur në pritje të ëmbël Gazetarja e njohur Rudina Demneri, e njohur gjerësisht edhe si Paloma, së fundmi ka dhënë një lajm të bukur për të gjith
Gazetarja e shqiptare jep lajmin e bukur: Vitin tjetër do bëhem sërish nënë! (VIDEO) Gazetarja Paloma, ishte e ftuar pasditen e sotme në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ku foli për jetën private. Pasi u b
Adil Rami ngacmon gazetarën e sportit, Sabina: Folëm pak, se kishte fatin të më takonte Gazetarja e sportit Sabina Mete ka treguar emrin e futbollistit më të famshëm, i cili i kishte shkruar në rrjetet social
Asnjë dëmtim nga tërmeti! Banorët në Kombinat: Duan të na prishin shtëpitë për pallate Ndalemi në Kombinat, në rrugën “Dionis Filozofi” ose Rruga e Qelqit. Pallatet e ndërtuara në vitet ’52-’53 dhe banesat p
Lidhja e parë "live", gazetarja e sportit: M’u drodh edhe qimja e flokut (VIDEO) Gazetarja e sportit, Sabina Mete, ka qënë e ftuar në emisionin e pasdites “Ftesë në 5”, ku edhe ka folur për jetën e saj
Dramatike, nëna shqiptare: Kam fjetur në varreza bashkë me 4 fëmijët Bora Avdia është nënë e 4 fëmijëve dhe prej 3 vitesh nuk ka një banesë për të jetuar, por endet nëpër rrugë. Në një inte
Sot nënë e 4 fëmijëve, Bora: Kur kisha ditëlindjen, njerka më futi duart në fyt “Historia ime” në Tv Klan ka sjellë sot historinë e dhimbshme të Bora Avdias. Ajo është ndarë nga bashkëshorti i saj dhe
"Kaos, frikë dhe njerëz që vraponin", gazetarja rrëfen tmerrin që pa në Durrës Sot, një muaj më parë Shqipërisë i humbën 51 jetë nga tërmeti. Vendin e mbërtheu kaosi dhe frika duke lënë pas dhimbj