999 rezultate për

gazetarja

Gazetarja shqiptare shpërthen në lot në emision: Jam tronditur jashtëzakonisht shumë (VIDEO) Moderatorja Aulona Musta ishte pasditen e sotme e ftuar në emisionin “Rudina”. Ajo ka folur rreth historisë së 15-vjeçar
Gazetarja e sportit shpërthen me foto provokuese nga kuzhina (FOTO LAJM) Modelja Einxhel Shkira është një nga vajzat e famshme shqiptare më të bukura, e cila tashmë punon si gazetare sportive
Flet gazetarja që u zhvesh para Kryeministrisë: Unë jam plot surpriza! (FOTO LAJM) Këtë javë, reporterja e programit të mëngjesit, “Aldo Morning Show”, e nisi sezonin e plazhit në mënyrë simbolike, pasi
Gazetarja e "Sportitalia" sfidon Diletta Leottën (FOTO LAJM) Vera po vjen dhe të gjithë po përgatitën për të shkuar në plazh. Femrat më së shumti janë pak të shqetësuara në lidhje m
Gazetarja 59-vjeçare le pa fjalë rrjetin, shkon në punë pa reçipeta (FOTO LAJM) Është 59 vjeç, por ka një trup për t’u pasur zili. Bëhet fjalë për Carol Vorderman, e cila i la pa fjalë të gjithë m
Raportoi para Kuvendit me rroba banjo, gazetarja shqiptare: Mamit tim i kisha pëlqyer shumë Griselda Katirai gazetare e një emisioni mëngjesi ka thyer tabu duke raportuar para Kuvendit vetëm me rroba banjo dhe nj
"Për fëmijët populli ju djeg të gjallë", gazetarja dënon ashpër dhunën e policisë ndaj 15 vjeçarit Nga Ardita Bala Në 9 janar të 2004 kam qenë në Vlorë, në port, nën shi, kur në mbrëmje sollën trupat e 21 t
Habit gazetarja shqiptare: Më ka mbetur në mendje ëndrra me Edi Ramën (VIDEO) Gazetarja kosovare Sasa Hoda ishte pasditen e sotme në një lidhje direkte për emisionin "Ftesë në 5". Gjatë intervistës
I dha diplomë false, parukierja kërcënon vajzën: Të hedh shtëpinë në erë! Emisioni "Stop" sjell një denoncim në Kamëz, pasi një vajzë tregon se ka paguar 400 mijë lekë të vjetra për një kurs par
Nuk i ndahet Ramës, gazetarja përsëri me të brendshme para kryeministrisë (FOTO LAJM) Drejtpërsëdrejti nga Kryeministria dhe Kryesia e Kuvendit gazetarja e Tv Klan zhvishet për herë të dytë, pas furtunës që
Bëri bujë me bikini në mes të Tiranës, kush është gazetarja që bën namin në rrjet (FOTO LAJM) Sot bëri bujë një prej gazetareve shqiptare e cila në pamundësi për të vizituar plazhin në ditët e nxehta, vendosi të ra
E pazakontë/ Rama mbyll plazhet, gazetarja i shkon me bikini te "zyra" (FOTO LAJM) Dielli po bëhet çdo ditë e më i ngohtë, por fatkeqësisht këtë viti nuk mund ta shijojmë në bregdet. Prandaj edhe një
Gazetarja e RTK-së i referohet Kosovës me termin "Kosova dhe Metohija" oderatorja Aleksandra Dogangjiq e Radio Televizionit të Kosovës, kanali i dytë, që transmeton program në gjuhën serbe, v
Gazetarja e klubit anglez me super forma, "tërbon" fansat me foto provokuese (FOTO LAJM) Ema Xhons është një tifozë e zjarrtë e Lids Junajtid. Bukuroshja seksi gjithashtu bën dhe prezantuesen te televizionin i
"Kishe gjë me karantinën time?", Fiori Dardha zbulon ndryshimin drastik në peshë (FOTO LAJM) Me anë të një postimi ‘Instagram’, gazetarja e njohur, Fiori Dardha ka treguar se si ka shkuar karantina për të. Ajo
"Biri im", Anila Basha tregon portretin ëngjëllor të vogëlushit (FOTO LAJM) Muajin e kaluar gazetarja e njohur, Anila Basha u bë nënë për herë të parë. Anila solli në jetë një djalë, të cilin e pa
Punë me 830 mijë lekë rrogë tek UKT, Mira Kazhani jep dorëheqjen Ka dhënë dorëheqjen Mira Kazhani nga pozicioni që mbante si këshilltare ekonomie pranë UKT. Pas kritikave të mëdha në
6 muaj pa takuar të birit, ish-bashkëshortja ia thotë copë: Fajin ta ka jot ëmë! Në emisionit “Stop” ka mbërritur një apel i një babai i cili kërkon të takohet me djalin e tij 2-vjeçar, që sipas preten
Gazetarja nxjerr zbuluar takimin e Wandës me Maradonën: Me lanë pa gjumë gjithë natën (FOTO LAJM) -Legjenda e futbollit argjentinas, Diego Maradona, duket se paskësh kaluar një natë të zjarrtë me gruan e sulmuesit të I
"Lëvizte lirshëm", gazetarja zbulon çfarë u gjet në banesën e vrasësit nga Lushnja Në banesën e Orgest Bilbilit, i cilësuar si "killeri" nga Lushnja pasi është i dyshuar për disa ngjarje të rënda krimina