999 rezultate për

gazetarja

Njihuni me "Borëbardhën" nga Tropoja: Me 7 fëmijë dhe dy fakultete (FOTO LAJM) 29 vjeçarja nga Tropoja, Ajlin Alfredaj ka sjellë në jetë 7 fëmijë. 4 shtatzanitë nuk e kanë penguar atë të rritet pr
Ibra dhe gazetarja e famshme sportive në një lidhje? (FOTO LAJM) Zlatan Ibrahimovic spekulohet se ka filluar një lidhje të re. Një thashethem i bujshëm ka "ndezur" verën e 2020-ës, p
Panik në studio, gazetarja humb ndjenjat në transmetimin live (VIDEO) Transmetimet e drejtpërdrejta nuk janë të lehta dhe shpesh incidentet gjatë tyre janë të pashmangshme. Diçka e tillë
8 euro një makjato, gazetarja kroate publikon faturën: Nga piku i sezonit Sa herë bie fluksi i turistëve kryesisht, por edhe bë ditë të zakonshme të sezonit turistik, jemi mësuar të ndeshemi me
Gazetarja raportonte live, vogëlushi i vjedh të gjithë vëmendjen me kërcimet komike (VIDEO) Një djalë i vogël ka marrë të gjithë vëmendjen gjatë një kronike për parashikimin e motit live në televizionin prestigjo
Paguan agjencinë për punësim në Gjermani dhe kurs gjuhe, por humb 900 Euro Dritan Malaj tregon, se në Prill të vitit 2019, ka firmosur një kontratë me një kompani punësimi për në Gjermani. Sip
Historia e pazakontë në Korçë, i riu rrezikon burgun për një bombol gazi Një histori e çuditshme vjen nga Korça. Kostandin Beqirllari ka një biznes familjar që ka të bëjë me mbledhjen dhe mbush
Shkodrani fiton gjyqin për pronën e tij, por gjykata i "zhduk" dokumentet! Një qytetar nga Shkodra ka një ndërtesë plus truall që ia kanë uzurpuar. Gjon Shkambi i është drejtuar gjykatës, ku ka f
Gazetarja flet për sektin fetar që mund të këtë çuar familjes Josifi drejt horrorit (FOTO LAJM) Ngjarja tragjike e Kombinatit në të cilën Zhaneta e Anisa Josifi, humbën jetën pasi vendosën të vetëflijoheshin me mosus
Diletta Leotta në krahët e sportistit italian, gazetarja italiane e kalon të dielën në një jaht (FOTO LAJM) Pavarësisht faktit se ndeshjet e Serie A po zhvillohen sot në Apenine, gazetarja seksi, Diletta Leotta ka gjetur kohë ta
Momenti i frikshëm, gazetarja grabitet LIVE me thikë nga i pastrehu (VIDEO) Një moment shumë i sikletshëm dhe i frikshëm në një njëjtën kohë ka ndodhur me një gazetare të CNN. Bëhet fjalë për n
Gazetarja u jep fund pyetjeve: Nuk i heq dhe nuk do t'i heq kurrë sepse i dua (FOTO LAJM) Fiori Dardha është një nga gazetaret e njohura të ekranit shqiptar. Nisur nga pyetjet e shumta që i drejton në lidhje
Gazetarja e thotë hapur: Si më ka ndihmuar pamja për të siguruar vendin e punës (FOTO LAJM) Në "Ftesë në 5" me Bieta Sulon ishte e ftuar gazetarja Sidorela Gjoni. Teksa po flisnin për eksperiencat e tyre në te
E pazakontë: Gazetarja e njohur shkon në studio me këmbën me allçi dhe paterica (VIDEO) Gazetarja e njohur Beti Njuma, ka shkuar në studion e lajmeve me këmbën në allçi dhe me paterica. Njuma u lëndua pak
Shitësja në Durrës tregon tmerrin: Dy të rinj e qëllojnë me grushte e gërshërë Bore Uka, një shtetase me banim në zonën e Plazhit të Durrësit, tregon se si u përball me agresionin e dy të rinjve në d
Trondit gazetarja e njohur: Është mëkat të kërkosh zhdukjen e popullit kinez? Një gazetare italiane është bërë virale për shkak të komentin të saj në Twitter për kinezët. Gazetarja dhe moderatorj
Gazetarja plas "bombën": Droga nga Shqipëria në Itali po transportohet me nëndetëse E ftuar në “Tempora” nga Sonila Meço në RTV Ora, gazetarja e Ora News, Alba Kepi nga Italia solli detaje të forta në lid
Gazetarja: Janë kapur mjete nënujore pa pilot, po transportohet droga nga Shqipëria me nëndetëse I ftuar në “Tempora” në RTV Ora, gazetarja Alba Kepi nga Italia solli detaje të forta në lidhje me trafikun e drogës nga
Gazetarja tregon si Eni Vasili e la jashtë studios: Duhet t’ja plotësojë dëshirat kryeministrit Gazetarja investigative Fatjona Mejdini, ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme për në pjesën e dytë të emisionit OPEN, por
Gazetarja tregon çfarë i tha vëllai i Ardian Çapjas: Pragu i portës ishte vija e kuqe "Ju po kapërceni këtu si vrasës të veshur me pushtet. Kështu më tha vëllai i Ardian Çapjes..." Gazetarja Klodiana Lal