999 rezultate për

gazetari

Gazetari dhunohet nga një zyrtar shteti (VIDEO) Një gazetar rus e gjeti veten në tokë, pasi i bëri një pyetje të sikletshme një administratori lokal. Incidenti çoi në h
Flet ish-agjenti: Kush e liroi Thaçin në Shqipëri, pasi u arrestua pas vrasjes së gazetarit “Nëse është arrestuar Hashim Thaçi është arrestuar për krim ordiner. Hashim Thaçi flinte me një gazetar në dhomë, quhej
Gazetari britanik nga protesta e opozitës: Bulevardi është plot, po aq paqësor (FOTO LAJM) Protestës së sotme të opozitës iu bashkua edhe gazetari i njohur britanik Tim Judah. Në rrjetet sociale Judah shkruan
Gazetari i Sky Sports, lëvdata për Kombëtaren Shqiptare Në faqen e gazetarit të famshëm të Sky Sports Italisë, Gianluca di Marzios, është publikuar një artikull ku lavdërlohet
Gazetari kosovar komenton sharjet e Berishës dhe Thaçit Për përlasjen e vazhdueshme virtuale mes Hashim Thaçit e Sali Berishës, mendim ka edhe gazetari Adriatik Kelmendi. Ke
Gazetari nxjerr pamje të frikshme nga krimet serbe në Kosovë Reporteri Kosovar, Habib Zogaj nga komuna e Malishëvës ka prezantuar një album fotografish nga krimet serbe të kryera mb
Pa tmerrinme sy, momenti kur gazetari sulmohet me predhë tanku (VIDEO) Forcat e regjimit sirian ia kishin mësyrë një grupi të gazetarëve dhe civilëve në provincën Idlib, duke tentuar t’i qëll
Berisha: Thaçi u arrestua për vrasjen e këtij gazetari Pas akuzave të presidentit Hashim Thaçi ditë më parë, ish kryeministri Sali Berisha i është përgjigjur në emisionin “Opi
Historia qesharake midis prokurorit, avokatit dhe policit në Pogradec, kush përfundon në burg? Një rast absurd është shënuar në Pogradec, ku një avokat është akuzuar se ka përdorur si armë të ftohtë një deodorant! E
Buzhala nxjerr foton kur Thaçi e shikon i frikësuar Sali Berishën (FOTO LAJM) Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i ftuar në “Open”, lëshoi akuza të forta ndaj ish kryeministrit Sali Berisha, por ga
Gazetari i Bild sfidon Ramën: Me sytë e mi kam parë një laborator droge Peter Tiede, gazetari i prestigjozës gjermane ‘Bild’ që shkroi artikullin “Shqipëria udhëhiqet nga kriminelët dhe gangst
Profil/ Kush është gazetari gjerman që rriti tensionet në Shqipëri (FOTO LAJM) Kryetarja e Partisë Socialiste të degës Tiranë, Blerina Gjylameti pati një përplasje me nënkryetarin e LSI, Luan Rama, i
Reagon gazetari i Bild: Ja e shkrimit tim për Shqipërinë Gazetari i gazetës Bild, Peter Tiede, ka reaguar në Facebook, pas artikullit ku kritikonte qeverinë Shqiptare. Në një p
Loredanës nuk i mbajnë nervat dhe i sulet gazetarit (VIDEO) Loredana ka dalë duke qeshur në konferencë për shtyp në Prishtinë duke dhënë përgjigje akuzave të policisë zvicerjane si
Gazetaria, një profesion i rrezikshëm në shumë vende të botës Dita Botërore e Shtypit shënohet çdo vit më 3 maj. Këtë vit vëmendja është tek gazetarët në skaje të ndryshme të botës,
U arrestua për vrasjes e gazetarit, var veten në burgjet e Turqisë Një nga dy arabët e ndaluar në Turqi, i dyshuar si i përfshirë në spiunazh dhe si i lidhur me vrasjen e Jamal Khashoggit
Bllofi me foton e "polices grabitëse", gazetari: E nxori grupi hetimor Dyshimet se 31-vjeçarja E. Bici ishte pjesë e bandës së grabitësve të Rinasit duke iu publikuar dhe një foto, rezultoi n
Habit gazetari: Paratë e Rinasit mund të t’i sjellin ty Në aksionin e fundit të policisë, ku janë kryer kontrolle në banesat e Elton Piklit dhe Oltion Veselit nuk është gjetur
Zbulohet prapaskena, Ronaldo kërkon Ancelottin te Juventus Eleminimi i Juventusit nga Ajaksi, në Ligën e Kampionëve ka tërbuar të gjithë tifozët juventinë dhe më së shumti Ronaldo
Ku i kanë fshehur paratë grabitësit e Rinasit? Gazetari tregon skemë e vjetër Vendodhja e parave të grabitura në Rinas, ka mbetur ende mister. Dyshimet janë se paratë nuk janë zhvendosur shumë la