999 rezultate për

gazetari

Gazetari jep lajmin e shumëpritur për Alvin Berishën: Është në duar të sigurta Një lajm i mirë është shpërndarë me shpejtësi për të miturin shqiptar që ngeli në kampin Sirian. Gazetari Taulant Kop
Pas Arbanës, Drini Zeqo i "mbyll gojën" zysh Iris Luarasit (FOTO LAJM) ris Luarasi e ftuar në emisionin ‘Shiko kush luan’ në rubrikën e këtij emisioni ‘Haje ose thuaje’ përmendi 4 emra të pe
U tha se paditi gazetarin gjerman, Peter Tiede nxjerr "blof" Ramën: Asnjë denoncim nuk ka bërë ndaj meje dhe "Bild" Gazetari i gazetës gjermane ‘BILD’ Peter Tiede në një komunikim ekskluzive për FaxNews ka zbuluar se nuk ka asnjë padi g
Zbulohen mesazhet e ambasadorit Gazheli me gazetarin e "Le Iene" për Alvinin (VIDEO) Emisioni “Tempora” ka mundur të sigurojë mesazhet e shkëmbyera midis ambasadorit shqiptar në Turqi, Gent Gazheli me gaze
Dashje pa dashje, Armina na tregoi kur do të bëhet dasma me Shkëlzenin Armina Mevlani, ndonëse karakterizohet nga ëmbëlsia në pamje, nuk ka asnjë lidhje me fustanet e princeshave kur bëhet fj
A është në lidhje të re? Nora përgjigjet me një fjalë Edhe pse kanë kaluar dy muaj që nga deklarata e ndarjes së Robertit dhe Norës, dyshja vazhdon të mbetet shumë e komentua
Gazetari i “Le Iene” paralajmëron Ramën: Çdo gjë do të dokumentohet Gazetari i "Le Iene" Taulant Kopliku në një postim në rrjetet sociale i është kundërpërgjigjur kryeministrit Edi Rama pë
Juncker humbet durimin me gazetarin dhe i bërtet live (VIDEO) Jean-Claude Juncker humbi vetëkontrollin sot në Bruksel teksa fliste përpara nisjes së samitit. Zyrtari europian iu h
Rrëfehet gazetari: E bëra një spiunllik që në mëngjes Gazetari Agim Xhafka në një shkrim në rrjetet sociale ka ironizuar qeverinë e Rilinidjes. “E bëra një spiunllik që në
Ndahet nga jeta gazetari i njohur shqiptar (FOTO LAJM) Ka ndërruar jetë gjatë ditës së sot me gazetari dhe korrespondenti i ATSH-së Riza Hoxha. Lajmin e dha ish-sekretari i
Askush se dinte! Gazetari irlandez i zbulon sekretin Ramës për pronën në Berlin Kryeministri Edi Rama është padyshim një ndër njerëzit më të komentuar të momentit në vend. Kjo jo vetëm për pozicio
Përveç gazetarisë sportive, Qeqa ka një talent që nuk e keni ditur (VIDEO) Padyshim Qëndresa Krelani është njëra prej gazetereve më të njohura dhe më të mira në Kosovë. E njohur ndryshe si Qeq
Në mes të tifozëve turq, gazetari bën me duar shqiponjën Shqipëria luan sonte në Turqi dhe për të mbajtur gjallë shpresën e kualifikimit për në “EURO 2020” duhet që të besuarit
Rrëfimi i nënës shqiptare: Si mi shtypi makina 2 vajzat kur po ecnin në trotuar "Stop” ka sjellë një histori abuzimi nga ana e drejtësisë. Familja Hekurani nga Elbasani jetonte e punonte në Greqi dhe
Vuçiç publikon në Instagram dhuratën "shqip" nga gazetari Idro Seferi (FOTO LAJM) Një fjalor shqip serbisht dhe serbisht –shqip ka qenë dhurata që gazetari Idro Seferi i ka bërë presidentit serb Aleksan
Për herë të parë, Blendi Fevziu zbulon si duket shtëpia e tij (FOTO LAJM) Gazetari i njohur shqiptar, Blendi Fevziu, është shumë aktiv në rrjete sociale dhe vazhdimisht në profilin e tij në Inst
Gazetari bën parashikimin: Rama do japë dorëheqjen së shpejti! Gazetari Arion Sulo mendon se më 18 tetor liderët e BE-së nuk do të votojnë pro hapjes së negociatave me Shqipërinë.
Gazetari e thotë troç: Basha të hap krahun! Grida Duma të bëhet kryeministre Ndërkohë që po diskutohet mbi zgjedhjet e suksesshme në Kosovë, sytë janë kthyer sërish nga politika në Shqipëri e cila
E TURPSHME/ Drejtori i skuadrës së Kastriotit sulmon gazetarin, policia nuk reagon Në përfundim të ndeshjes Kastrioti-Terbuni, përpos sulmeve ndaj arbitrit nga pankina e Kastriotit, një tjetër incident k
Vuçiç flet shqip dhe pyet gazetarin shqiptar se si lexoi Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç takoi gjatë ditës së djeshme kandidatët e Listës Serbe në Beograd duke lexuar gjit