999 rezultate për

gazetares

Ja çfarë i ndodh gazetares së BBC gjate transmetimit direkt (VIDEO) Prezantuesja e BBC po lexonte lajmet në programin e mëngjesit, kur ndjeu papritur se i erdhën dhimbjet e lindjes. Vic
SHBA kërkon zbardhjen e vrasjes së gazetares ruse Anna Politkovskaya Departamenti amerikan i Shtetit u ka bërë thirrje autoriteteve ruse të gjejnë personat që kanë urdhëruar vrasjen e gazet
Hysaj e mban premtimin, ja çfarë i dhuron gazetares së "Super Sport" (FOTO) Elseid Hysaj, shembull për t'u ndjekur në fushë, por edhe jashtë saj. Një prej futbollistëve më të mirë të kombëtares tr
E tmerrshme/ Magjistarit i del bllof numri, ja çfarë i ndodh gazetares (VIDEO) Shikuesit e televizioneve zakonisht kënaqen duke shijuar performancat e numrave nga magjistarët. Por një truk, jo aq mag
Motra e Anjeza Shabanit kërcënon gazetaren e Albeu.com UPDATE - Dajana Shabani, motra e Anjëza Shabanit, administratores së kopshtit privat “Diren”, që ndodhet në burg pasi dh
Pranga shqiptarit që lidhi në karrike dhe grabiti gazetaren italiane Policia italiane ka vënë në pranga një shqiptar 32-vjeçar, i cili akuzohet për grabitje dhe rrëmbim personi, i referohem
Rama sherr me gazetaren e "Euronews", ja çfarë i thotë Kryeministri Edi Rama ka qenë i ftuar në Euronews ku ka dhënë një intervistë rreth situatës në Shqipëri. Rama edhe ës
Rama dhe Beqaj në bulevard Pas mbledhjes së grupit parlamentar të Partisë Socialiste ku ishin të pranishëm edhe Donald Lu me Vlahutin, Edi Rama dhe
Ja si shpërthen Berisha pasi gazetarja e bëri për ujë të ftohtë Gazetarët e kanë bërë për ujë të ftohtë Berishën, ndërsa ai nuk ka mundur dot të durojë dhe ka shpërthyer edhe me fyerje
Berisha tërbohet ndaj gazetares: Mos u bë zëdhënëse e Shullazit Berisha ka ripërsëritur sërish thirrjen për armatosje, pavarësisht kundërshtive që hasi nga ana e PS. Pas seancës pl
Spekulimi i gazetares maqedonase: Kanë ardhur kosovarë të ndezin Butelin (FOTO) Gazetarja maqedonase, Jordanka Ivanovska - Joci, ka spekuluar me nje postim te sajin në Facebook. Ajo shkruan se,qyte
Mancini, lule gazetares me të cilën u zu pas ndeshjes Roberto Mancini i ka kërkuar të falur gazetares me të cilën debatoi ashpër në fund të “derbit të Madoninës”. 51-vjeça
Gazetarët sportiv mbledhje urgjente pas arrogancës së Mancinit ndaj gazetares Sjellja aspak e hijshme ndaj gazetares së Mediaset Mikalea Calcagno nuk do të kalohet lehtë për Roberto Mancinin, edhe p
Rama kalon pritshmëritë, përulet duke i puthur dorën gazetares (VIDEO) Edi Rama ditët e fundit i ka kaluar pritshmëritë, duke u shfaqur mjaft kavalier, ndonëse në deklaratat për media ai shfa
Gazetarja kineze i "fut duart" Ramës (VIDEO) Një pakujdesi e një gazetareje kineze, ka vënë paksa në siklet Ramën, ku gjatë një vizite e ka prekur në një vend të pap
Gazetarja e VOA-s "kryqëzon" live Ilir Metën (VIDEO) Duket se Ilir Meta ishte mësuar me gazetarët shqiptarë, që iu përulen qeveritarëve. Gazetarja e "Zërit të Amerikës" k
Pamjet shokuese të vrasjes së gazetares dhe kameramanit amerikan (VIDEO) Një gazetare dhe kameramani kane humbur jetën mëngjesin e sotëm pasi janë qëlluar nga një person ende i paidentifikuar.
Vetëvritet autori i vrasjes së gazetares dhe operatorit në Virxhinia Update- Është vetëvrarë autori i ekzekutimit së gazetares dhe operatorit në Virxhinia. Vrasësi po ndiqej nga policia në
Drejtoresha e Tatimeve nuk i përgjigjet gazetares (VIDEO) Drejtoresha e Tatimeve ka shprehur nervozizmin me një gazetare teksa nuk i është përgjigjur pyetjes të saj. Brisida Sheh
"Deutschlandrundfunk": Kosovarët të burgosur në vendin e tyre Mbi 60% të qytetarëve të Kosovës janë rreth 30 vjeç, ende më shumë janë të papunë. Por edhe kur ka punë, janë të vogla r