999 rezultate për

gazetares

AGK dënon kërcënimin ndaj gazetares Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës e ka pranuar me shqetësim informacionin se është kërcënuar gazetarja Salie Osmankaqi
Armina Mevlani shpërthen ndaj gazetares: Shihemi në gjyq! (FOTO LAJM) Armina Mevlani nuk mban më! Me anë të një statusi në Facebook ka akuzuar rëndë një gazetë të përditshme në vend se sipas
Fallxhoret: Njerëz të PD-së erdhën me makina të blinduara për fitoren e Bashës Në prag të zgjedhjeve parlamentare të vitit 2017, Fiks Fare shkoi në disa fallxhore për t'i pyetur se cila forcë politik
Rrëfimi i gazetares britanike: Si trafikohen vajzat shqiptare, i priten duart dhe... “Legalizimi i prostitucionit ndikon mënyrën se si mashkulli e sheh femrën: Ata do të mendojnë se femrat janë të ofruara,
Rudinës nuk i del inati: "Ledion Liços i ka hyrë vetja në qejf!" (FOTO LAJM) Duket se nuk është shuar akoma sherri mes moderatorit të "The Voice of Albania", Ledion Liço dhe gazetares Rudina Xhunga
Dërgon makinën në servis, gazetares shqiptare i vjedhin portofolin (VIDEO) Gazetarja Ornela Gaçe ka rënë pre e një hajduti i cili i ka vjedhur portofolin në makinë në mes të ditës. Ngjarja ka
Ish-trajneri i United i thotë gazetarës: Mund të hash dhe ndonjë shpullë! (VIDEO) Ish-trajneri i Manchester United, dhe strategu aktual i Sunderland David Moyes është përfshirë në një skandal të vërtetë
16 vjeçari i vjedh FB gazetares dhe i bën presion: 1 mijë euro nëse do të ta kthej “Dua 1 mijë euro, po deshe të të kthej profilin në ‘Facebook'”. Një 16- vjeçar i është përgjigjur në këtë formë zotër
Sherr mes Ledion Liços dhe Rudina Xhungës: "TCH të përcolli për në dritaren e fundit!" (FOTO LAJM) Moderatori i "The Voice of Albania" ka reaguar publikisht kundër një shkrimi të botuar në portalin "dritare.net" të gaze
Hiret e gazetares shqiptare çmendin italianët…(FOTO LAJM) Është padyshim një ndër moderatoret më simpatike të medias shqiptare, ajo është Ilda Bejleri dhe është e aftë të tërheqë
Kushëriri i Tërmet Peçit i kërkon llogari gazetares: A ke ndjenja…(FOTO LAJM) Kurshëriri i kryebashkiakut të Tepelenës, Tërmet Peçit me anë të një mesazhi privat në Facebook i ka kërkuar llogari ga
“Po nuk këndove për b*thë e për hashash nuk i bie në sy gazetares që mbulon kulturën” Kështu ka reaguar Aurela Gaçe, e cila e ka gjykuar rëndë gazetaren që nuk njohu këngëtarin Kastriot Tusha duke e thënë p
Sulmohet sërish një ekip gazetarësh në protestat që po mbahen në Shkup Ekipi i televizionit 24 u sulmua sonte nga protestuesit në marshin “Për Maqedoni të bashkuar”. “Kolegu Hristijan Bane
Dhunohet një ekip gazetarësh gjatë protestave anti-shqiptare në Shkup (FOTO LAJM) Protestat “Për Maqedoni të bashkuar” kanë degraduar në dhunë. Një ekip i gazetarësh të cilët janë çuar në spital për
APELI/ Historia e gazetares 25 vjeçare e cila vuan nga një sëmundje e rrallë Ditën e sotme tek emisioni ‘Rudina’, që transmetohet çdo pasdite në Televizionin Klan, ishte e ftuar një vajzë 25-vjeçar
Ja çfarë i punuan shqiptarët gazetares serbe që ishte në trenin e nisur për Mitrovicë (VIDEO) Teksa treni rus i afrohej Kosovës, gazetarja serbe Bojana Millovanoviq që ishte brenda trenit, poston një video ku shihe
Rrëfimi i gazetares së njohur: Letrat që i dërgoja tim eti në burgun e Spaçit (FOTO LAJM) “Mendimet e hedhura në këtë vëllim, shkruar nga një gazetare veterane dhe tashmë një zë autoritar në një institucion pub
Rama nuk i përgjigjet pyetjes së gazetares për Roshin (VIDEO) Në konferencën e fundvitit, Rama e ka anashkaluar ti përgjigjej pyetjes së gazetares për Elvis Roshin. Rama u pyet nëse
Gazetares i bie të fikët në konferencën e Barak Obamës (VIDEO) Një gazetare ka humbur papritur ndenjat në konferencën e fundit të mbajtur për shtyp për këtë vit të President të SHBA-v
Kush ishte Klejdi Halili? Djali i gazetares, poetes dhe pedagoges së Universitetit të Tiranës (FOTO LAJM) Nga aksidenti tragjik mbrëmjen e djeshme humbën jetën dy të rin, këngëtari Ergi Dini dhe shoku i tij Klejdi Halili 21 vj