999 rezultate për

gazetares

Vrasja e gazetares, mijëra njerëz në protestë kundër qeverisë në Maltë Teksa opinioni publik u trondit nga vrasja me bombë e gazetares që zbuloi skandalat e Panama Papers, situata në Maltë ës
1 milion euro për këdo që ofron informata për vrasësin e gazetares Malta ofron një shpërblim prej 1 milion euro për këdo që ofron informata për gjetjen e vrasësit të gazetares së njohur h
Një letër mafies shtetërore nga djali i gazetares së vrarë Kjo letër e rëndë dhe akuzuese është shkruar nga Matthew Caruana Galizia, djali i gazetares dhe blogeres malteze, Daphne
Reagon djali i gazetares së vrarë: Shtet mafioz me instutucione të paafta (FOTO LAJM) Daphne Caruana Galizia, gazetarja më e njohur e hetimeve në Maltë, u vra të hënën kur një bombë e fuqishme shpërtheu mak
Vrasja e gazetares me bombë, 20 mijë euro shpërblim për gjetjen e vrasësit Gazetarja malteze malteze Daphne Caruana Galizia, e cila u vra të hënën në Maltë, me një bombë të vendosur në makinë, af
E dhimbshme, fjalët e fundit të gazetares që u vra me bombë Vazhdojnë hetimet në lidhje me vrasjen e gazetares malteze malteze Daphne Caruana Galizia, e cila u vra të hënën në Malt
Deklarata e gazetares: Italia po heton disa zyrtarë të kupolës së Policisë shqiptare Banda që u godit sot në Sicili ku u arrestua edhe shqiptari Moisi Habilaj, i cili mendohet se është kusheriri i Saimir T
Tahiri i thotë gazetares se do t'a marrë edhe atë në qeli E pyetur nga gazetarja Juli Xhokaxhi se përse nuk po përmend emra dhe përse po shkon si kalorës i vetëm drejt burgut duk
Momentet e sherrit mes Robert Aliajt dhe Fiori Dardhës, ndërhyn bashkëshorti i gazetares Është shoqëruar me debate performanca e mbrëmshme e gazetares Fiori Dardha dhe Robert Aliajt. Debati nisi për dhunën nda
I gjendet koka gazetares së zhdukur suedeze, Kim Wall Është gjetur koka e gazetares suedeze, Kim Wall, dy muaj nga zhdukja e saj, gjatë një udhëtimit me një marinar danez, sh
Sherr LIVE mes deputetit të PD-së dhe gazetares: Nuk ka shqiptar që e beson këtë! Deklarata që bëri sot Donald Lu, se 4 grupe kriminale dhe 20 familje kontrollojnë vendin, ka hapur diskutim shumë të mad
Kërcimi në "Dance With Me", bashkëshorti i gazetares bëhet xheloz Ka nisur që prej dy javësh spektakli “Dance With Me” , dhe konkurrentët pjesëmarrës në lojë shpeshherë përballen me krit
Robert Aliaj i sulet sërish gazetares: Jeni provinciale. Shikoni si i hakërrehet ajo Për fat të keq, konflikti i Bertit dhe i Fiori Dardhës nuk mbeti me javën e kaluar. Gazetarja e njohur e ekranit nuk
Veshja e papërshtatshme e gazetares që intervistoi Kadarenë Për shumë kohë shkrimtari i njohur shqiptar Ismail Kadare ka qëndruar larg vëmendjes së medias. Kadare ka lënë për pa
Gazetarja ngacmon Vokshin: Je shumë seksi, më bëj një piruetë (VIDEO) Në seancën e parë të Parlamentit, deptutetët, të rinj e të vjetër, nuk i kanë munguar ngacmimeve të gazetarëve. Gazet
Lamtumirë Arlinda Canaj! Rruga e fundit e gazetares mes lotëve të vajzës Ditën e djeshme gazetares Arlinda Canaj iu dha lamtumira e fundit. Gazetarja e njohur e kulturës u përcoll në rrugën e
Vajza e gazetares Canaj i përlot të gjithë: Zoti më dhëntë forcë! Vetëm dy ditë më parë gazetarja e njohur e kulturës Arlinda Canaj vendosi t’i japë fund jetës së saj duke u hedhur nga l
E akuzoi për shthurje, ish-missi shpërthen ndaj gazetares: Shihemi në gjyq! Pas reagimit të fortë të gazetares së njohur Dasara Karaiskaj për ish Missin Egla Harxhi, ka reaguar ashpër kjo e fundit
Gjendet trupi pa kokë i gazetares suedeze Një bust pa kokë i gjetur në ujërat e Danimarkës është identifikuar si gazetarja suedeze Kim Wall. Policia daneze dek
Në fotografinë e gazetares shqiptare ka një problem (FOTO LAJM) Shpesh perzonazhet e showbizit shqiptar bien pre e komentuesve që i akuzojnë për fotoshop dhe modifikm të fotografive.