999 rezultate për

gazetares

Deputeti i PD bën deklaratën ‘bombë’: Në korrik dalin dosjet e qeveritarëve të korruptuar Prej kohësh Partia Demokratike ka paralajmëruar se do të publikojë skandale të rënda që implikojnë zyrtarë të lartë të q
Ofendime dhe të shara mes gazetares dhe ish-banores: Copë injoranteje (FOTO LAJM) Një video që ka qarkulluar së fundmi në rrjete sociale ku shfaqet Roza Lati dhe Dasara Karaiskaj gjatë një interviste du
Ramës s'i del inati me gazetaren që i prishi konferencën: Të kesh turp! Kryeministri Edi Rama është përballur me një lum pyetjesh nga gazetarët sot në Rinas në lidhje me akuzat ndaj ministrit
Deklarata e gazetares për shoqen që shkaktoi habi në publik: Ta dua burrin Ajo gjithmonë ka bërë bujë me deklaratat e saj, dhe këtë herë ka bërë të njëjtën gjë. E ftuar në emisionin e pasdites
Egla i përgjigjet gazetares për lidhjen treshe: Ke dy gramë tru! Bashkëjetesa e modeles Egla Harxhi me Aleksandrin dhe një femër tjetër, u komentua gjatë në media. Së fundi, Egla ka
Plasi sherri! Motra e Encës i kundërpërgjigjet gazetares (FOTO LAJM) Një nga deklaratat që i ka surprizuar të gjithë ka qenë ajo e këngëtares së njohur shqiptare, që ka treguar se gjatë sek
Tenori i njohur komenton momentin e sikletshëm me gazetaren (VIDEO) Rreth një vit më parë, ai kishte premierën e një shfaqjeje operistike dhe Kastriot Tushës i doli përpara një gazetare e
Plas LIVE mes gazetares dhe deputetit: Mos u merr me mua se s’ja del dot! E ka dridhur nga themelet Shqipërinë e vogël dhe politikën, sekuestrimi i 613 kg kokaine dje në Durrës. Ndërkohë në s
Tmerrohen shikuesit, gazetarja po raportonte Live prapa shfaqet "kopja" e saj (VIDEO) Shikuesit e televizionit Sky Neës u shokuan në mëngjës kur një kopje u shfaq pas gazetares Laura Bundock ndërsa ajo po r
Rrëfimi i çuditshëm i gazetares: Rama vesh pizhama gri poshtë xhinseve Të gjithë e dinë tashmë se Rama është një "gjeni" përsa i përket stilit unik që zgjedh të ketë. Ama tema e djeshme n
Arrestohen 8 persona për vrasjen e gazetares së “Panama Papers” 8 persona janë arrestuar nga policia malteze për vrasjen e gazetares së “Panama Papares” që ishte duke hetuar kryeminist
Enca shpërthen ndaj gazetares (FOTO LAJM) Enca e ka deklaruar disa herë në intervistat dhe postimet e saj se ajo nuk ka bërë asnjë operacion plastik dhe është or
Sherri me deputeten e PS-së, përgjigjja e gazetares Përplasja e sotmë në mës deputetes së Partisë Socialiste Elona Gjebrea dhe gazetares Esiona Konomi, duket se është mbyll
Parlamenti Evropian nderon gazetaren e vrarë malteze Salla ku organizohen konferencat kryesore për shtyp në Parlamentin Evropian në Strasburg u pagëzua sot me emrin e Daphne
Rama i drejtohet ashpër gazetares: Po flet përçart Edi Rama ka folur në News 24 edhe për patentat e Tahirit të gjetura në makinën e biznesmenit Orest Sota. Ai tha se n
Rrënqethëse, mikesha e gazetares që u shtyp nga mermeri përlot me dedikimin Një tragjedi e rëndë i mori jetën gazetares së re vetëm 24-vjeçare, Erinolda Isufaj. Një copë e madhe mermeri u shkë
Rrëfimi tronditës i vrasësit që copëtoi në pjesë gazetaren Shpikësi danez, Peter Madsen ka pranuar që ka prerë gjymtyrët e gazetares suedeze Kim Wall, por mohon që ta ketë vrarë a
Trupi i pajetë i Adelës niset për në banesën e fundit (FOTO LAJM) Trupi i pajetë i gazetares Adelajda Xhamani po përcillet për në banesën e fundit. Familjar, miq , kolegë dhe të af
Deklarata e gazetares: Rama di çdo gjë për trafikun e drogës dhe krimin Gazearja e kronikës Klodiana Lala duke shtuar se Rama është i mirëinformuar për çdo veprimtari kriminale. “Çdo ditë
I vendosi gazetares ruse thikën në fyt, publikohen pamjet (VIDEO) Janë publikuar pamjet e sulmit të gazetares së radiostacionit “Echo e Moskës” në kryeqytetin rus, Tatiana Felgengauer.