999 rezultate për

gazetares

Mesazhi prekës i gazetares së BBC: Koha ime përfundoi miq Prezantuesja e lajmeve në BBC Radio 5 Live, Rachel Bland, e cila ka kancer të pakurueshëm, zbuloi në rrjetet sociale se
Flet motra e Klodiana Lalës: Të mos na luajnë fëmijët Një ditë pas të shtënave me armë ndaj banesës së prindërve të gazetares Klodiana Lala, në Laknas, fshat pak kilometra la
Në shtëpinë e gazetares që u sulmua me kallash: Familjarët rrëfejnë tmerrin Një ditë pas të shtënave me armë ndaj banesës së prindërve të gazetares Klodiana Lala, në Laknas, fshat pak kilometra la
A do të largohen nga Shqipëria pas sulmit me armë? Flet bashkëshorti i gazetares “Nuk kemi ndërmend që të largohemi nga Shqipëria”. Kështu eshte shprehur kete te premte, bashkeshorti i gazetares Klodia
10 plumba mbi banesën ku flinin fëmijët, si u sulmua shtëpia e gazetares Sulmohet me breshëri kallashnikovi banesa e prindërve të gazetares së “Neës 24”, Klodiana Lala. Fatmirësisht, nga ng
Breshëri ndaj shtëpisë së gazetares, BE reagon ashpër Sulmi ndaj gazetares Klodiana Lala ka shkaktuar shumë reagime në media dhe politikë. Mes shumë reagimesh, ka reaguar
Sulmi ndaj gazetares, reagon ish-Ministri i Brendshëm Sulmi ndaj gazetares Klodiana Lala është komentuar edhe nga ish-Ministri i Brendshëm, Dritan Demiraj. Ai ka bërë një
Plumba e grushte, kush janë gazetarët që u rrahën, plagosen dhe kërcënuan me jetë (FOTO LAJM) Sulmi me kallashnikov ndaj banesësh së gazetares së njohur shqiptare Klodiana Lala ka tronditur thellë opinionin publik.
Sulmi ndaj gazetares Lala, reagon OSBE Pas sulmit ndaj shtwpisw sw gazetares Klodiana Lalws ka reaguar OSBE. OSBE është shprehur se dënon ashpër këtë ngjarj
Basha nxjerr emra për sulmin ndaj gazetares dhe kërcënon Ramën Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka reaguar pas sulmit me armë ndaj shtëpisë së gazetares Klodiana Lala. Ai tha se Rama do
Flet Klodiana Lala pas sulmit me kallashnikov: Duan t'më frikësojnë Pavasësisht se u raportua 8 orë me vonesë, media dhe institucionet afër saj janë alarmuar nga sulmi mbi banesën e gazeta
Shenja plumbash kudo, pamje nga shtëpia e gazetares që u sulmua me armë (FOTO LAJM) Policia ka gjetur dhjetë gëzhoja automatiku kallashnikov pranë shtëpisë së babait të gazetares Klodiana Lala, e cila u s
Artan Hoxha zbulon detaje tronditëse nga sulmi ndaj gazetares Sulmi me armë kallashnikovi mbi banesën e Klodiana Lalës, gazetare e njohur në Shqipëri, ka tronditur thellë opinionin p
Sulm me kallashnikov në mesnatë në banesën e gazetares, reagon Rama Sulmi ndaj banesës së gazetares së njohur Klodiana Lala ka shokuar opinionin publik. Menjëher pas publikimit të sulm
Zbardhet motivi i sulmit me 10 plumba në banesën e gazetares Klodiana Lala Pavasësisht se u raportua 8 orë me vonesë, media dhe institucionet afër saj janë alarmuar nga sulmi mbi banesën e gazeta
Detajet, si u sulmua me 10 plumba shtëpia e gazetares Klodiana Lala Banesa e gazetares Klodiana Lala është sulmuar gjatë natës se kaluar. Persona të paidentifikuar ende kanë qëlluar gj
LAJMI I FUNDIT/ Breshëri automatiku ndaj shtëpisë së gazetares, reagon policia Gjatë orëve të para të ditës së sotme është qëlluar me breshëri automatiku në drejtim të shtëpisë së babait të gazetares
Sulmohet me armë shtëpia e gazetares së njohur në Tiranë Gjatë orëve të para të ditës së sotme është sulmuar me armë shtëpia e gazetares së Neës 24, Klodiana Lala. Ngjarja ka
Deklarata shokuese e gazetares shqiptare: Zjarri në Athinë ishte i qëllimshëm Gazetarja shqiptare me banim në Athinë, Elona Gjergo, u shpreh gjatë një lidhje telefonike se dyshohet për biznesmenë të
Tifozi nuk përmbahet përballë gazetares që po raportonte (VIDEO) Një gazetare i dha një leksion brilant një tifozi futbolli që u përpoq ta puthte gjatë transmetimit live nga Kupa e Botë