999 rezultate për

gazetares

"Të çoj nga Tirana në Londër", shqiptari bie në grackën e gazetares angleze Gazeta Mail on Sunday përmes një shkrimi investigativ të maskuar ka mundur të kontaktoj me një shqiptar nga Hasi i Shqip
Rama-gazetares: Kur mjekra ime të bëhet më e gjatë se flokët e tua do futemi në BE! "Kur do të futet Shqipëria në BE"? Kryeministri Edi Rama ditën e sotme foli rreth përgjigjes negative që mori Shqipë
"Si një serbe", Delinda Disha i kthehet keq gazetares së njohur që e kritikoi(FOTO LAJM) Klanifornia është emisioni më i ri i humorit në Shqipëri i cili deri më tani ka marrë kritika të mëdha. Gazetarja Lib
"E kapi për kofshe dhe e bindi për një drekë": Boris Johnson akuzohet për ngacmim ndaj gazetares Kryeministri britanik Boris Johnson po akuzohet për keqtrajtim seksual të një gazetareje, njoftojnë mediat britanike.
“Air Albania”/ Ministrja humb qetësinë përballë gazetares: Duhet të lexoni më shumë "Air Albania" ditën e sotme ka realizuar 2 udhëtime drejt Italisë, përmes një kontrate me kompaninë "Turkish Airlines”.
"E bënë rrugë", gazetares shqiptare i vjedhin Instagramin (FOTO LAJM) Leila Kraja, e njohur si Lei, është ndër figurat më të reja në televizion në emisionet sportive të “Digitalb”, ndërsa më
Gazetares seksi i dhurojnë një "mal" me trëndafila: Cili futbollist fshihet pas dhuratës? (FOTO LAJM) Këtë mëngjes gazetarja seksi e TV italian "DAZN", mori një surprizë të këndshme, shkruan Albeu.com. Një pako me trënd
Berisha: Shikoni si e mbronte muaj më parë Rama-Dakon (VIDEO) Pas publikimit të përgjimeve nga gjermanja "Bild", Krimet e Rënda ndaluan prerazi publikimin e pamjeve. Ditën e djes
Vdekja e gazetares të UÇK-së, mesazhi prekës i Haradinajt Lajmi për vdekjen e ish-ushtares së UÇK-së, Fetnete Ramosaj, e ka prekur edhe kryeministrin e Republikës së Kosovës, Ram
Gazetares i nxjerrin videon duke bërë seks në redaksi (VIDEO) Gazetarja e një radioje eshte sulmuar publikisht pasi pamjet e asaj duke bere seks me te dashurin në redaksi kane bere x
"Me një kartelë i shpëtoi burgut për vrasje", deklarata e fortë e gazetares Gazetarja Klodiana Lala, në studion e emisionit “Opinion” u shpreh se prokurorët kanë frikë krimin e organizuar dhe se P
"Bandat kanë bërë gati armët", paralajmërimi i fortë i gazetares Gazetarja e kronikës, Anila Hoxha ka reaguar pas atentatit që ndodhi mbrëmjen e djeshme në Vlorë, duke thënë se ky qytet
"Shteti rri e bën sehir, lë të vriten thotë", reagimi i fortë i gazetares Nga Anila Hoxha Para dhe pas nje krimi Policia doli serisht te mbledhe plumba. Plumba qe u derdhen mbi 3 njerez .
Diktatura dënon me 13 vite burg gazetaren liberale Mediet iraniane raportojnë se një gjykatë revolucioniste iraniane e ka dënuar gazetaren, Hengameh Shahidi, me gati 13 vj
Rrjeti reagon me tërbim ndaj fjalëve të bukuroshes nga Kosova mbi kombëtaren e Shqipërisë (FOTO LAJM) Gjatë një emisioni, gazetarja nga Kosova, Alba Merovci shprehu hapur qëndrimin e saj kundër kombëtares së Shqipërisë. Në
Gazetares i del zogu në studio, kameramani e fokuson (VIDEO) Është bërë protagoniste në vetëm pak orë, pas publikimit të kësaj videoje ‘të nxehtë’. Italiania bukuroshe Barbara D’
Tronditëse, trupi i pajetë i gazetares gjendet në park Një gazetare nga Bullgaria, Viktoria Marinova është gjetur e vdekur në një park në qytetin e Ruse pranë lumit Danub, shk
Kitaroviç di të jetë në qendër të vëmendjes, çfarë bëri me gazetaren (VIDEO) Në secilën paraqitje të saj ndërkombëtare, presidentja e Kroacisë, Kolinda Grabar Kitaroviç, merr vëmendjen e gjithë bot
Çmendet presidenti i Meksikës, në vend të përgjigjes i jep puthje gazetares në... Presidenti i ri i Meksikës, Andres Manuel Lopez Obrador, 64-vjeç, është kritikuar ashpër pasi që në opinion është publ
Shifra e frikshme: Mbi 45 gazetarë shqiptarë janë kërcënuar për jetën Unioni i Gazetarëve të Shqipërisë bëri sot të ditur se mbi 45 gazetarë nga media të ndryshme kanë kërkuar azil ose nënsh