999 rezultate për

gattuso

​Gattuso tregon se si do ta ndalë Ronaldon sot Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso, ka zbuluar planin e tij për ta ndalur sulmuesin portugez të Juventusit, Cristiano R
Gattuso: Higuain nuk ka kërkuar që të largohet Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso, ka pohuar se Gonzalo Higuain nuk i ka thënë asnjëherë se dëshiron të largohet nga S
Gattuso flet për finalen kundër Juventusit Në konferencën për shtyp, para finales së nesërme të Superkupës ndaj Juves, trajneri i kuqezinjve, Gennaro Gattuso, flet
Gonzalo Higuain një hap larg ribashkimit me Sarrin, i ka kërkuar largimin Gattusos Gonzalo Higuain ka kërkuar largimin nga Milani. Ai dëshiron t’i bashkohet Chelsea-t, duke konfirmuar zërat që lindën që
Gattuso flet pas kualifikimit: Djemtë dhanë maksimumin Gennaro Gattuso ka folur për “"MilanTV" pas ndeshjes që ekipi kuqezi ka fituar kundër Sampdorias dhe u kualifikuan për n
Gattuso: Higuain mund të largohet nga Milani Gennaro Gattuso ka konfirmuar se Gonzalo Higuaini dëshiron ta braktisë Milanin për t’iu bashkuar Chelseat në Premier Lea
Gattuso: Shpresoj që Higuain të mos largohet Gennaro Gattuso shpreson që Gonzalo Higuain të qëndrojë te Milani sa më gjatë që është e mundur. Argjentinasi është
Higuain: Golin ja dedikoj Gattusos, tani të mundim Juventusin Gonzalo Higuain arriti dje të shënontë gol pas një mungesë prej 61 ditësh, konkretisht që nga Milan-Sampdoria e 28 tetor
Gatusso nuk i friksohet shkarkimit: Milani ka besim te mua Gennaro Gattuso nuk i friksohet aspak një shkarkimi të munshëm nga ana e Milanit. Ai së fundmi ka deklaruar se se e ka
Gattuso në fije të perit, shansi fundit është ndaj Spalit Genaro Gattuso është një hap larg shkarkimit nga Milani. Kuqezinjtë do të luajnë nesër në San Siro ndaj Spalit dhe në ra
Gattuso: Serie A duhet të ndalet Trajneri i Milan, Gennaro Gattuso është i mendimit se duhen ndaluar të gjitha ndeshjet, pas fyerjeve raciste. “Pajtoh
Gattuso: Nëse skuadra është kundër meje, unë largohem Milani nuk shkoi më shumë se një barazim pa gola në fushën e Frosinones ditën e sotme, në një ndeshje që kuqezinjtë shfa
Milani harron të fitojë, Gattuso në prag të shkarkimit (VIDEO Milani ka harruar të fitojë. Këtë e ka dëshmuar sot teksa është ndalur në barazim 0-0 në transfertë nga debutuesit e Fro
Gattuso nuk grumbullon ylllin e skuadrës, për sfidën ndaj Frosinones Humbja me Fiorentinën në San Siro një javë më parë ka lëkundur pozitat e Gennaro Gattusos në krye të Milanit, dhe të g
Wenger mund të marrë drejtimin e Milanit Milan ka konfirmuar se ata ende besojnë me Gennaro Gattuson, edhe pse kjo duket vetëm një gjysmë tregim i mirë. Dy ndesh
Gattuso rrezikon të shkarkohet GenNaro GatTuso mori përsipër fajet e humbjes ndaj Fiorentinës, por me sa duket do të jetë kjo javë që do të vendosë për
Gattuso mbron Higuainin, ndërsa kritikon Cutronen Në prag të sfidës së kampionatit teksa Milani do të presë në San Siro fiorentinën tekniku i kuqezinjve Genaro Gatusso k
Patrick Cutrone i kërkon falje Gattusos Patrick Cutrone i ka “kërkuar falje”, trajnerit të Milanit Gennaro Gattuso dhe skuadrës pas reagimit të tij kur u zëvend
Ekziston mundësia që Gattuso të shkarkohet Eleminimi nga Europa League i Milanit këtë mesjavë ka vënë në pikpëyetje të ardhmen Genaro Gattusos. Grupi ishte br
Milani gjen zëvendësuesin e Gattusos Gennaro Gattuso mori përsipër fajet e humbjes ndaj Olympiakosit dhe të eliminimit të Milanit nga Europa League, por do t