999 rezultate për

gattuso

Gattuso: Kjo është gjëja që më irritoi me shumë se sa humbjen Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso në një deklaratë për mediat menjëherë pas ndeshjes me Interin ka deklaruar se nuk ës
Gattuso: Kessie-Biglia, humbja më e shëmtuar për mua Trajneri i Milan-it, Gennaro Gattuso, ka folur për "Sky Sport" në përfundim të ndeshjes së humbur kundër Inter-it. P
Gattuso flet para derbit: Luajmë vetëm për fitore, lojtarët duhet të luajnë me zemër Java e 28-të në Serie A do të rezervojë derbin e Madoninës mes Milanti dhe Interit. Një supersfidë që vlen për sezon
Shpëton Gattuso, do të jetë në Derbi Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso, i ka shpëtuar një pezullimi nga komisioni disiplinor në futbollin italian. Ky ës
U përjashtua në ndeshjen ndaj Chievos, merret vendimi për Gattuson Genaro Gattuso ia ka hedhur paq me vetëm një gjobë teksa do të jetë në stol në derbin kundër Interit në fundjavë. G
Gatusso rrezikon derbin Gennaro Gattuso rrezikon të mungojë në derbi. Pezullimi i trajnerit të Milan gjithsesi nuk konsiderohet as i shlyer dhe
Caldara lë pas dëmtimin e gjatë, Gattuso e grumbullon ndaj Chievos Mattia Caldara është grumbulluar nga Genaro Gattuso për ndeshjen e fundjavës ndaj Chievos. Pas pesë muajsh Caldara kt
Gattuso: Vendi i tretë nuk duhet të na vëri në tension Milani mori një fitore me vlera ditën e sotme ndaj Sasuolos, pasi triumfoi minimalisht 1-0, duke u ngjitur në vendin e t
Silva rikthehet tek Milani? Reagon Gattuso Andre Silva është përfolur ditët e fundit për një rikthim tek Milani teksa Sevilla me shumë mundësi nuk do ta blejë në f
Kupa e Italisë: Sot në mbrëmje dueli i parë Lazio-Milan, Gattuso hedh formacionin më të mirë në fushë Sot në mbrëmje do të luhet dueli i parë gjysmëfinal i Kupës së Italisë mes Lazios dhe Milanit që do të luhet në Olimpico
Gattuso: Paqueta e meriton që të thirret në kombëtaren e Brazilit Gennaro Gattuso beson se Lucas Pauqeta meriton që të grumbullohet me Brazilin. “Paqueta e meriton grumbullimin me Bra
Gattuso: Nuk më ka pëlqyer aspak loja ndaj Empolit Gennaro Gattuso, trajneri i Milan-it, e ka komentuar me këto fjalë fitoren 3-0 që skuadra e tij mori mbrëmjen e sotme në
Gattuso: Na duhet vetëm fitorja ndaj Atalantës Milani do të ketë një transfertë të vështirë sot në mbrëmje teksa do të përballet në Bergamo ndaj Atalantës. Vendasit
Gattuso: Suso meriton rinovimin Gjatë konferencës për shtyp në prag të ndeshjes ndaj kundër Atalantës, Genaro Gattuso pati gjithashtu mundësinë të flist
Gattuso: Objektivi ynë kryesor është zona Champions Milanit i mungon pjesmarrja në Ligën e Kampionve prej 5 sezonesh. Por këtë vit për të zënë vend në zonën Champions është
Buzëqesh Gattuso, i rikthehet nga dëmtimi një titullar në mesfushë Një lajm i mirë vjen nga infermieria e Milanit. Lucas Biglia është rikthyer në stërvitje dhe do të jetë në dispozcio
Gattuso me dhimbje koke, dëmtohet Zapata Mbrojtësi i Milanit Cristian Zapata rrezikon që të mungojë një muaj shkaku i një lëndimi në ije. Zapata u largua pas
Probleme për Gattuson, Zapata një muaj jashtë fushave Cristian Zapata rrezikon një ndalesë të gjatë pas lëndimit të pësuar në minutat e para të ndeshjes kundër Genoa. Mbr
Higuain brenda 48 orësh ribashkohet me Sarrin, Gattuso e lë në stol ndaj Genoas Higuain brenda 48 orësh do të mbërrijë në Londër, për tu zyrtarizuar si lojtari më i ri i Chelsea-t. Argjentinasi do të
Përdori gjuhë ofenduese ndaj arbitrit, dënohet Gattuso Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso është dënuar me një ndeshje për shkak të sjelljeve të tij agresive gjatë ndeshjes së