999 rezultate për

gattuso

Gattuso: Po i gudulisnim, aktivizimi i këtyre lojtarëve i vuri në vështirësi Pas fitores së arritur ndaj Lazio, trajneri i Milan, Gennaro Gattuso komentoi suksesin e kuqezinjve: "Mendoj se nuk isht
Gattuso optimist: Të mposhtim Lazion, për të shkuar në Champions Milani nuk fiton prej 4 ndeshjes radhazi në në Serina A dhe kjo ka vështirësuar seriozisht zonën Champions. Në prag t
Gattuso te Roma? Reagon trajneri i Milanit Genaro Gattuso u përfol ditët e fundit se ai në fund të sezonit mund të ulet në stolin e Romës. Por tekniku kuqezi i
Totti kërkon Genaro Gattuson për stolin e Romës Aventura e trajnerit Claudio Ranieri te Roma do të përfundojë në fund të sezonit, pasi klubi kryeqytetas nuk do t’i rino
Gatusso: Nuk ka më justfikime Milani mundohet të lërë pas polemikat e gjykimit në ndeshjen kundër Juventusit dhe trajneri Gennaro Gattuso kërkon kthes
Gattuso: Humbja nuk erdhi nga arbitri Trajneri i Milan-it, Gennaro Gattuso, ka folur në konferencë për shtyp në përfundim të ndeshjes me Juventus-in. Këto kan
Gattuso pranë largimit, Emery favorit për stolin kuqezi Trajneri i Milanit Unay Emery shihet si pasuesi ideal i Genaro Gattusos në stolin e Milanit për sezonin e ardhshëm.
Gattuso: Synimi është zona Champions, nuk kam probleme me Leonardon Pas 6 vitesh, Milani rikthehet të garojë për një vend në zonën Champions të renditjes, ndërsa nesër në mbrëmje do të udh
Gattuso nuk dorëzohet: E ardhmja ime është te Milani Milani është në krizë te thellë rezultatesh teksa nuk fitoin prej 3 ndeshjes radhazi në Serinë A duke rrezikuar seriozis
Gattuso: Po kalojmë një moment të keq, por nuk duhet të dorëzohemi Trajneri i Milan-it, Gennaro Gattuso, ka folur në përfundim të ndeshjes me Udinese-n për "Sky Sport". Ndeshja: "Po k
Gattuso kërkon fitoren ndaj Udineses, starton me dyshen Cutrone-Piatek (FOTO LAJM) Milani është i dënuar të fitojë sot në orën 19:00 ndaj Udineses. Kuqezinjtë vijnë pas dy humbjeve radhazi ndaj Inter
Befason Leonardo, në rast largimi të Gatussos ka gati këto dy kandidatura Dy humbjet e fundit në kampionat kanë ndërlikuar shumë pozitat e trajnerit Gennaro Gattuso, i cili nuk e ka më të sigurt
Gattuso: Nuk kemi vdekur ende Gennaro Gattuso, trajneri i Milanit, pas dy humbjesh radhazi (ndaj Interit dhe Sampdorias) u shfaq sot në konferencën pë
Gattuso: Këto janë pasojat e derbit Milan ka humbur 1-0 ndaj Sampdoria-s duke regjistruar disfatën e dytë radhazi në kampionat, pas ndeshjes, këto ishin fja
Plas te Milani, Gattuso përplaset me Leonardon "Ju do ta mësoni të ardhmen time brenda dy muajve. Në fund të sezonit do të them atë që mendoj dhe se çfarë do të bëj në
Gattuso: Të ardhmen time do ta mësoni pas dy muajsh Në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes kundër Sampdorias, trajneri i Milanit Genaro Gattuso u përgjigj gjithashtu
Belotti i shkel syrin Milanit, Ëndërr të punoj me Gattuson Andrea Belotti nuk po përjeton sezonin më të mirë në karrierë, megjithatë kur flet për Milanin emocionohet. Në një inter
Cafu: Gattuso më i mirë si trajner se sa kur ishte lojtar Legjenda e Milanit, Marcos Cafu, mbrojtësi brazilian që luajti për 5 sezone me kuqezinjtë (2003-2008), duke folur për “S
Gattuso: Kjo është gjëja që më irritoi me shumë se sa humbjen Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso në një deklaratë për mediat menjëherë pas ndeshjes me Interin ka deklaruar se nuk ës
Gattuso: Kessie-Biglia, humbja më e shëmtuar për mua Trajneri i Milan-it, Gennaro Gattuso, ka folur për "Sky Sport" në përfundim të ndeshjes së humbur kundër Inter-it. P