999 rezultate për

gattuso

Sherri me Gattuson, Bakayoko negocion kalimin te Interi Tiemoue Bakayoko pritet të largohet nga Milani në fund të sezonit, për t’u rikthyer të paktën përkohësisht te Chelsea, e
Gattuso: Pikë me vlerë. Bakayokon e prita 8 minuta Trajneri i Milanit Gennaro Gattuso ka folur pas ndeshjes me Bologna e fituar me rezultatin minimal 2-1. Për të këto 3
Bakayoko "tërbon" Gattuson Situata mes Gattusos dhe Bakayokos vazhdon të mos jetë e qetë. Mesfushori ka shfaqur mjaft problematika me sjelljen
Gattuso: Nuk do tërhiqem, kam besimin e klubit Milani në krizë të thellë rezultatesh do të luajë nesër ndaj Bolonjës në "San Siro", shkruan Albeu.com. Kuqezinjtë ja
Gattuso sërish me ndryshime: Milan ofensiv Sipas asaj që shkruan "Sportmediaset", Gattuso ka ndër mend që në sfidën ndaj Sinisa Mihajloviç, të hedhë në fushë Cutro
Çështja Bakayoko, Gattuso dënon gjithë skuadrën Te Milani nuk qetësi. Si mos mjafonte humbja me Torinon shto këtu dhe daljen nga zona Champions situata ka dalë jashtë k
Kandidati për stolin e Milanit: Gatusso meriton të përfundojë sezonin Emri i tij është përmenduar disa herë si trajner i Milanit, madje edhe në këtë sezon. Gjithsesi, trajneri Roberto Donado
Përfundon mledhja: Gattuso e Maldini largohen sëbashku, çfarë u diskutua? (VIDEO) Gennaro Gattuso është larguar me makinën e Paolo Maldinit pasi është takuar me drejtuesit kuqezi, Leonardo, Gazidis dhe
Gattuso rrezikon shkarkimin pas humbjes turpëruese ndaj Torinos Gennaro Gattusos rrezikon seriozisht shkarkimin pas humbjes turpëruese të së dielës ndaj Torinos duke ia vështiresuar sk
Gattuso: Po turpërojmë një ekip historik Gennaro Gattuso ka fajësuar penalltinë naive për humbjen e Milan dhe shton se skuadrës i mungon qetësia. "Mendoj se
Ndeshja vendimtare, Gattuso bën ndryshimin e papritur në formacion Ashtu si ndaj Lazios, Gennaro Gattuso, trajneri i Milanit, po mendon një formacion ndryshe në transferën torineze, ndaj
Gattuso dorëzohet: Milani nuk ka shpirt, s’duhet të godas lojtarët Trajneri i Milanit, Genaro Gattuso, ka folur për mediet në prag të ndeshjes kyçe të së dielës ndaj Torinos. "Nuk po k
Maldini i bindur, "shkarkon" Gattuson dhe zbulon trajnerin që pëlqehet në kampin kuqezi Eliminimi i Milanit nga Kupa e Italisë ka thelluar edhe më tej krizën e kuqezinjve dhe ndërlikuar pozitat e trajnerit Ge
Mbledhje urgjente te Milani, sfida ndaj Torinos vendimtare për Gattuson Eliminimi nga Kupa e Italisë ka vënë në diskutim të ardhmen e Gattusos te Milani. Sipas asaj që raporton "Tuttosport
Gattuso në fije të perit, del në skenë emri i Rudi Garcias Eleminimi nga Kupa e Italisë ka vënë në dyshim të ardhmen e Gattusos te Milani. Sipas "Corriere dello Sport", në ras
Gattuso: Nuk ka funksionuar asgjë sot Gennaro Gattuso, trajneri i Milan-it, ka analizuar eliminimin nga Kupa e Italisë për "Milan TV". "Nuk ka funksionuar
Gattuso e mbyll me Milanin, italiani mund të ulet në stolin e Newcastle Milani nuk po kalon aspak një moment të mirë këtë sezon. Kuqezinjtë rrezikojnë seriozisht zonën Champions për sezonin
Gattuso: E dinim që do ta kishim të vështirë, prisja diçka më shumë nga ekipi Milani u ndal në barazim 1-1 në Parma, duke rrezikuar shumë për të siguruar një vend në zonën Champions. Castillejo shën
Ndeshja ndaj Parmës, Gattuso konfirmon dy yjet Milani do të luajë nesër të transfertë ndaj Parmës ky detyrim janë 3 pikët për të mbajtur gjallë shpresat për nje vend n
I përfshirë në pastrim parash, Gatusso thirret në prokurori Genaro Gattuso tashmë do ti duhet të përballet edhe me drejtësinë. Tekniku italian ka qenë ditën e djeshme në Torino