999 rezultate për

gattuso

Gutasso mori drejtimin e Napolit pasi kishte refuzuar 18 oferta Gennaro Gattuso i kishte refuzuar plot 18 oferta për punë, para se të vendoste për ta pasuar Carlo Ancelottin si trajner
Ibrahimovic te Napoli? flet Gattuso Gennaro Gattuso, trajneri i ri i Napolit, u pickua edhe për merkaton dhe mundësinë që Ibrahimovic të transferohet te sku
Gattuso nis punën te Napoli Vendi i Ancelotti do të pasohet nga Gennaro Gattuso. Trajneri i ri i Napolit, ka marrë vendim që të ftoj të gjithë në gr
Gattuso do të realizojë sot stërvitjet e para me Napolin Carlo Ancelotti e ka zbrazur zyrën e tij në qendrën stërvitore të Napolit, pasi që Gennaro Gattuso do ta drejtojë seancë
Pas shkarkimit të Ancelottit, pritet zyrtarizimi i Gattusos Mediat italiane raportojnë se Gennaro Gattuso do të emërohet trajner i Napolit brenda disa orëve, pasi klubi lajmëroi mb
Gattuso bëhet me punë të re, merr drejtimin e këtij ekipi gjatë kësaj jave Në një zhvillim të papritur, raportohet se Napoli do ta emërojë ish-trajnerin e Milanit, Gennaro Gattuso në krye të skua
Gattuso shumë afër skuadrës së madhe italiane Genaro Gattuso pritet të bëhet shumë shpejt me punë të re. Ish trajner i Milanit, sipas ‘CalcioNapoli24’, Gattuso mun
"Vari këpucët në gozhdë" në moshën 34 vjeçare, Montolivo akuzon Milanin dhe Gattuson Ricardo Montolivo ka komunikuar tërheqjen e tij nga futbolli i luajtur në moshën 34-vjeçare. I harruar për rreth 1 vi
Gattuso i gatshëm të rikthehet të Milani, por ka një kusht Marco Giampaolo do ta caktojë fatin e tij te Milani në ndeshjen ndaj Genoas sot. Trajnerit italian nuk po i ja punet
Genoa e interesuar për Gattuson, ky është vendimi që ka marrë ish-trajneri i Milanit Ndeshja ndaj Milanit është deçizive për trajnerin e Xhenoas. Në rast se humbet, Aurelio Andreazoli, do të shkarkohet
U largua nga Milani, Gattuso drejt Anglisë Benitez dhe Newcastle nuk arritën marrëveshje për rinovimin e kontratës, duke bërë që rrugët e tyre të ndahen. Duket
U largua nga Milani, vjen oferta e parë për Gattuson Lazio është në bisedime me Gennaro Gauttson, që së fundi i ndau rrugët me Milanin, për ta zëvendësuar Simone Inzaghin në
Calhanoglu falënderon Gattuson: Gjithmonë më keni ndihmuar kur isha në vështirësi Hakan Calhanoglu shprehu veten në Instagram duke përshëndetur ish-trajnerin e Milanit, Genaro Gattuson. Turku i detyroh
Kjo është letra e Milanit për Gattuson Milani edhe zyrtarisht ka njoftuar largimin e Genaro Gattusos nga drejtimi i skuadrës. Legjenda e klubit largohet nga
Zyrtare/ Pas Gattusos një tjetër largim i madh te Milani Gjatë paradites është njoftuar se Genaro Gattuso ka ndërprerë bashkëpunimin me Milanin. Disa orë pas largimit të traj
Zyrtare: Gattuso i thotë lamtumirë Milanit Konfirmohet lajmi i mbrëmjes së djeshme për largimin e Genaro Gatusos nga stoli i Milanit. Ka qenë vetë tekniku që për n
Lamtumirë Champions, lamtumirë Gattuso Trajneri Gennaro Gattuso është shumë pranë largimit nga Milan. Mospërmbushja e objektivit për t’u rikthyer në Champi
Gattuso: Mendoj se ishte sezon shumë pozitiv Trajneri i Milanit, Gattuso, foli për DAZN pas Spal-Milan, duke komentuar fundin e sezonit, që sipas tij nuk është dësh
Gattuso: Falenderoj Donnarummën, sezonin e ardhshëm do vazhdoj si trajner Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso, foli për mediat pas fitores ndaj Frosinnones në San Siro: "Do të jemi në Champions
Gattuso: Nuk dorëzohemi për Championsin, do besojmë deri në fund Genaro Gattuso u prononcua pas fitores 1-0 në fushën e Fiorentinës. Tekniku i Milanit u shpreh se ekipi i tij beson e