999 rezultate për

gattuso

Interi tenton të përfitojë nga "krisja" Gattuso - Allan Allan është drejt largimit nga Napoli. Me ardhjen e Gattusos situata ka ndryshuar për mesfushorin brazilian. Në janar
Gattuso i kënaqur me skuadrën: Duhet ta respektojmë çdo kundërshtar si Interin Trajneri i Napolit, Gennaro Gattuso është shprehur i kënaqur me skudrën pas fitores minimale në San Siro përballë Interi
Gattuso nuk ndryshon, gati sa të godasë kamarierin (VIDEO) Xhenaro Gatuzo njihet si një person agresiv, të cilin nuk e mbajnë aspak nervat dhe këtë e ka treguar shpesh gjatë kohës
Insigne ka rigjetur formën me Gattuson, gati rinovimi i kontratës Kapiteni i Napolit, Lorenzo Insinge pas një periudhe krize ka arritur të rigjejë formën e tij më të mirë. Dora e Gatt
Milani i thotë "JO" ofertës së Napolit për Rodriguez Milani e ka refuzuar ofertën e Milanit për mbrojtësin anësor, Ricardo Rodriguez. Me Theo Hernandez i cili po bën para
Titullar me Gattuson, Hysaj afër rinovimit me Napolin Futbollisti i kombëtares shqiptare dhe Napolit nuk po kalonte një moment pozitiv te skuadra e tij që në momentin që në
"Gattuso është i çmendur, më godiste gjatë ndeshjeve" Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala, e ka lavdëruar trajnerin e Napolit, Gennaro Gattuson, mirëpo e përshkroi atë si "të
Reagoi ashpër pas zëvendësimit, Gattuso dënon mesfushorin brazilian Pas humbjes befasuese 0-2 në shtëpi përballë Fiorentinës të shtunën në mbrëmje, Napoli do të rikthehet sërish në “San Pa
Gattuso largohet nga Napoli? Napoli nën drejtimin e Xhenaro Gatuzos nuk ia ka dalëgat të ndryshojë rezultatet negative teksa skuadra po vuan dhe në m
Situata e Hysaj te Napoli, Gatusso me fjalë pozitive për kapitenin e Kombëtares Gattuso ka vetëm fjalë të mira për Hysajn Elseid Hysaj ka pasur një start të vështirë të sezonit me Carlo Ancelottin
Gattuso ka disa fjalë për futbollistin shqiptar Elseid Hysaj po tregon një formë shumë të mirë te Napoli, pikërisht nga koha kur drejtimin e skuadrës e ka marrë Gennaro
Gattuso: Gabimi i Ospinës? Është faji im! Napoli është në krizë rezultatesh dhe as ndryshimi në pankinë me shkarkimin e Ancelottit dhe emërimin e Gennaro Gattusos
Gatusso dëshiron që Napoli të luaj si Interi Trajneri i Napolit, Gennaro Gattuso, dëshiron që ekipi i tij ta rizbulojë entuziazmin brenda dhe jashtë fushës, por po a
Gattuson "nuk e zë vendi", Arsenali kërkon lojtarin më të shtrenjtë të Napolit Skuadra e Arsenalit është duke zhvilluar një sezon larg pritshmërive deri në këto momente në Premier League. Trajneri
Mori fitoren e parë me Napolin, Gattuso: Ky është vetëm fillimi Napoli ka fituar ndeshjen e parë pas dy muajve, por trajneri Gennaro Gattuso paralajmëron se skuadra akoma nuk është shë
Tashmë trajner i Napolit, por mëndjen e ka te Milani, shikoni ç'bën Gattuso (VIDEO) Pas një periudhe pushimi, Gennaro Gattuso mori drejtimin e skuadrës së Napolit. Nesër në mbrëmje napoletanët do të lu
Gattuso gati ti "rrëmbejë" të parin Milanit Rodriguez gjithnjë e më larg Milanit. Pasi që humbi vendin e një titullari në formacionin e Piolit, Rodriguez tashmë shi
Gattuso "presion" lojtarëve të Napolit: Do ju hyj në kokë Trajneri Gennaro Gattuso i ka bërë thirrje Napolit t’i zgjidhë të gjitha problemet e tjera në klub, në mënyrë që të gjit
Gutasso mori drejtimin e Napolit pasi kishte refuzuar 18 oferta Gennaro Gattuso i kishte refuzuar plot 18 oferta për punë, para se të vendoste për ta pasuar Carlo Ancelottin si trajner
Ibrahimovic te Napoli? flet Gattuso Gennaro Gattuso, trajneri i ri i Napolit, u pickua edhe për merkaton dhe mundësinë që Ibrahimovic të transferohet te sku