999 rezultate për

gatshem

Bashkëlojtarët te PSG të gatshëm të falin Neymarin Lojtarët e klubit francezë, Paris Saint Germain janë të gatshëm ta falin Neymarin. Braziliani kishte shprehur dëshirë
Rama: Jam i gatshëm të takohem me opozitën përveç këtij 4 orëshi Kryeministri Edi Rama është shprehur i gatshëm të takohet me liderët e opozitës ditën apo natën përveç një 4 orëshi kur
Honda i gatshëm të ndihmojë Milanin: Numrin ma keni, më thërrisni nëse ju duhem Milani po kalon në një moment shumë të keq, ku në gjashtë javët e para të Series A ka katër humbje dhe dy fitore. Ros
Lajme të mira për Real Madridin, të gatshëm për derbin Zinedine Zidane do të ketë në dispozicion një skuadër thuajse të kompletuar në derbin e parë të këtij sezoni kundër Atle
Gjiknuri: Jam gati të heq dorë nga posti Nëse PD merr pjesë në komisionin e Reformës Zgjedhore dhe nëse e njeh atë, Damian Gjiknuri thotë se është i gatshëm të r
Zidane e konfirmon: Hazard është gati për PSG Zinedine Zidane ka thënë se Eden Hazard është i gatshëm të luajë kundër Paris Saint-Germainit të mërkurën në Ligën e Kam
E BUJSHME/ Real Madrid ka arritur marrëveshje me Mbappen Real Madridi këtë verë tentoi ta transferonte Neymarin nga Paris Saint-Germiani, por që këta të fundit kërkuar më shumë
Ilir Meta zbulon se çfarë do të ndodhë me 11 tetor Ilir Meta nga një koferencë për mediat ka bërë me dije se është i gatshëm që të shkoj në Komisionin e Venecias në 11 tet
Khabib i gatshëm për veprimin ekstrem, vetëm që t'i tregojë "qejfin" McGregorit Kampioni i UFC-së në kategorinë e peshave të lehta, Khabib Nurmagomedov, e ka ringjallur zënkën e tij me Conor McGregor,
Moderatorja shqiptare pozon me bikini, fansi i gatshëm të dhurojë veshkën për të (FOTO LAJM) Moderatorja dhe modelja shqiptare të cilën e shihnim çdo të diel në programin e Top Channel "E diell" , Einxhel Shira ka
Meta: Jam i gatshëm të vendos lule te varri i Ramiz Alisë nëse nuk merr fund kriza Presidenti iIlir Meta gjatë konferencës për shtyp të mbajtur ditën e sotme, ka folur për situatën politike në vend.
Belgët do ta marrin në pyetje për dosjen "Tayota Yaris", Basha: Jam i gatshëm të dëshmoj Burime nga Partia Demokratike bëjnë të ditur se Lulzim Basha, ka shprehur gatishmërinë e plotë të kontribuojë në hetimin
Xhaka gati për sezonin e ri: Ndihem mire, i gatshëm për më shumë punë Grait Xhaka ka nisur stërvitjet me skuadrën e Arsenalit në Amerike. Xhaka përmes rrjetit social ka njoftuar se po ndi
Reali i gatshëm të shesë yllin e skuadrës për Pogba Real Madrid është i gatshëm të shesë kartonin e James Rodriguez. Mesfushori kolumbian është rikthyer në Madrid pas hu
Liverpool hap thesin, ofron 67 milion euro për yllin e Realit Pasi mbyllën një super sezon duke fituar Ligën e Kampioneve, tashmë skuadra e Jurgen Klopp kërkon të jetë në majë edhe p
Meta sfidon Ramën: I gatshëm të bëj testin e drogës dhe të shëndetit mendor Presidenti Ilir Meta deklaroi sot për mediat se është i gatshëm të bëjë testin e shëndetit mendor, madje edhe atë të dro
Befason Rama: Jam i gatshëm për dialog me Bashën Kryeministri Rama shuan çdo dyshim në lidhje me deklaratën e bërë nga ai pak ditë më parë, për një marrëveshje me opozit
Gjata bën deklaratën e fortë: Jemi të gatshëm të hyjmë në zgjedhje vetëm kur plotësohen standardet Sekretari për Çështjet Ligjore në PD, Çlirim Gjata i ftuar mbrëmjen e djeshme në “Opinion” është shprehur se opozita do
Zgjedhjet e 30 qershorit, 13 mijë policë do të jenë të gatshëm, përshirë dhe forcat komando Kur duhet dhe më pak se një javë nga data e zgjedhjeve, policia ka përfunduar trajnimin e efektivëve dhe po punon për kr
Bomba nga Italia/ Pogba i thotë "PO" Juventusit Prestigjozja italiane "La Gazzetta dello Sport" bën të ditur se Paul Pogba i ka thënë PO një rikthimi te Juventusi. T