999 rezultate për

gatshem

PSG dhe Chelsea insistojnë për Donnarumman Paris Saint-Germain dhe Chelsea janë dy klubet që do të "luftojnë" për të transferuar Gianluigi Donnarumman. Drejtues
Probleme me veshkën, qytetari i gatshëm ti japë vëshkën Thaçit Pas lajmit se presidenti i vendit, Hashim Thaçi, u dërgua për trajtimit mjekësor në Klinikën Urologjike të QKUK-së, një
Lutfi Haziri: Jemi të gatshëm ta bëjmë Qeverinë e re Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri, tha se LDK është e gatshme për të marrë përgjegjësi. “Ne
Një nga portierët më premtues shprehet i gatshëm për tu kthyer te Barcelona Portieri i Ajax, Onana shihet si një nga portierët më premtues momentalisht. Gardiani është shprehur i gatshëm të rik
"Odegaard i gatshëm të luaj për Real Madrid" Martin Odegaard është një nga lojtarët që ka shënuar progres të madh. Lojtari i Real Madrid, që këtë sezon ka luajt
Interi i gatshëm të shesë veteranin Godin, për yllin shqiptar Diego Godin po përflitet se në fund të sezonit do të largohet nga Interi ndërsa mediat italiane kanë gjetur edhe zëvendë
Chelsea nis bisedimet për rikthimin e Coutinhos në Angli Chelsea ka nisur bisedimet me përfaqësuesin e yllit të Barcelonës, Philippe Coutinho, për një rikthim në Angli. Couti
Kompany i gatshëm të sigurojë pagat e lojtarëve të Anderlechtit Trajneri i Anderlechtit, Vincent Kompany ka ofruar të ndajë pagat për lojtarët e skuadrës belge, nëse ata nuk janë të ga
Pritet të largohet, Manchester United i ul çmimin Pogbas Manchester Unitedi ka vendosur t’ia ulë çmimin mesfushorit të vet francez, Paul Pogbas, i cili pritet të largohet nga kl
Messi i gatshëm të hapë "thesin" për të nxjerrë Ronaldinhon nga burgu Lionel Messi është duke planifikuar t’i shpenzojë katër milionë dollarë për të ndihmuar në lirimin e Ronaldinhos nga bur
Negativ ndaj koronavirusit, Mbappe i gatshëm për Dortmundin Pasditen e djeshme sulmuesi francez Kylian Mbappe iu nënshtrua analizave për të parë në se ishte preku nga koronavirusi,
Kapiteni i Liverpoolit i gatshëm për Atleticon, Alisson jo ordan Henderson është gati të kthehet në skuadrën e Liverpoolit pas lëndimit të tij. Lajmin e ka bërë të ditur trajner i
Vetëm 80 shtretër, a është i gatshëm Infektivi për të "luftuar" koronavirusin? Në kushtet kur koronavirusi nuk është më një kërcënim i largët, por një realitet i prekshëm, pyetja që të gjithë shtrojm
Manchester City i gatshëm të shesë yllin e skuadrës, gjigandët e Serie A gati të nënshkruajnë Manchester City është i hapur të shesë sulmuesin brazilian Gabriel Jesus. 22 vjeçari nënshkroi për Cityn në vitin 201
Mayweatheri i gatshëm të stërvisë Wilderin për duelin e tretë me Fury Floyd Mayweather është bindur se Wilder do ta mposhtë Fury nëse lejon njerëzit e tij ta stërvisin. Kampi i Wilderit k
O’Brien takohet me Thaçin: Trump i gatshëm të asistojë për marrëveshjen Kosovë-Serbi Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë duke bërë përpjekje intensive që të shtyjnë Kosovën dhe Serbinë drejt një marrëvesh
Telashe pë Realin, Sterling i gatshëm për ndeshjen në "Bernabeu" Rahemm Sterling ka lënë pas dëmtimin dhe është i gatshëm për të dhënë kontributin e tij në ndeshjen ndaj Realit e vlefsh
Elsi Hysaj i gatshëm për Barcelonën Elseid Hysaj nuk kërkon të mungojë për asnjë arsye në sfidën e parë të raundit të 1/8-ave të Champions League ndaj Barce
Dëmtohet ylli i Kosovës, mungon për Baselin në Europa League Mesfushori i talentuar i Përfaqësueses së Kosovës dhe Baselit, Edon Zhegrova, e ka pësuar një lëndim në kofshë. Basel
17 Maj i dytë me Bashën? Edi Rama: Kur te dojë opozita, jam i gatshëm! "Fallxhoret i ka Presidenti dhe unë nuk hedh fall..." Kryeministri Edi Rama ka thënë për herë të parë se është i hapu