999 rezultate për

gatshem

Ylli i Liverpoolit i gatshëm për tu transferuar te Barcelona Sadio Mane është i hapur për një transferim te Barcelona pasi është frustruar me rolin e tij te Liverpool, thonë raporte
Hysajt nuk rinovon me Napolin, klubi ka gati zëvendësuesin Është një telenovelë e vërtetë raporti i Elseid Hysaj me Napolin. Mbrojtësi një sezon më parë ishte pranë largimit nga k
Bartomeu i gatshëm të largohet nëse qëndron Messi në Barcelonë Josep Maria Bartomeu është i gatshëm të japë dorëheqje nga posti i presidentit të Barcelonës nëse Leo Messi merr vendim
Juventusi i gatshëm të heq dorë nga shërbimet e Dounglas Costas Douglas Costa mund të largohet nga Juventus këtë afat kalimtar. ‘Zonja e Vjetër’ është e gatshëm të bëjë një marrëves
Juventusi interesohet për yllin e Arsenalit, ka gati 35 milion euro Te Juventus kanë filluar të mendojnë për sezonin e ri dhe drejtuesit po punojnë për përforcimin e skuadrës. Njëra nga po
Mundo Deportivo: Tërbohet Juve, synon Suarez e Griezmann Raportohet se Juventus ka shprehur interesim për dyshen e Barcelonës, Luis Suarez dhe Antoine Griezmann, të cilët mund t
Solskjaer para ndeshjes me Sevillan: Jemi të gatshëm Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, është i sigurt për suksesin e ekipit të tij në prag të gjysmëfinales
Nuk ishte i gatshëm për ekipin e tij, Ilicic thyen heshtjen (FOTO LAJM) Ai nuk ishte në fushë mbrëmjen e djeshme, por Josip Ilicic dëshiron që përmes profilit të tij në Instagram të tregojë af
Pirlos mund ti mbërrijë në skuadër ylli i Real Madridit Pas emërimit të Andrea Pirlos si trajner kanë filluar spekulimet për transferimin e Iscos te Juventusi. Corriere dell
Messi kryen kontrollet mjekësore, a do të jetë i gatshëm ndaj Bayernit? Tifozët e Barça mund të jenë të qetë. Leo Messi do të jetë në gjendje të luajë të premten e ardhshme (21:00), kundër Bay
Entuziazëm te PSG, Mbappe mund të jetë i gatshëm për ndeshjen ndaj Atalantës Kylian Mbappé mund të jetë në dispozicion për ndeshjen e "Final Eight" më Champions, përballë Atalantës më 12 gusht.
Rama thirrje Bashës: Jam i gatshëm që nesër të mblidhemi! "Jam i gatshëm që nesër të mblidhet këshilli politik dhe do të vazhdojmë të diskutojmë. Marrëveshja e nënshkruar sot, ja
Rama "me shpatulla pas muri": Jemi të gatshëm për hapje të listava Kryeministri Edi Rama në përfundim të takimit me përfaqësuesit e opozitë paralmentare, ka deklaruar se është i gatshëm t
Mourinho respekt maksimal për Ancelottin, i gatshëm të thyej rregullat për ta takuar Tottenham do të presë sonte Evertonin e Carlo Ancelottit, për të cilin trajnerin i "spurs" ka vlerësim maksimal. Që t
Zaev: Jam i gatshëm të bashkëpunoj me VRMO nëse BDI na shantazhon Mbrëmjen e djeshme në TV 24 Zaev deklaroi se do të flasë me BDI për formimin e qeverisë pas zgjedhjeve nëse heq dorë nga
Lajme të mira për Milanin, Ibra i gatshëm ndaj SPAL Sulmuesi suedez i Milanit do t’i nënshtrohet një tjetër kontrolli mjekësor dhe shpresa për t’u rikthyer për derbin kundë
Rama e la në hije, aleati i kryeministrit i gatshëm të bashkëpunojë edhe me Bashën Aleatët e vjetër të socialistëve duket se janë lënë në hije nga kryeministri Edi Rama. Kështu ka pretenduar kreu i Pa
Lajme pozitive për Milanin, Ibra i gatshëm për sfidën ndaj Romës Zlatan Ibrahimovic mund të jetë në dispozicion të trajnerit Piolit për ndeshjen e 28 qershorit përballë Romës. Në dy
Qetësohet Zidane, Ramos dhe Carvajal të gatshëm ndaj Valencias Realin e Zidane e pret një ndeshje e rëndësishme ditën e ejte ndaj Valencias. Dëmtimet e ndeshjes së kaluar e trembën jo
Juventus rikuperon yllin e skuadrës për finalen ndaj Napolit Juventus do të ketë të gatshëm Ramseyn për finalen e Kupës së Italisë të mërkurën mbrëma ndaj Napolit. Uellsiani ësht