999 rezultate për

gatshem

Juventus – Bologna, formacionet zyrtare Juventus do të ketë përballë Bolognan në kuadër të javes së 19-të të Serie A. Pas humbjes së Milanit nga Atalanta dhe
De Ligt mposht Covid-19, i gatshëm për Bolognan Mbrojtësi i Juventusit, Matthijs de Ligt, ka rezultuar negativ dhe është shëruar nga COVID-19. Lajme të mira për Juve
Lajme pozitive për Milanin, Rebic dhe Krunic dalin negativ, Theo "pozitiv i rremë" AC Milan sot përmes një komunikate zyrtare ka njoftuar publikun për testet e Covid-19. Klubi italian njoftoi se dyshj
Lajme pozitive për Milanin, Kjaer i gatshëm për Atalantën Mbrojtësi i AC Milanit, Simon Kjaer do rikthehet në aksion për ndeshjen ndaj Atalantas dhe Mario Mandzukic ka nisur stër
Florenzi bind PSG, parisienët të gatshëm ta mbajnë në skuadër PSG thuhet se do të aktivizojë opsionin për blerjen e Alessandro Florenzit nga Roma për nëntë milionë euro. Mbrojtësi
Lajme të mira për tifozët e Interit, Sanchez nuk është dëmtuar nteri do ta kenë sulmuesin Alexis Sanchez të gatshëm për sfidën kundër Udineses. Kushtet e kilianit nuk ishin mjaftë
Messi është stërvitur me skuadrën, pritet të jetë i gatshëm për finalen Lionel Messi ka marrë pjesë në stërvitjen e sotme të Barcelonës që po e zhvillon para finales në kuadër të Supercopa de
Ndeshja me Cagliarin, Pioli: Jemi të gatshëm edhe pa Hernandez dhe Calhanoglu Trajneri i AC Milan, Stefano Pioli, ka folur para ndeshjes ndaj Cagliarit. Stefano Pioli ka deklaruar se nuk është pr
Strakosha nuk do të jetë i gatshëm për Lazion Para pak çastesh klubi i Lazios njoftoi se portieri i tyre, Thomas Strakosha nuk do të jetë i disponueshëm për skuadrën.
Vjen lajmi i shumë pritur për Milanin, rikthehet Ibra Klubi i Milani sot ka marrë një lajm të mirë para ndeshjes me Torinon, që zhvillohet sonte. Pas një mungese disajavor
De Bruyne i gatshëm për të rinovuar kontratën me Man.City-n Mesfushori i Manchester City, Kevin De Bruyne, është afër të rinovojë kontratën me klubin nga Manchesteri. Sipas gaze
Ndeshja ndaj Huescas, Barcelona me shumë mungesa por me Messin të gatshëm Barcelona do të udhëtojë tek ekipi Huesca në kuadër të xhiros së 17-të të La Ligas. Barcelona do të zhvillojë ndeshje
Sanchez rikthehet nga dëmtimi, gati për ndeshjen e parë të vitit Sulmuesi i Interit, Alexis Sanchez do rikthehet në stërvitje sot ose nesër dhe do jetë i gatshëm për ndeshjen kundër Cro
Drejtori sportiv i Juventusit i gatshëm për shkëbim, Dybala-Kane Raportimet nga Sky Sport Italia thonë se Dybala do të pranojë një kontratë të re nga Juventus, mirëpo nëse ky i fundit r
Klopp flet për mungesat, rikthehet Shqiri Thiago Alcantara është rikthyer në stërvitje, por që nuk duket ende i gatshëm për të zhvilluar ndeshje. "Thiago ka bë
Ishte i gatshëm, Zidane shpjegon pse Hazard nuk u aktivizua në sfidën ndaj Granadas Real Madridi sonte (e mërkurë) mposhti Granadan me rezultat 2 – 0. Mirëpo, pavarësisht që në listën e të ftuarve isht
Borisov drejtuar Zaevit: Gjithmonë jemi të gatshëm t'u ndihmojmë miqve më të ngushtë Ne jemi gjithmonë të gatshëm të ndihmojmë fqinjët dhe miqtë tanë më të ngushtë. Këtë ia thashë kryeministrit Zoran Z
Legjenda e Bayernit beson se Haaland është i gatshëm të largohet Legjenda e Bayern Munich, Lothar Matthaus beson se ylli i ekipit të Borussia Dortmund Erling Haaland është i gatshëm për
Vidal shpreson të jetë i gatshëm për Interin në sfidën e nesërme ndaj Napolit Mesfushori i Interit, Arturo Vidal thuhet se është shëruar nga lëndimi dhe shpreson të jetë në skuadër për ndeshjen kund
Muriqi kthehet nga dëmtimi, i gatshëm për Lazion Vedat Muriqi është rikthyer në stërvitje pas 3 javësh. Ai ka ushtruar i ndarë nga pjesa tjetër e grupit te Lazio. Sul