999 rezultate për

gates

Kosovo investigates everyone who crosses the border with Macedonia Kosovo police authorities have announced that they have conducted operation raids in several regions of the country, inc
Osmani ready to lead LDK LDK MP in the Parliament of Kosovo, Vjosa Osmani has confirmed that she is ready to lead the party, if the delegates cho
Ja sa orë gjumë bën Obama, Berluskoni dhe Bill Gates Gjumi është një proces i rëndësishëm në shëndetin tonië një gjum i mirë është dhe një mënyrë e mirë për të pasur shëndet
Bill Gates, "profesori" i Alketa Vejsiut (FOTO LAJM) Prezantuesja e mirënjohur Alketa Vejsiu ka marrë leksione nga Bill Gates, ndërsa entuziasmi i saj është shprehur përmes
Ja se çfarë pasurie marramendëse ka Bill Gates (FOTO LAJM) Bill Gates tanimë ka një pasuri marramendëse, për shkak se është pronari dhe kryearkitekt i paketës Microsoft. Falë s
9 të vërteta interesante rreth pasurisë së Bill Gates (FOTO LAJM) Me një pasuri të tillë që nuk i gjendet fundi, Bill Gates përbën një shtet më vete. Në foto-galerinë e mësipërme po
Prosecution investigates MP-es Veliaj, Ndreu and Ndoka Attorney's General Office published the names of several senior officials, who have been investigated by the prosecution
Zuckerberg sfidon Gates: Hedh mbi kokë kovën me ujë (VIDEO) Mark Zuckerberg ka pranuar sfidën e lsëshuar nga guvernatori i New Jersey-t Chris Christie. Themeluesi i Facebook ka mar
Pushime përrallore për Gates (FOTO LAJM) Tashmë e dimë se bashkëthemeluesi i kompanisë Microsoft, Bill Gates, është i pari në listën e njerëzve më të pasur në bo
Italy investigates "The drug plane" file Lecce's anti-mafia prosecutor, Cataldo Motta announced today that Italy is conducting an investigation into drug traffic
Police investigates car explosion in Tirana A car has exploded during the night in Tirana. It was parked in “Muhamet Gjollesha” street, near the Sports Institute in
Bill Gates bëhet sërish njeriu më i pasur në botë Bloomberg ka publikuar së fundmi renditjen e njerëzve më të pasur në planet. Surpriza: Bill Gates ngjitet sërish në krye
Gates i blen vajzës shtëpi 8.7 milion dollarëshe (FOTO-LAJM) Një shtëpi përrallore për vajzën e themeluesit të Microsoft Bill Gates i cili ka shpenzuar 8.7 milion dollarë për të ble
Diaspora, potencial i fuqishëm i zhvillimit ekonomik të Kosovës Ministria e Punëve të Jashtme e Kosovës, përmes Konsullatës në Cyrih dhe me përkrahjen e Administratës Tatimore dhe Doga
Bill Gates sërish njeriu më i pasur në botë Bill Gates renditet sërish në krye të listës së më të pasurve të në botë. Sipas Bloomberg pasuria personale e kreut të M
Gates "injoron" presidenten koreane (FOTO-LAJM) Bill Gates është vendosur në qendër të kritikave të mediave koreanë për "gjestin e pasjellshëm" ndaj presidentes së Kore
Gates ofron 100.000 dollarë për një prezervativ të ri 100.000 dollarë do të ofrojë ndërmarrësi botëror dhe zvilluesi kompjuterik, Bill Gates për ata persona që do të krijojnë
Miliarderi që kritikon kapitalizmin Miliarderi Bill Gates ka kritikuar kapitalizmin duke thënë se fondet shkojnë kryesisht për çështje që shqetësojnë të pas
20 miliarderët e 2013-s (FOTO LAJM) Revista "Forbes" ka publikuar njerëzit më të pasur në botë. Edhe këtë vit, më i pasuri është shpallur për të katërtën he
Kjo është shtëpia 113 milion euroshe Bill Gates (FOTO LAJM) Bill Gates është ndër më të pasurit në botë. Fiton 230 dollarë në sekondë dhe me siguri çdokush mendon, vallë, si do të