999 rezultate për

garoje

Lika u premton tifozëve se Luftëtari do të garojë në të dyja drejtimet Hasan Lika kërkon të ulë euforinë brenda ekipit. I vetëdijshëm që suksesi me Skënderbeun mund të kthehet në “bumerang” t
Adnan Ismaili në krye të BESË-s? Ja çfarë thotë Kasami Gjatë fjalës së tij në një konferencë për shtyp, Bilall Kasami foli lidhur me zërat nëse në krye të lëvizjes BESA mund t
Rusi: Navalnyt nuk i lejohet të garojë për president Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në Rusi sot e ka refuzuar kërkesën e aktivistit antikorrupsion dhe liderit opozitar, Alek
Ronaldinho i futet edhe politikës Ish-ylli i Barcelonës, Ronaldinho, do të garojë për Senat në Brazili në zgjedhjet e 2018-s. Gazeta e famshme "O Globo
Villas-Boas tërhiqet nga fubolli dhe fillon të garojë në Rally Trajneri portugez, André Villas-Boas është larguar nga skuadra kineze, Shanghai SIPG për të ndjekur ëndrrën e tij të fëm
Presidenti i Romës optimist për shanset e ekipit në fitimin e titullit kampion Presidenti i Romës, James Pallotta ‘shtie lart’, teksa e thotë me bindje se skuadra mund të shpallet kampione këtë sezon
Shpendi pyetet nëse do të garojë për kryetar të Vetëvendosjes, kjo është përgjigjia Sipas rezultateve jo-zyrtare kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje, Shpend Ahmeti ka fituar Komunën e Prishtinës në zgjedhje
Lista e interpretuesve të Festivalit të Fundvitit në RTSH: Ja kush do garojë për në Eurovizion Ashtu sikundër pritej, pas përfundimit të afatit për pranimin e këngëve deri në datëm 10 nëntor, sot është bërë edhe për
LDK do të garojë e vetme në Suharekë Kandidat i Lidhjes Demokratike të Kosovës në Suharekë, Sali Asllanaj ka treguar në emisionin e radhës së Fidan Jupollit
Kampionia xhudiste turke kërkon të garojë për Kosovën Një top-xhudiste evropiane do të garojë për Kosovën. Është xhudistja turke Ebru Shahin që tashmë e ka paraqitur kërkesën
Uniteti dhe RDK do të garojnë bashkë në katër komuna Partitë UNITETI dhe RDK, në kuadër të koalicionit “Aleanca për Shqiptarët”, në zgjedhjet lokale të 15 tetorit do të garo
Këto janë komunat në të cilat do të garojë BDI Shefi i Shtabit Qendror Zgjedhor i BDI-së, Fatmir Besimi ka theksuar se mbrëmë Kryesia Qendrore e Bashkimit Demokratik p
BDI shpall listën përfundimtare të kandidatëve për kryetarë komunash Kryesia qendrore e BDI-së, në mbledhjen e sotme të mbajtur në selinë e partisë në Reçicë të Vogël, ka konfirmuar kandida
Kasami tregon se pse do të garojë për Tetovën (VIDEO) Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami ka thënë se do të garojë për kryetar komune në Tetovë për disa arsye, ku tashmë
PDSH do të garojë vetëm me listë këshilltarësh në komunën e Bërvenicës Partia Demokratike Shqiptare, dega Bërvenicë në mbledhjen e mbajtur sonte vendosi që të përkrahë kandidatin e pavarur p
PPD garon në Bogovinë me Xhemailin Partia e parë shqiptare, PPD, përpos Tetovës, do të garojë edhe në komunën e Bogovinës. PPD në komunën e Bogovinës, d
Lëvizja Besa do të garojë me kandidatin e saj në Shkup Lëvizja Besa do të kandidojë me kandidatin të saj për qytetin e Shkupit. Shefi i kabinetit të Lëvizjes Besa, Faton F
Sfida për Komunën e Zhelinës, njihen kandidatët e partive Komuna e Zhelinës është një ndër komunat ku partitë i kanë matur forcat në vendvotime. Partia Demokratike Shqiptare (
Yamaha, në vend të Rossit në Aragon garon Van Der Mark Valentino Rossi pak ditë më parë u shfaq optimist duke u shprehur se do të jepte maksimumin në mënyrë që të ishte në pis
Partitë finalizojnë kandidatët, BDI akoma pa kandidat në Tetovë Bashkimi Demokratik për Integrim ka ngelur partia e vetme e cila ende nuk ka caktuar kandidatin me të cilin do të garojë