999 rezultate për

garen

Federata e çiklizmit: Nuk kemi as 15 mijë euro për biçikletë Një ditë pas njoftimit të çiklistit të Kombëtares shqiptare, Ylber Sefa, se kishte vendosur të tërhiqej nga kampionati b
Iphone dhe Samsung humbin garën, ky është telefoni më i kërkuar Shtatë vite pas hyrjes në garën e telefonave të mençur, Huaëei po shet më shumë telefona se sa Apple. Sipas kërkimit
Mahnitëse, prodhohet motori fluturues (FOTO & VIDEO) Ky është momenti mahnitës kur një motor është ngritur duke fluturuar në qiell. Zbulimi i fundit është bërë në Rusi d
ASH zyrtarizon Aliun në garën për komunën e Zhelinës Sonte ëshët vendosur zyrtarisht nga kuvendi i degës së Zhelinës së ASH-së që Reshat Aliu të jetë kandidat për kryetar ko
Sela në garë sërish për Strugën? Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela pritet që të marrë pjesë garën për kreun e komunës së Strugës në zgjedh
Liverpool kryeson garën për Renato Sanchesin Një numër i madhe ekipesh dëshirojnë Renato Sanches. Sky Sports raporton se Liverpool do të fitojë garën për të nënsh
Inter fiton derbin kundër Milanit në garën për talentin Interi po mbyll marrveshjen me Keit Baldes. Marveshja domund të mbyllet për 30 milionë euro. Tottenham gjithashtu ish
Rivalë të rinj për Milanin në garën për Renato Sanches Roma i është bashkuar Milanit në interesimin për Renato Sancehsin. Kicker raporton se një marrëveshje për huazimin e
Kryeasamblisti i Prishtinës në garë për kryetar të Kamenicës Lëvizja Vetëvendosje ka përzgjedhur si kandidat në garën për kryetar të Kamenicës, Qëndron Kastratin. Këtë e ka konfi
Juventus ka tre rivalë në garën për ish mbrojtësin e Realit Ish lojtari i Realit të Madrid është në radarët e disa klubeve Europiane. Sipas mediave angleze, katër ekipe dëshiroj
Këto janë katër emrat e LDK për garën për Prishtinën Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) ka propozuar katër emra për të kandiduar në Komunën e Prishtinës, në zgjedhjet lokale
Tifozët shqiptarë ofendojnë me mesazh FSHF-në Marrëdhëniet e tensionuara të FSHF-së me tifozët e futbollit nuk janë një sekret, dhe diçka e tillë tregohet shpesh nga
Juventus "shuan nga faqja e dheut" Interin në garën për talentin Bardhezinjtë e kanë rritur ofertën e tyre për Keita Balde Diao të Lacios. Sipas Calciomercato tani zonja e vjetër ka
Gigs tregon se kujt i trembet në garën për titull në Angli Ryan Giggs mund të jetë një legjendë e Manchester United, por ai e konsideron Manchester City si “ekipi për t’u mundur”
“Çfarë ndodhi?”, libri i Clinton për garën që humbi kundër Trump-it Hillary Clinton e ka quajtur librin e saj të ri “Çfarë ndodhi” duke premtuar se do ta lëshonte mbrojtjen teksa ajo kujto
Fiorentina mund Interin në garën për lojtarin Marco Benassi është një objektiv konkret për Fiorentinën. Klubi vjollcë është në rrugën që të çon tek mesfushorin 22
Mourinho kalon Juventusin në garën për serbin Sky në Itali thonë se Manchester United është favoriti për të nënshkruar me Nemanja Matic të Chelseat. Juventusi ndër
Manchester United gati për të mposhtur Juventusin në garën për lojtarin Sipas Guardian Manchester Unitedit i afrohet Matiçit akoma më shumë. Manchester United është optimist për nënshkrimin
Edhe një gjigant tjetër europian hyn në garë për Marco Verratti Manchester United thuhet se ka hyrë në garën për të nënshkruar me mesfushorin e PSG Marco Verratti. Italiani ka shpre
Analisti “zbulon” kandidatin e preferuar të Berishës për garën në PD Analisti Andi Bushati thotë se Lulzim Basha është kandidati i preferuar i ish-kreut të PD-së, Sali Berisha, në garën që