999 rezultate për

garen

Chelsea kalon Realin në garën për Icardin Chelsea ka nisur nga puna për merkaton e janarit dhe sipas medieve angleze, në krye të listës së “Bluve të Londrës” ësht
Lampard këshillon Guardiolën: Kujdes vetëm këtë klub në garën për titullin Kampion Legjenda angleze, Frank Lampard mendon se skuadra e Pep Guardiolas duhet të ketë kujdes nga Djajtë e Kuq në garën për ti
Ogier kampion i Rallyt, Neuville nënkapion Botërori i Rallyt për vitin 2017 është mbyllur me suksesin e Thierry Neuville, i cili i jep fund sezonit me triumfin e t
Hamsik sqaron pozicionin e Napolit në garën për titull: I trembemi Juventusit Kapiteni i Napolit, Marek Hamsik, ka folur rreth situatës së titullit Kampion parandeshjes me Milanin. Mesfushori beson
Vettel triumfon në Brazil, lë mbrapa Bottas dhe Raikonen (FOTO LAJM) Sebastian Vettel ka fituar në Çmimin e Parë të Interlagos së Brazilit me Bottas dhe Raikkonen që do ta shoqërojnë në pod
E FUNDIT / Marc Marquez kampion bote në MotoGP Marc Marquez është shpallur në garën e fundit të sezonit 2017 në Moto GP, kampion bote. Spanjolli e mbylli pistën e
Marquez përgatit festën e titullit në Spanjë Marc Marquez është vërtet shumë pranë titullit të katërt në karrierë në Klasin Mbretëror, sidoqoftë 24-vjeçari spanjoll
Borja Valero flet rreth situatës së Interit në garën për titullin Kampion Borja Valero erdhi këtë verë te Interi, pasi la Fiorentinën dhe pas 11 javësh si titullar, gjeti më në fund golin e parë
Ngushtohet diferenca VV-LDK për asamble në Prishtinë Numërimi i votave për kryetar të Prishtinës ka përfunduar, derisa ai për asamble ende po vazhdon dhe të dhënat po publik
Kusari-Lila tregon se nga cila parti pret përkrahje në garën për balotazh Kandidatja e Alternativës për Gjakovën, Mimoza Kusari- Lila në emisionin “Debat D”, ka treguar se nga cila parti pret pë
Shkëndija tjetër humbje në transfertë, mposhtet nga Akademia Pandev Shkëndija e Tetovës arriti të rikuperonte dy gola por nuk ia doli dot të merrte një pikë që mund të rezultonte shumë e r
Kush me kë shkon në balotazh dhe kush fitoi garën në Kosovë? Në bazë të rezultateve preliminare të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve të publikuara online, mund të dihet tashmë se shu
Dovizioso fiton në Motegi Andrea Dovizioso me Ducati fitoi sot garën e Çmimit të Madh të Japonisë në Moto GP, duke triumfuar në pistën e Motegi dh
Juventus mposht Realin në garën për lojtarin Real Madridi kishte vendosur në orbitën e tyre lojtarin e PSG-së Thomas Meunier si një alternativë të mundshmë për krahu
I vetmi që theu dyshen Ronaldo - Messi në garën për Topin e Artë merr vendimin e madh Ricardo Kaka bëri të ditur se shumë shpejt do të varë këpucët në gozhdë duke lënë futbollin e luajtur. “Futbolli nuk
Hamilton triumfues edhe në Japon Lewis Hamilton triumfoi mëngjesin e sotëm në pistën e Suzuka, në garën e vlefshme për Çmimin e Madh të Japonisë, duke hi
Callejon beson në mposhtjen e Juventusit në garën për Scudetto Futbollisti ofensiv i Napolit, Jose Callejon, thotë se ai dhe bashkëlojtarët e tij besojnë se mund ta fitojnë titullin e
Telashe pafund për Ferrarin Një problem pak minuta para fillimit të garës ka detyruar pilotin finlandez të Ferrarit, Kimi Raikkonen, të mos marrë pj
Spanjollët dominojnë garën e Aragon Marc Marquez me Honda fitoi sot garën e Aragon (Spanjë) në Moto GP, duke marrë edhe kreun e renditjes, në përfundim të n
Ronaldo e fillon garën për "Këpucën e Artë" me 9 gola prapa Messit Real Madridi do ta zhvillojë ndeshjen e pestë në La Liga, por tani me Cristiano Ronaldon në formacion. Janë mbushur 3