999 rezultate për

garen

Qytetarët vazhdojnë ta thithin cigaren pa u frikësuar nga shteti i Haradinajt Ligji për Kontrollin e Duhanit viteve të fundit nuk po gjen zbatim në vend. Qytetarët ankohen se në kafene e restorante
Gjykata ndalon ish-presidentin të kandidojë në zgjedhje Gjykata elektorale e Brazilit mori vendimin që ish presidenti Luiz Inacio Lula da Silva të mos lejohet të kandidojë në f
‘Trimi’ në Elbasan nuk i bindet Policisë, shkatërron edhe zgarën e qelisë “Trimërinë” e demonstruar në rrugë ndaj uniformave blu, një 24-vjeçar ka vazhduar të tregojë edhe në qelitë e Elbasanit.
Piu cigaren që i dha pasagjeri, kthehet në taksistin më të tmerrshëm (VIDEO) Një taksist ka shokuar opinionin në Turqi pas publikimit të një videoje nga kolegu i tij,shkruan albeu.com. Mësohet s
Manchester City kryeson garën për shërbimet e Miralem Pjanic Manchester City thuhet se kryeson garën për shërbimet e Miralem Pjanic, i cili mund të largohet nga Juventusi gjatë kësa
Lewis Hamilton fiton Çmimin e Madh të Francës Lewis Hamilton është fituesi i Çmimit të Madh të Francës. Piloti britanik i Mercedesit arriti t’i linte pas të gjithë
Tirana gati për të mirëpritur garën e “Triathlon”-it nesër në Farkë Tirana do të presë për herë të parë një garë “Triathlon”-i, sporti që bashkon tre disiplinat sportive më të njohura dhe
United fiton garën me City-n për brazilianin Fred Manchester United është pranë transferimit të mesfushorit brazilian, Fred për të cilin interesohej edhe Machester City.
Arsenal mposht Chelsean në garën për Kurzawan Kurzawa nuk ka qenë ipari i përzgjedhuri i Unai Emeryt këtë sezon, pasi është preferuar më shumë Yuri Berchichen. Kjo
Chelsea dhe Arsenali vazhdojnë garën për Sarrin Chelsea dhe Arsenali janë në garë për trajnerin e Napolit, Maurizio Sarri. Sarri ka qenë i lidhur me një kalim te Ch
E ndizni cigaren menjëherë pas ushqimit? Atëherë me siguri nuk e keni ditur këtë! Shumica e duhanxhinjve pikërisht më me dëshirë ndezin cigaren menjëherë pas ushqimit. Shumica e duhanpirësve dëshir
Juventus kalon Bayernin në garën për Martial Juventusi po rivalizon Bayern Munich për transferimin e Anthony Martial nga Manchester Unitedi. Sulmuesi francez i ës
Schalke triumfon në garën për vendin e dytë, mposht pastër Dortmundin Schalke 04 ka mposhtur pasditen e sotme Borusian e Dortmundit me rezultatin 2-0. Në ‘Gelserkirshen’, blutë arritën të
City kryeson garën për Baileyn Leon Bailey është bërë njëri nga lojtarët më të kërkuar në Evropë dhe beteja në verë për të është gati. Mediat gjerma
Sebastian Vettel fiton garën në Bahren, Hamilton në podium (VIDEO) Sebastian Vettel ia ka dalë të fitojë edhe garën e Bahreinit. Gjermani ka qëndruar brenda pritshmërive pasi është nisur
Partizani i ri i rilindur, 3 fitore në 4 ndeshje Klevis Dalipi është heroi i Partizanit. Ekipi i tij vulosi fitoren e 3-të në 4 takime me ish ndihmësin e Starovës si tra
Barcelona njeh rivalët në garën për talentin e Romës Cengiz Under e ka treguar veten se zotëron një talent të jashtëzakonshëm në nuhatjen e golit. Dhe jo më kot Barcelona, A
Nuk do të donit të garoni me këtë vajzë (VIDEO) Kjo grua e di saktësisht se si duhet fituar gara. Një klip nga loja kineze e quajtur “Unë jam fitues”, në të cilin sh
Sot Kongresi i ASH-së, Sela nuk do ta ketë të vështirë garën Aleanca për Shqiptarët sot mban Kongresin e parë partiak në Tetovë. Kreu i kësja partie, Ziadin Sela do të jetë lider i
Griezman zbukuron garën e La Ligas për golashënuesin më të mirë Atletico Madrid fitoi 4-0 ndaj Leganes, me katër golat e francezit Griezman. Kjo ishte e ekipit dhe e francezit në Wa