999 rezultate për

garen

E BUJSHME/ Shkarkohet anëtarja e KLP pasi fitoi garën Antoneta Sevdari u bë pjesë e Këshillit të Lartë të Prokurorisë, por tashmë duhet të bëjë një hap pas. Sevdari është
Fitore në frymën e fundit, Roma hap garën për vendin e 4 në renditje (VIDEO) Roma ka marrë një fitore dramatike sot ndaj Frosinones me rezultatin 2-3 në "Stadio Benito Stirpe". Ndeshja zhblloko
Si ta lini cigaren njëherë e mirë Jeni duhanpirës? Dëshironi ta lini duhanin, por nuk dini si? Kjo kërkon durim dhe metoda të shëndosha për ta arritur qël
Shqiptarët lanë cigaren apo Ahmetaj ngriti traun? Bie ndjeshëm importi i duhanit në Shqipëri Të dhënat e Ministrisë së Financave, të cilat nuk janë publikuar që nga gushti i vitit të kaluar por që u morën nga BIRN
Mos kini frikë, çfarë i ndodh trupit nëse lini cigaren Një studim ka treguar se të lësh duhanin mund t’ju shëndoshë. Pirja e duhanit ul konsumin tuaj të kalorive, mesatarisht
Shpallet fituesi i tenderit në garën për aeroportin e Kukësit Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka përmbyllur fazën e vlerësimit të ofertave dhe ka shpallur fituesin për garë
VMRO-DPMNE hap garën për president, si mund të aplikoni VMRO-DPMNE ka publikuar shpallje publike për paraqitje të kandidaturave për president të Maqedonisë. Nga partia thonë
Duka kandidat për në UEFA, nis garën Armand Duka ka bërë të ditur se do të kandidojë në zgjedhjet e shkurtit të vitit të ardhshëm për Anëtar të komitetit Ekz
Gruaja u gjobit 100 paund sepse hodhin bishtin e cigares në tokë Gruaja që nuk pranoi të identifikohej tha për ‘Grimbsy Live’ se ajo u turpërua nga incidenti. Një grua në Angli ka po
​Ceferin pa rivalë në garën për postin e presidentit të UEFA-s UEFA ka bërë të ditur se asnjë person nuk do ta sfidojë presidentin aktual të këtij organi qeverisës së futbollit në Evr
Juventus parakalon Interin në garën për Modriç Mesfushori i skuadrës së Real Madrid, Luka Modriç është gjithnjë e më larg spanjollëve. Futbollisti kroat kërkohet shumë
Marquez nuk i vendos limite vetes Marc Marquez doli duarbosh në garën e Australisë, por kampioni i botës në Moto GP ka theksuar se të dielën në Malajzi do
Tërnava i pamposhtur, fiton garën për të udhëhequr BIK-un Me 52 vota në favor, Naim Tërnava do ta mbajë postin e myftiut të Bashkësisë Islame të Kosovës edhe për një mandat. M
Suarez mbretëron në garën e asistuesve Sulmuesi i skuadrës së Barcelonës, Luis Suarez po zhvillon një nga sezonet më të dobëta të karrierës së tij. Uruguajani
Dy atletët vdesin gjatë maratonës Dy vrapues janë rrëzuar dhe vdiqn pak momente pasi vijës së gjysmë-finisht në maratonë. Njëri nga atletët, burrë rret
Ky është i mituri që u kërkon cigare gjakovarëve (VIDEO) Kohë më parë përmes një eksperimenti social janë testuar qytetarët e Gjakovës, së si do të reagojnë kur një fëmijë u afr
Vettel dorëzohet për titullin kampion, tregon arsyen Sebastian Vettel u rendit vetëm në vendin e gjashtë në garën e Çmimit të madh të Japonisë. Një performancë zhgënjyese e
Nxënësit e shkollave 9-vjeçare vrapojnë në garën “Fun Run”, i parapriu Maratonës së Tiranës (FOTO LAJM) Maratona e Tiranës çeli sot siparin e saj me kategorinë “Fun Run”, ku qindra nxënës të shkollave 9-vjeçare të Tiranës vr
Lorenzo nuk dorëzohet Legjenda e MotoGB, Jorge Lorenzo është i destinuar për të qenë në pistë në garën e Çmimit të Madh të Tajlandës e cila do
I fiku cigaren në trup, ky është djali "gangster" i deputetit që u arrestua sot Djali i deputetit Rrahman Rraja, është arrestuar ditën e sotme nga policia e Krujës pas akuzave të dashurës së tij për d