999 rezultate për

garen

Humbi garën përballë shokut të klasës, ku do të emërohet Marku Gara për Kryeprokuror të Përgjithshëm vetëm pak ditë më parë u fitua nga Olsjan Çela i cili mori që të nesërmen detyrën.
Atl. Madrid blen talentin premtues në Brazil Atletico Madrid ka humbur shumë pikë sa i takon garës për titullin kampion këtë zezon në La Liga. Po ashtu edhe në C
Shkencëtarët kinezë nisin garën për krijimin e 'super-derrit' Shkencëtarët kinezë garojnë të krijojnë ‘Super-derrat’ mutantë, të cilat rriten më shpejt dhe peshojnë më rëndë për të m
Man City nuk e le vetëm Barcelonën në garën për Martinez Manchester City i është bashkuar Barcelonës në garë për sulmuesin e Interit, Lautaro Martinez, sipas Sky Sport Italia.
Messi mori "Topin e Artë", reagon agjenti i Ronaldos Agjenti i Cristiano Ronaldos, Jorge Mendes, ka insistuar se sulmuesi i Juventusit duhet të vlerësohet si lojtari më i mi
Hamilton e mbyll sezonin si "mbret", shumë pranë rekordit të Schumacher Ndonëse titullin kampion në Formula 1 e kishte fituar më herët, Lewis Hamilton fitoi lehtësisht edhe garën e fundit sezo
"Zjarr" në shtëpinë e Ferrarit, Vettel-Leclerc "lajnë hesapet" në pistë Tension i lartë në shtëpinë e Ferrarit, teksa dy pilotët, gjermani Sebastian Vettel dhe francezi Charlse Leclerc kanë ka
"Nëse do që një kalë të humb garën, i shton kilogramë", Wenger bën krahasimin e çuditshëm për Hazard Arsene Wenger beson se Eden Hazard po përballet me vështirësi në Real Madrid për shkak të gjendjes fizike. Ish-sulmue
Leverkusen befason Atleticon, fiton dhe rihap garën për kualifikim (VIDEO) Do të duhej ndeshja e katërt në Champions League që gjermanët e Bayer Leverkusen të merrnin pikët e para për këtë sezon.
Konkurrenti largohet në mes të emisionit: Unë s’mund të të dashuroj ty! (VIDEO) Një debat i ashpër shoqëroi rubrikën e sotme në ‘Për’puthen” në “E Diell”, ku një prej konkurrentëve vendosi të braktist
F1: Aksidenti i tmerrshëm i Bottas, Mercedes tregon për gjendjen e pilotit (VIDEO) Valtteri Bottas ka pësuar një aksident të tmerrshëm në garën e sotme, në Grand Prixin e Meksikës. Në kualifikueset e
Drogba zbulon kandidatin e tij të preferuar për të fituar 'Topin e Artë' Didier Drogba ka favorizuar Sadio Manen në garën për "Topin e Artë". Ylli senegalez, Mane, është nominuar në garën pë
Mos e humbisni: Si e festoi Klopp triumfin në sekondat e fundit ndaj Leicester (VIDEO) Liverpool fitoi me vështirësi ndaj Leicesterit në minutën e 90-të falë një penalltie të cilën e shndërroi në gol James M
Mosmarrëveshjet mes dy pilotëve të 'kokëkuqes' i japin fitoren Hamiltonit Lewis Hamilton është fituesi i Çmimit të Madh të Rusisë, duke lënë pas vetes Bottas dhe Leclerc. Starti i garës në fa
Burri kërkon të kthehet, gruaja: Më fiku cigaren në ballë Formati ka ndryshuar pak në pjesën e dytë të rubrikës "Ka Një Mesazh Për Ty", sepse sot në studio e para vjen Mirlinda,
"Rama njoftonte gara ma makina kur jepej vendimi", Tahiri zihet ngushtë nga gazetarët Ish-ministri Saimir Tahiri ka folur mbrëmjen e së premtes në emisionin “Java në RTSH” ku ka komentuar edhe një herë përb
EMRAT/ 8 gjyqtarët që vijojnë garën për në Gjykatën e Lartë Këshilli i Lartë Gjyqësor përzgjodhi sot kandidatët që kualifikohen për vijimin e garës për në Gjykatën e Lartë. Nga
E TRISHTE/ Gruaja e pashpirt fik cigaren në kokën e qenit të vogël (FOTO LAJM) Grupet për të drejtat e kafshëve janë duke u përpjekur të identifikojnë një grua e cila është filmuar duke i djegur fyty
Po filmonte garën e çiklizmit, helikopteri zbulon hashashin në tarracën e pallatit (VIDEO) Ndodh edhe kjo. Kameramani që po filmonte nga helikopteri turin e çiklistëve në Spanjë zbulon një plantacion me marijuan
Vjosa Osmani i përgjigjet Albin Kurtit: Oferta jote zhvendos garën brenda koalicionit Kandidatja e LDK-së për postin e kreut të ekzekutivit në Kosovë, Vjosa Osmani ka reaguar pas propozimit të kryetarit të