999 rezultate për

garda

E rrethuar nga truproja, dalin pamjet kur Hajdari shoqërohet nga garda (FOTO LAJM) Së fundmi, deputetja Rudina Hajdari deklaroi se në ambjentet e Kuvenddit është kërcënuar. Fill pas deklaratës së saj,
Irani tregon "dhëmbët" pas tensioneve me SHBA dhe Arabinë Saudite (FOTO LAJM) Garda Revolucionare Iraniane është rikthyer në qendër të vëmendjes pas rritjes së tensioneve në Gjirin Persik dhe sidomo
Pushtoi rrjetin me fotot seksi, Garda tregon të vërtetën e "truprojes" së Ramës (FOTO LAJM) Albjola Palamani, është vajza që është kthyer hit në rrjetet sociale, pas fotove seksi që ka shpërndarë në Instagram, dh
Kërcënohet kreu i KQZ-së, Garda merr në mbrojtje Zgurin Kreu i Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve Klement Zguri mësohet të jetë kërcënuar nga një person nga Shkodra në Facebook.
Hape çantën! Rama ka frikë, garda merr masa sigurie ekstreme (FOTO LAJM) Garda e Republikës është duke marrë masa ekstreme sigurie për Kryeministrin Rama gjatë takimeve të tija elektorale. P
Topi: Si ma uli Berisha helikopterin tek oborri i shtëpisë, brenda ishte një këngëtare që paguhej nga garda Libri i ish-Presidentit vazhdon të ngjallë sërish debat e kërshëri qe prej javës së shkuar kur doli në qarkullim. Pje
DETAJET/ "Ilir Meta sapo zbriti, Adriatik Llalla ishte në bord kur u grabitën eurot" Të tjera detaja sa vijnë e dalin nga grabitja e 10 milionë eurove në Rinas. Sipas gazetares, Klodiana Lala, në avionin
Garda bëhet vegël e propagandës së Ramës: Kaq pak u mblodhën për Bashën (VIDEO) Garda e Republikës duket se është vënë në shërbim të propagandës së qeverisë gjatë protestës së sotme, ndërkohë që detyr
Autogoli i Gardës me sqarimin për heqjen e truprojave të Berishës Garda e Republikës ka sqaruar përmes një njoftimi tre radhë se përse vendosi që t'i heqë truprojat ish-kryeministrit Ber
Garda tregon pse i hoqi truprojat Berishës Në fillim të protestës së sotme u shpërnda një lajm ku thuhej se Garda i kishte hequr truprojat ish-krymeinistrit Sali B
E BUJSHME/ Garda i hoqi rojet fizike, dy gardistët marrin vendimin ekstrem Garda e Republikës i hoqi sëfundmi gardistët Sali Berishës, por këta të fundit kanë marrë një vendim ekstrem për të qend
Berisha flet pasi Garda i hoqi badigardët Ish-kryeministri Berisha ka folur sëfundmi pas vendimit të Gardës së Republikës për heqjen e rojeve fizike të tij. "N
Garda i heq badigardët Sali Berishës Pas protestës së 16 shkurtit garda ka vendosur që ish kryeministrit Sali Berisha ti heqë mbrojtjen ligjore që e ka gëzua
FNSH, RENEA e Garda, 1 200 policë bindojnë Kuvendin (FOTO LAJM) Para Kuvendit kanë filluar të mblidhen protestuesit e parë të thirrur nga Opozita. Siç shihet në fotot e siguruara n
1 200 policë dhe qindra forca speciale, Garda blindon Kuvendin 1 200 forca rendi janë angazhuar për protestën e nesërme të opozitës, e cila pritet që të mos jetë edhe aq paqësore duke
Lufta nën tymnajë në Kryeministri, pamjet që shpëtuan pa u parë (FOTO LAJM) Një pjesë e madhe e protestuesve kanë sulmuar ditën e sotme derën dhe hyrjen e Kryeministrisë. Ata kanë sulmuar duke
Garda godet qytetarët për të mbrojtur kërpudhën e Ramës Garda e Republikës ka lëshuar sërish gaz lotsjellës ndaj protestuesve, të cilët i ishin afruar kërpudhës së vendosur nga
Ndërhyn garda, përplasje me protestuesit (VIDEO) Ndërkohë që disa protestues kanë çarë rrethimin e policisë duke u futur tek shkallët e Kryeministrisë, të tjerë kanë hip
"700 Forca Speciale në protestë", gazetari zbulon urdhrin e prerë që ka marrë Garda Gazetari i njohur i kronikës, Artan Hoxha, ka zbuluar detaje të tjera nga masat e policisë për protestën e sotme , si dh
Nuk ishte bojë, Garda thotë se Rama u sulmua me solucion kimik (FOTO LAJM) Garda e Republikës, si institucioni përgjegjës për ruajtjen e personaliteteve të larta ka bërë padi për Edi Palokën pasi