999 rezultate për

gani

OBSH e sigurt: COVID-19 nuk është prodhuar në laborator, ja prova "Virusi ka origjinë nga natyra dhe nëse ShBA ka informacione që e hedhin poshtë këtë tezë, le t'i publikojë. Ne mund të
A u shërua Dybala nga koronavirusi? Juventusi ka konfirmuar se Daniele Rugani dhe Blaise Matuidi kanë rezultuar negativë në testin për koronavirus, por Paul
"Jemi policia", si e organizoi planin e grabitjes i riu në banesën e ish-krushkut Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me grabitjen që ndodhi gjatë natës së 30 prillit, ku 3 persona të armatosur, teks
I përfshirë në organizata kriminale, kapet dibrani me rrezikshmëri të lartë Policia e Dibrës ka arrestuar një tjetër person të shpallur në kërkim ndërkombëtar për "Trafikim i lëndëve narkotike" dh
Pasojat në organizëm kur e teproni me vitaminën C Vitamina C është një ushqyes i dobishëm dhe i domosdoshëm për organizmin. Prania e saj është e rëndësishme në të mirë
Lala: Ekzekutimi i dy vëllezërve në Durrës, si rrjeta e merimangave Gazetarja Klodiana Lala bëri një deklaratë të fortë në emisionin “Real Story”, nëNews24, teksa foli për vrasjet e ndodhu
Milani interesohet për mbrojtësin e Juventusi, e sheh si partner ideal për kapitenin Milani synon të ndërtojë dyshen italiane Romagnoli-Rugani në mbrojtje. Drejtuesit kuqezi po shikojnë mundësinë për të ar
Pse hurmat e arabisë janë më të rëndësishme se çdo frut tjetër Shpeshherë janë quajtur edhe “Pema e paqes” për shkak të mbijetesës së bombës në Nagasaki, Molla e Lindjes, Pema e 7 Vi
KE organizion më 4 maj samitin global të reagimit ndaj koronavirusit, cili është plani (VIDEO) Shpërthimi i pandemisë së koronavirusit ka nxitur KE të mbajë një samit lidhur me reaimin ndaj tij. Presidentja e Kom
Skënder Gjinushi përfundon në SPAK, për çfarë akuzohet Kryetarja e Komisionit të Edukimit dhe Medias, Fatjona Dhimitri ka denoncuar sot në SPAK, Skënder Gjinushin, për shkelje
Konjufca merr pjesë në seancën e Këshillit të Sigurimit të OKB-së ku do të diskutohet për Kosovën Ministri në detyrë i Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Glauk Konjufca do të marrë sot pjesë në Këshillin e Sigurimit të O
Çfarë ndodh me organizmin kur vuajmë nga lodhja kronike Besohet që rreth 17 milionë njerëz në botë vuajnë nga Sindroma e Lodhjes Kronike. Megjithatë shkencëtarët mendojnë se
Futbolli nuk duhet të rikthehet deri në fund të sezonit 2020/21, kështu po kërkon Organizata Botërore e Shëndetit Organizata Botërore e Shëndetit ka kërkuar që futbolli të suspendohet deri në fund të sezonit 2020/2021. Raportohet s
Organizoi festë në shtëpi mes pandemisë, kritikohet ashpër Ronaldo (VIDEO) Cristiano Ronaldo organizoi një festë në shtëpinë e tij në Madeira. Numri i madh i miqve ka bërë që portugezi të krit
U shëruan të dy, Rugani reagon në Twitter Daniele Rugani ishte një nga të infektuarit me virusin korona Covid-19 por tashmë e ka kaluar me shumë sukses këtë virus
Pezullimi i fondeve për OBSH nga SHBA-ja, reagon organizata Kreu i Organizatës Botërore të Shëndetit tha të mërkurën se i vjen keq për vendimin e Presidentit amerikan Donald Trump
Koronavirusi, ambasada britanike në Kosovë: Mediat të japin informacione të qarta dhe faktike Ambasada e Britanisë së Madhe në Prishtinë ka kërkuar nga mediat të japin informacione të qarta dhe faktike për epidemin
Rugani dhe Matuidi fitojnë betejën ndaj koronavirusit Juventusi ka njoftuar se dy futbollistët, Daniele Rugani dhe Blaise Matuidi janë shëruar nga coronavirusi. Dyshja u t
Tetë shenja të qarta që organizmi juaj është përballur me koronavirusin Është e mundur që koronavirusin, së paku, siç konstatojnë ditëve të fundit ekspertët e keni kaluar duke qëndruar në këmb
Basketbollisti turk që nuk guxon të dalë jashtë Amerikës, frikësohet se do ta eliminojnë spiunët e Erdoganit Kampionati më atraktiv në botë i basketbollit, NBA zakonisht në mesin e muajit janar zhvendoset të luajë në kryeqytetin