999 rezultate për

gani

Një mami si Arjola, aktorja i organizon të bijës super festën e ditëlindjes (FOTO LAJM) Helga, e bija e aktores së njohur, Arjola Demirit ka festuar së fundmi ditëlindjen. Ajo ka mbushur 13-vjeç dhe në di
Zyrtari në Maqedoninë e Veriut infektohet me koronavirus Kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu, ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Këtë e ka bërë të ditur vetë ai, përmes n
Njihuni me serbin që rekrutoi kosovarët në organizatën e ISIS (VIDEO) Bedri Elezi, një ekspert i sigurisë në zonën e Kaçanikut, tregon se si një numër i konsiderueshëm kosovarësh kishin përf
Arrestohet shqiptari i rrezikshëm që ishte në kërkim nga Interpoli Policia ka vënë në pranga një 29-vjeçar të kërkuar për veprat penale "Pjesëmarrja në organizatë kriminale" dhe "Trafikim
Me thirrjen Albin Kurti, Albin Kurti, fillon shpërndarja e pjesëmarrësve në protestën e organizuar nga VV (VIDEO) Fillon shpërndarja e pjesëmarrësve në test-protestën e organizuar nga VV. Tashmë vetëm se kanë filluar të shpërndah
Një lugë mjaltë herët në mëngjes për një ditë plot energji Jo vetëm mjekësia popullore por edhe studime të ndryshme vlerësojnë se nisja e ditës duke konsumuar një lugë të vogël me
OFL në aksion, u dërgon letrën katër "të fortëve" në Elbasan Operacioni Forca e Ligjit ka vijuar aksionin e dërgimit të formularit për deklarimin e pasurisë ndaj personave të dënuar
E kërkonte Interpoli, kapet në Elbasan 48 vjeçari i përfshirë në organizata kriminale Policia ka arrestuar një 48-vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar, pasi rezulton i dënuar për trafik narkotikësh.
Ushqimet ideale për të pastruar organizmin nga helmet Ushqimi i shëndetshëm bën që trupi të rigjenerohet dhe të pastrohet. Sinjali liston pesë lloje të ushqimeve të shëndetsh
Ishte shtatzanë, e dashura e Ruganit rrëfen tmerrin kur morën vesh që ishin prekur nga koronavirusi Michela Persico, e dashura e mbrojtësit të Juventusit Daniele Rugani, ka folur në lidhje me frikën që ndjeu pasi mori ko
10 organizatat mafioze më të rrezikshme në botë Vetëm në SHBA nga shitja e kokainës sigurohen çdo vit 34 miliardë dollarë. Por, cilat janë grupet më të mëdha kriminale
Organizata mjedisore: Prerja e pyjeve tropikale do të sjellë pandemi të reja Një grup i mbrojtjes së botës së egër paralajmëroi sot sa më shumë të ketë shkatërrim të botës natyrale aq më shumë pand
FIFA do të organizojë ndeshje bamirësie për të mbledhur fonde për luftën ndaj koromavirusit FIFA Foundation do të organizojë një ndeshje nga e cila do të grumbullohen fonde për të luftuar koronavirusin. Mauric
Çfarë ndodh në organizëm nëse pini uthull molle çdo ditë Shija dhe aroma e uthullës së mollës mund të përbëjnë një faktor pengues për përfitimin e vlerave të këtij produkti.
COVID-19/ Nën masa të rrepta, Greqia i hap plazhet nga e shtuna Dhe pse gjatë pandemisë, Greqia ka vendosur hapjen e 515 plazheve të organizuara të vendit nga e shtuna, 16 maj. Plaz
Asnjë viktimë nga koronavirusi, ky është ilaçi që po përdoret për të infektuarit në Madagaskar Teksa bota numëronn me mijëra viktima çdo ditë si pasojë e shpërthimit të koronavirusit, deri më tani Madagaskari nuk ka
Zbulohet skandali i kombëtares meksikane, festuan me prostituta para Kupës së Botës (VIDEO) Mediat në Meksikë kanë zbuluar një skandal seksual të lojtarëve të tyre para fillimit të Kampionatit Botëror, Rusia 2018
Çfarë ndodh në organizëm nëse pini uthull molle çdo ditë Uthulla e pafiltruar e mollës është e pasur me fibër që e mbron stomakun. Përveç tretjes dhe problemeve të pakësuara
Johnson heq sloganin ''Qëndroni në shtëpi'', cili është plani i radhës Boris Johnson është duke u përballur me momentin e së vërtetës përballë krizës së koronavirusit ndërsa është duke përgat
Gjesti human i Georginës, organizon ankand për të ndihmuar spitalet në Spanjë Georgina Rodriguez "zbret në fushë" për të ndihmuar Spanjën në betejën kundër Koronavirusit. Partnerja e Cristiano Ronal