999 rezultate për

gani

Vajza e bashkëshortit feston ditëlindjen, Zaimina i organizon super festën (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari këngëtarja dhe tashmë bisnesmenia e famshme, është nënë e një vajze 2 vjeçare, Khloe, e cila ka edhe 2 m
Çfarë të hani në mëngjes për tu bërë më të bukur? Çfarë te hani ne mëngjes për te qëndruar ne forme apo për tu dobësuar, për te pastruar organizmin, te keni një lëkurë te
Akuza e sulme të ashpra ndaj OBSH, Gjermania e Franca ndërrmarrin hapin e madh Pas akuzave të forta ndaj OBSH, Franca dhe Gjermania kanë marrë vendimin e madh. Gjermania dhe Franca duan të japin
OFL "mësyn" në Shkodër, kush janë të radhës që morën sot ultimatumin Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin e deklarimit të pasurisë dy personave banues në Shkodër. • S. A., b
Organizuan dasma me flamur, gjobë tre bizneseve Vijojnë gjobat prej 1 milion lekësh për organizatorët e dasmave, edhe pse ky aktivitet si pasojë e koronavirusit është n
Organizoi dasmë në kohë pandemie, gjobitet me 1 milion lekë "Pjesë e strategjisë së vjeshtë-dimrit është edhe shumëfishimi i vaksinave falas kundër gripit, për të mbuluar të gjithë
Shqiptarët qejflij, gjobiten 15 biznese që organizuan dasma Policia e Tiranës ka vijuar kontrollet për monitorimin e zbatimit të masave kufizuese, me qëllim parandalimin e përhapje
Rrëmbim e organizatë kriminale, kush janë tre të fortët e radhës në rrjetën e OFL Të piketuarit nga OFL sot, janë tre persona të dënuar në Itali e Shqipëri, per vepra penale si rrembim, pjesemarrje ne o
Shqiptarët nuk pyesin për COVID-19, dasmë në oborr të shtëpisë Duket se as COVID-19 nuk i ndalon shqiptarët nga organizimi i dasmave. Polica ka gjobitur me 1 milion lekë gjobë shte
Organizoi dasmë me flamur, biznesmeni merr gjobën e majme Policia e Tiranës ka ndëshkuar me 1 milion lekë gjobë, pronarin e një restoranti dasmash, pasi shkeli rregulla për paran
Organizoi sërish dasmë, biznesmeni merr gjobën marramendëse Policia e Durrësit ka vendosur 1 milion lekë gjobë dhe mbyllje të aktivitetit për një periudhë 6-mujore, ndaj një admini
Në 10 vjetorin e lindjes, Blerina Bombaj i organizon super festën të birit (FOTO LAJM) Dita e djeshme ka qenë e veçantë për familjen e dietologes Blerina Bombaj. Djali i saj, Dini festoi ditëlindjen dhe mbu
Mos e shkatërroni organizmin me lëngje, receta me hudhra është e vetmja që shfryn barkun Pesha e tepërt tek çdo organizëm shoqërohet me shtimin e sasisë së yndyrës apo dhjamit, sidomos në pjesën e barkut apo z
COVID-19 çfarë?! Baba Taku me socialistët organizojnë festë e nuk njohin virus (FOTO LAJM) Deputeti Spartak Braho është dekoruar dhe nuk ka nguruar aspak që të shtrojë një drekë mes miqsh në ambient të mbyllur,
Tension gjatë raportimit të Agim Veliut, tre deputetë largohen nga mbledhja Bekë Berisha, Ganimete Musliu dhe Elmi Reçica janë larguar nga mbledhja e komisionit për Çështje te Sigurisë dhe Mbrojtj
Spiropali reagon pas vdekjes së shoferit të saj: S' kishe pirë kurrë një aspirinë Ministrja Elisa Spiropali ka reaguar me një status shumë prekës dhe fjalë të ndjera për vdekjen e shoferit të saj, gardi
"Film reaksionar e armiqësor", ngjarja në Kinostudio që alarmoi udhëheqjen dhe kryqëzoi 12 kineastë Publikohen disa dokumenta arkivore të nxjerra nga një dosje voluminoze e Arkivit Qendror të Shtetit të cilat i përkasin
PD-Gjiknurit: Prova që Rama vazhdon të bashkëpunojë me krimin e organizuar Ditën e sotme, përfaqësuesi i mazhorancës në Këshillin Politik, Damian Gjiknuri ka bërë një reagim për hapjen e listave
Organizoi dasmë pa pyetur për COVID-19, lokali merr gjobën e majmë Një lokal në Durrës është gjobitur, pasi ka organizuar një dasmë. Policia e Durrësit ka ndëshkuar me masë administrat
"Tentakulat e krimit të organizuar", çfarë zbulon raporti për vendin tonë Një raport i fundit i Nismës Globale Kundër Krimit të Organizuar Ndërkombëtar, arrin në përfundimin se grupet kriminale