999 rezultate për

gani

Skandali me dosjet e Speciales, Organizata e Veteranëve konferencë të jashtëzakonshme në media Organizata e Veteranëve ka njoftuar se sot do të mbajnë një konferencë të jashtëzakonshme për media. “Ju njoftojmë se
Çfarë i ndodh organizmit kur hani pas orës 8 në darkë Të gjithë e kemi dëgjuar paralajmërimin se nuk duhet të hash darkë pas orës tetë, ose do të shtosh në peshë. Por metabol
Pjesë e organizatës së drogës, shqiptarit i bëhet pritë nga policia Një shqiotar është vënë në pranga në Greqi dhe është dënuar me 12 vite burg si anëtar i një organizate të trafikut të d
Organizoi dy vrasje nga shtëpia, si ia ekzekutuan vëllanë dhe xhaxhanë Erion Alibejt Dy vite më parë, pikërisht më datë 28 dhjetor të vitit 2018, Elbasani u trondit nga një vrasje e trefishtë. Shënjestër i
Organizoi dy vrasjet e bujshme në korrik, arrestohet 34-vjeçari nga Elbasani Policia e Elbasanit ka zbardhur dy vrasje të ndodhura në Elbasan në muajin Korrik, ku janë vrarë Emiljano Ramazani dhe R
"Këshilli si organizëm seksual", gafa e Vasilit bëhet virale në rrjet (VIDEO) Një video e Petrit Vasilit është bërë virale ne rrjetet sociale. Ai ka dalë nga mbledhja e Këshillit Politik ku ka fo
Uragani Sally nxjerr tërbimin në SHBA, shkatërron rrugët dhe shemb urat (FOTO LAJM) Uraganet gjithnjë kanë qenë një kërcënim i madh për SHBA-të dhe kështu ka ndodhur edhe këtë herë. Pjesa juglindorë e
Berisha: Moratoriumi për mos anëtarësim në organizata ndërkombëtare ishte lëshim i delegacionit të Kosovës Sali Berisha ka deklaruar se moratoriumi njëvjeçar për mos anëtarësim në organizata ndërkombëtare ishte një lëshim nga a
Media pranë Erdoganit: Turqia rrëzoi marrëveshjen detare Shqipëri-Greqi Mediat turke kanë reaguar sërish në lidhje me negociatat për detin mes Shqipërisë dhe Greqisë duke risjellë në vëmendje
"Marrëveshja e detit me Shqipërinë u prish nga Erdogani", reagon kryeministri Rama Ish-ministrja e Jashtme e Greqisë, Dora Bakoyannis ka deklaruar se çështja e detit mes Shqipërisë dhe Greqisë duhet të z
"The Telegraph": Njihni ushtrinë private të Erdoganit Nga Colin Freeman, The Telegraph Një nga njerëzit më të afërt i besuar i Presidentit të Turqisë, Rexhep Tajip
Rama i pi çajin Erodganit te rezidenca e tij Kkryeministri Edi Rama ditën e sotme po zhvillon një vizitë në Turqi, ku nuk mund të mungonte takimi i tij me Presidenti
Mosanëtarësimi i Kosovës në INTERPOL, minus në luftimin e terrorizmit Në marrëveshjen e Uashingtonit, Kosova është zotuar se do ta shpallë Hezbollahun organizatë terroriste dhe t’i përmbushë
OBSH tregon kur mund të vihet nën kontroll Covid-19 Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) ka thënë se nuk e di se kur do të përfundojë pandemia, por supozon se koronavi
Rama këshillohet me Erdoganin para vizitës në Greqi Ditën e sotme, kryeministri Edi Rama ka udhëtuar për në Turqi ku do të zhvillojë një vizitë informale. Nuk dihet qël
Si u arrestua "truri", shqiptari që shpërndante drogën e të pasurve në Mykonos Pas një operacioni të madh të organizuar nga policia greke në Mykonos, përfundoi në pranga edhe një 37 vjeçar i konsider
Takimi në Shtëpinë e Bardhë, vendoset flamuri i Kosovës te Liqeni i Ujmanit Në ditën e takimit Kosovë-Serbi në Uashington, disa të rinj kanë vendosur flamurin e Kosovës te Liqeni i Ujmanit, raport
"Me pizhama e pa grim për ditëlindje", Luana merr surprizën mahnitëse në mesnatë (FOTO LAJM) 2 shtatori tashmë është një datë jo e zakonshme për ndjekësit e Luana Vjollcës. Moderatorja feston ditëlindjen dhe si
Berisha zbulon prapaskenat: Marrëveshja e detit, Rama e rrëzoi në Kushtetuese me kërkesë të Erdoganit Ish-kryeministri Berisha në një postim në rrjetin social Facebook ka bërë një analizë të vendimit të Greqisë për t’u zgj
14 viktima dhe gjysmë milioni shtëpi në terr, uragani "Laura" gjunjëzon Teksasin dhe Luizianën Uragani “Laura” që ka goditur shtetet amerikane të Luizianës dhe Teksasit deri më tani ka shkaktuar 14 viktima. Media