999 rezultate për

gaga

Lady Gaga krijon rrjet të ri social Vetëm pasi ka arritur të ndiqet deri në muajin e kaluar nga 18 milion ndjekës në rrjetin social Twitter, tashmë Lady Gag
“Echo Awards”, duel mes Lady Gaga dhe Adele Adele, Lady Gaga dhe Bruno Mars janë këta yjet e skenës së muzikës botërore që po përballen me beteja të forta për çmime
Lady Gaga kërkon qetësi, blen apartament luksoz në Londër Pas një investimi të mirë në karrierën e saj, tani me fitimet e majme, këngëtarja Lady Gaga po investon në pasuri të pat
Sekreti i suksesit të Lady Gaga Me famën e saj, Lady Gaga është shndërruar në një prej personazheve me më shumë ndikim në botë. Si arriti Gaga në kë
Lady Gaga befason: Dua fëmijë nga një siçilian Lady Gaga ka lëshuar një tjetër deklaratë bombastike në Radio Ibiza. “Dua një fëmijë nga një italian dhe posaçërisht siç
Lady Gaga dhe familja, restorant në New York Familja Germanotta, pjesë e së cilës është edhe Lady Gaga, do të hapë një restorant italian në New York ku e gjithë fami
Madonna akuzon Lady Gaga (VIDEO) “Kjo melodi më duket e njohur”. Gjatë një interviste me gazetaren Cynthia McFadden, këngëtarja Madonna është shprehur e
Kamzës i mungon vetëm rruga “Lady Gaga” Nëse Faik Konica do të ishte gjallë e do lexonte emrin e vet në një nga rrugët e Kamzës në Tiranë, kush e di me ç’shpreh
Lady Gaga dëshiron të bëhet nënë Lady Gaga mund të jetë e lumtur me të dashurin e saj të ri Taylor Kinney, por mos prisni që t’a shikoni me barkun e fryr
Kreu i New Yorkut: Puthja me Lady Gaga jo më e mira Kryebashkiaku i Nju Jorkut, Michael Bloomberg ka “zhvlerësuar” puthjen me divën e muzikës, Lady Gaga, puthje e shkëmbyer
GaGa iu këndoi njujorkezëve për Vitin e Ri (VIDEO) Këngëtarja e famshme, Lady GaGa natën e fundit të vitit 2011 ka qenë ne sheshin “Times Square” në New York, ku mbi një m
Forbes: 10 këngëtaret më të pasura të 2011 (FOTO LAJM) Forbes.com ka bërë një listë të femrave që fitojnë më shumë para në botën e muzikës përgjatë vitit dhe vendin e parë e z
Lady Gaga: Fama do më vrasë A e dini se cila është ekstravaganca e radhës e Lady Gaga? Ajo beson dhe është e fiksuar se po perjeton te njejtat gjera
Lady Gaga nis fushatën kundër "ngacmimeve" në shkolla Lady Gaga do të mblidhet të martën e ardhshme me disa anëtarë të administratës Obama në Shtëpinë e Bardhë për të debatua
Lady Gaga si Mbretëresha Viktoria E mësuar të vishet në mënyra nga më të çuditshme, Lady Gaga u shfaq në publik në mënyrë më të papritur… si një princeshë
Klipi "horror" i Lady Gaga (VIDEO) Lady Gaga, njeriu që është veshur në të shkuarën me copa mishi, rikthehet të befasojë me një videoklip të ri, në të cilë
Lady Gaga: Nuk kam fat në dashuri Zhgënjimet e këngëtares multimilionere e kanë trishtuar deri në atë pikë sa të mendojë se me shumë gjasa, ka për ta kalu
Lady Gaga viziton shtëpinë e Amy Winehouse Lady Gaga ka vendosur të shkojë në shtëpinë ku jetonte Amy Winehouse për t'i bërë homazhet një heroine muzikore. Ndër të
Andrea Boçeli: Gaga dhe Rihana, komercialiste që nuk do ta kenë të gjatë “Kam respekt të madh për seksin”, thotë Andrea Boçeli, një nga këngëtarët më të mëdhenj lirikë në botë. Është një deklar
Lady Gaga regjisore Këngëtarja Lady GaGa ka zbuluar se ajo kaloi fundjavën e kaluar duke punuar në dhomën regjisoriale, ku përfundoi dy proj