999 rezultate për

gaga

VIP-at urojnë Obamën për fitoren Personazhet më të njohura botërore kanë uruar Barack Obamën për rizgjedhjen e tij në krye të Shteteve të Bashkuara. Atë
Lady Gaga, tifoze e Barcelonës Sukses i papaparë për koncertin e Lady Gagës në Barcelonë, e cila gjatë performancës së saj veshi për një moment fanellë
Të vjella "live" nga Lady Gaga (VIDEO-FOTO) Nuk e ka bërë këtë gjë një herë por katër herë, dhe në një koncert live në në Barcelonë të Spanjës. Lady Gaga vjellë kat
Koncerti i Gaga, elektrizohet Milano (FOTO-LAJM) Lady Gaga ka mbajtuar koncertin e saj në Milano. Ndër të ftuarit vip të saj kanë qenë Simona Ventura , Donatella Versace
Modeli i fundit e prerjes së flokëve nga Lady Gaga Lady Gaga për të bërë homazh ndaj nënës së shokut të saj fotograf Terry Richardson e cila vdiq ditën e martë në moshën 7
Lady Gaga nuse vetëm për miqtë Lady Gaga ka zgjedhur një veshje të veçantë për një festë të zhvilluar mbrëmjen e së dilës në Londër. Ajo është parë e v
Peta kritika ndaj Lady Gaga dhe Rihannës Lady Gaga e Rihanna gjithmonë janë përpjekur të bien në sy me veshjet ekstravagante, e tashmë janë vënë në qendër të aku
Lindsay Lohan, imazhi i klipit të ri të Lady Gaga Lindsay Lohan do të shfaqet në videon promocionale të Lady Gaga. Aktorja është takuar me popstar-in në Hollywood, ku kan
Lady Gaga zhvishet për reklamën e “Fame” Këngëtarja Lady Gaga zhvishet për reklamën e “Fame”, parfumit të saj më të ri. Në imazhet që reklamojnë flagrancën e saj
Lady Gaga, godet me veshjen e saj (VIDEO-FOTO) Këngëtarja Lady Gaga është parë në një restorantë në Beverly Hills me një kostum të zi të papërshtatshëm për një ambient
25 milionë fansa në Twitter “25 milionë ndjekës! Zyrtarisht sot po ndihem vajza më fatlume në botë”, shkroi Lady Gaga në profil të premten. Ajo ësh
Gaga "ironizon" Bankok-un në Twitter “Sapo kam mbërritur në Bangkok. Jam gati për 50 mijë “përbindëshat” tajlandezë që do të bërtasin në koncert. Dua të shko
Indonezia i thotë Lady Gaga-s, JO Koncerti i yllit muzikor, Lady Gaga, në Jakartë të Indonezisë i cili mendohej të ishte shou më i madh në turneun e saj n
Filxhani i Lady Gaga 40 mijë dollarë Mbretëresha e muzikës pop Lady Gaga, ka vendosur buzët vetëm njëherë për të provuar çajin japonez. Tani, për të zotë
Europopped: Dafina “Lady Gaga” kosovare Dafina Zeqiri është një yll i vërtetë në gjithë regjionin të cilën e duan, e kërkojnë e urrejnë e respektojnë dhe ajo do
Katolikët e Koresë së Jugut kundër Lady Gaga-s Katolikët e Koresë së Jugut janë kundër mbajtjes së shfaqjes nga Lady Gaga, pasi sipas tyre, ajo promovon homoseksualizm
Lady Gaga blen makinë për 130 mijë paund Lady Gaga duket se ka nisur ta shijojë jetën e saj në shtegun e shpejtësisë pasi ka përfunduar të bëjë zgjedhje për vetu
Si është Lady Gaga në jetën e përditshme Zakonisht jemi mësuar ta shohim me veshje tepër skenike, por tani Lady GaGa ka vendosur që t'i tregojë fansave se si ësh
Flet e ëma: Lady Gaga me dërrasa mangu! Lady Gaga ka dhënë një intervistë për Oprah Winfrey, duke thënë se kjo do të ishte dalja e saj e fundit para publikut p
Statuja e Lady Gaga në Aeroportin e Berlinit Pasagjerët e aeroportit Bradenburg të Berlinit do të mbesin me gojë hapur kur të shohin Lady Gaga-n të palëvizshme që i