999 rezultate për

gaga

Lady Gaga si pemë Krishtlindjesh (FOTO LAJM) Kurrë nuk resht së habituri me veshjet e saj dhe duke qenë se jemi në një muaj festiv, Lady Gaga zgjodhi të paraqitej në
Lady Gaga ka rënë në "dashuri" me marijuanën Lady Gaga nuk e ka fshehur kurrë vlerësimin që ka për marijuanën. Në një intervistë për një emision televiziv amerikan,
Lady Gaga provokon aparatët (FOTO LAJM) Njihet për daljet e saj ekstravagante në publik, për zgjedhjen e veshjeve që ndoshta tregojnë më shumë se ç’duhet…ndonjë
Lady Gaga, imazhi i ri i Versace (FOTO LAJM) Nëse nuk përbën më lajm fakti që Lady Gaga zhvishet dhe del nudo, me siguri do të habisë shumë informacioni më i fundit
Lady Gaga, sekretarja hot e presidentit amerikan (FOTO LAJM) Lady Gaga nuk zhgënjeu me performancën e saj mbrëmjen e së dielës në American Music Awards. Këngëtarja u shfaq si një se
Lady Gaga dhe fustani i parë fluturues (FOTO LAJM) Lady Gaga nuk resht së habituri fansat e saj. Atëherë kur mendohej se nuk kishte më veshje që këngëtarja 27-vjeçare nuk
Lady Gaga befason me stilin e saj (FOTO LAJM) Këngëtarja Lady Gaga nuk është stepur asnjëherë kur bëhet fjalë për të eksperimentuar në lidhje me veshjen e saj. Edhe m
Lady Gaga, 1.8 milionë për 90 minuta me Abramovich Lady Gaga është një prej këngëtarëve më të paguara, jo vetëm për koncertet e saj në mbarë botën, por edhe për performanc
Abramovich paguan 1.8 milionë euro për 90 minuta koncert të Lady Gaga Këngëtarja Lady Gaga është një femër në “piacë”, jo vetëm për koncertet, por edhe me marrëveshje për performanca ekskluz
Donna Marie e çmendur pas Lady Gaga (FOFO-LAJM) Donna Marie Trego është fansja më e madhe e Lady Gaga dhe këtë gjë e tregon fakti se ka shpenzuar deri tani 60 mijë ster
Lady Gaga i "shpall" luftë Rusisë Lady Gaga i "shpall" luftë të hapur Rusisë. Këngëtarja 27-vjeçare ka sulmuar Rusinë, duke e quajtur qeverinë e saj, "kri
Lady Gaga "harron" të vishet (FOTO LAJM) Lady Gaga tregoi se di si të jetë në qendër të vëmendjes, teksa në rrugët e New York-ut kishte zgjedhur një veshje ekstr
Dashuria nuk ka çmim Këngëtarja Lady Gaga ka vendosur që edhe njëherë t’ia dëshmojë të gjithëve dashurinë për të përzgjedhurin e saj Taylor K
Forbes: 10 muzikantët më të fuqishëm (FOTO LAJM) Viti 2013 ka qenë mjaft i qetë për këngëtaren Lady Gaga pasi u detyrua të kryente një operacion në pjesën e legenit, meg
Lady Gaga në formë perfekte (FOTO LAJM) Në fillim të vitit, Lady Gaga tronditi të gjithë fansat e saj me përmasat "extra large" dhe kilet e tepërta që kishte fi
Një thua i Lady Gaga-s kushton 8500 paund Një thua artificial i Lady Gaga-s është blerë pa hezituar me një shumë të madhe nga një fans i saj. Sapo thoi është nxje
Politikanë shqiptarë nga Maqedonia me llogari bankare të fshehta Emra të shqiptarëve nga Maqedonia gjenden në listat me emrat e personave që kanë llogari të fshehta ose "Of shore", ka d
Lady Gaga martohet në verë (FOTO-LAJM) Lady Gaga do të martohet këtë verë më të dashurin e saj Taylor Kinney. Sipas Daily Mail, ylli i “Poker Face” dhe aktori
Gaga e semurë, anulon koncertet Për shkak të problemeve shëndetësore Lady Gaga është detyruar të anulojë disa koncerte. Pasi është ankuar për shumë kohë
Lady Gaga kërkon të blejë vilën e Jackson (FOTO LAJM) Lady Gaga është shumë pranë blerjes dhe pastaj të restaurimit të Neverland Ranch, vilës që për shumë vite ka qenë rezide