999 rezultate për

gaga

Gaga pranë Swift në momentet e vështira Lady Gaga i është gjetur pranë në momentet më të vështira Taylor Swift, ndërsa ka përcjellë dhe një mesazh sa i takon së
Pas Gaga-s, fansat tallen me John Travolta-n (FOTO LAJM) Përpos Lady Gaga-s edhe John Travolta është kthyer në një objekt tallje në rrjetet sociale, pas rëmbimit të puthjes nga
Gaga kthehet në objekt talljesh për veshjen (FOTO LAJM) Shpesh Lady Gaga është kthyer në një objekt ofendimesh, por edhe në daljen e radhës në tapetin e kuq, ajo ka shkaktuar n
Lady Gaga fejohet me aktorin (FOTO LAJM) Këngëtarja Lady Gaga tashmë ka zyrtarizuar fejesën me aktorin Taylor Kinney. Në 14 shkurt aktori Taylor Kinney i ka dhur
Lady Gaga zbulon bashkëpunimin e radhës Tashmë mbetemi në pritje të një hiti të jashtëzakondshëm pasi Gaga ka lajmëruar të gjithë fansat e saj se është në punë
Rikthehet Adele, një bashkëpunim me Lady Gaga (FOTO LAJM) Pas një shkëputje të gjatë nga tregu muzikor, Adele ka menduar që të kthehet fuqishëm. Pak kohë më parë u raportua se aj
Gaga në tentativë për tu dukur si Marilyn Monroe (FOTO LAJM) Lady Gaga është shquar për stilin e saj ekstravagant, por në daljen e radhës paparacët i ka bërë përshtypje veshja e zgj
Gaga i dorëzon pronën babait Duket se Lady Gaga i ka raportet mjaft të mira me familjarët, e sidomos me babain e saj. Tashmë ai do të jetë menaxheri
Rrëfehet Gaga: Më përdhunuan kur isha 19 vjeç Lady Gaga ka shokuar të gjithë teksa ka deklaruar se kur ka qënë 19 vjeç është përdhunuar nga një person i cili ishte 20
Gaga sulmohet për veshjen (FOTO LAJM) Edhe në rastet kur Lady Gaga mbulohet e tëra, ka nga ata që e kritikojnë ndjeshëm. Pas sulmeve të herëpashershme që i bë
Lady Gaga shndërrohet në një yll deti (FOTO LAJM) Lady Gaga, në daljen e saj të radhës është shndërruar në një yll deti, duke marrë vëmëndjen për veshjet e saj ekstravaga
Edhe Juri Gagarinit i bëjnë përmendore në Shkup (FOTO LAJM) Pas të gjithë përmendorëve masive në Shkup, edhe kozmonautit rus, Juri Gargarin kanë vendosur ti ngrenë një përmendore n
Adele dhe Gaga në një bashkëpunim? Adele dhe Lady Gaga së shpejti do të vijnë me një duet. Një burim për tabloidin britanik “Daily Star” ka bërë me dije se
Ja kush është tatuazhi i radhës nga Gaga (FOTO LAJM) Lady Gaga tashmë është e njohur për stilin e saj unik, teksa tashmë zhveshjet janë bërë pjesë e pandarë e çdo koncerti t
Gaga godet sërish me zhveshjen e saj Tashmë nuk përbën më risi që Lady Gaga të jetë e zhveshur. Të njëjtën taktikë ka ndjekur edhe në daljes e radhës, gjatë
Përfundon pa fustan, Gaga vijon me autografet (FOTO LAJM) Në të shumtën e rasteve, Lady Gaga shfaqet para një publiku të gjerë me veshje tejet transparente, ose dhe e zhveshur. P
Lady Gaga provokon në Dubai Tashmë nuk na bën më përshtypje zhveshja e saj, e ndërsa Lady Gaga është fotografuar në Dubai e veshur me një fustan ngj
Martesë në anije kozmike, dëshira e radhës së Gaga-s Lady Gaga njihet për dëshirat e saj të veçanta, ndërsa pritet që kërkesa e saj për një dasmë në hapsirë të bëhet realite
Lady Gaga bëhet si Amy Winehouse Këngëtarja Lady Gaga, ka postuar dy foto në Instagram ku dëshiron t’i ngjajë këngëtares Amy Winehouse, e cila ka ndërrua
Së shpejti, një tjetër aromë ndjellëse nga Lady Gaga (FOTO LAJM) Krijuesja e hitit “Born This Way” ka ngacmuar fansat dje, duke postuar në rrjetet sociale një foto bardh e zi, ku ajo du