999 rezultate për

gaga

Super performaca e Lady Gaga, 300 dronë formojnë flamurin amerikan në qiell gjatë Super Bowl (FOTO & VIDEO) Performanca e Lady Gaga-s gjatë mbarimit të pjesës së parë të Super Boël ka qenë magjike! Kjo edhe falë 300 dronëve
Lady Gaga nxjerr "zogun" në fushë në finalen e Superbowlit (FOTO) Lady Gaga ka treguar më shumë seç çfarë kishte parashikuar në finalen e Superbowlit amerikan. Këngëtarja e njohur ka per
Lady Gaga rrefen mbi abuzimin e saj në adoleshencë Lady Gaga, ylli i muzikës pop ka zbuluar publikisht se ajo vuan nga një sëmundje psikologjike e cila ka nisur në moshën
8 fakte që nuk i dini mbi njeriun e parë në hapësirë Më 12 prill 1961, kozmonauti sovjetik Juri Gagarin u bë njeriu i parë që udhëtoi në hapësirë, kur, në anijen e tij Vosto
Lady Gaga qan gjatë intervistës, rrëfen ndarjen me të fejuarin (FOTO LAJM) Prej muajsh Lady Gaga ka prishur fejesën me Taylor Kinney. Lidhja e tyre pesë vjeçare pati një fund të dhimbshëm. Në një
Gaga vjen sërish, kësaj herë pa reçipeta ( FOTO LAJM) Lady Gaga është gjithmonë aty për të na habitur me veshjen e saj të çuditshme. Me shumë siguri e mbani mend kur ajo
S'ka ndarje nga Lady Gaga: Kam gjetur shpirtin binjak U përfol se Lady Gaga ishte ndarë nga partneri i saj, por duket se të gjitha kanë qënë aludime. Lajmi që qarkulloi në të
Shokuese/ Lady Gaga mezi merr patentën e makinës (FOTO LAJM) Ylli i muzikës pop, Lady Gaga, më në fund ka marrë lajmin e mirë se mund te ngasë legalisht një makinë në moshën 30-vjeç
Lady Gaga shfaqet me shenja dhune në trup (FOTO LAJM) Lady Gaga jo rrallë herë surprizon me pamjen e saj tepër ekstravagante, e disi ndryshe nga turma. Por, këtë herë ajo
Zbulohen detajet e dasmës së Gaga-s Burime pranë Lady Gaga-s dhe Taylon Kinney, kanë thënë se çifti do të lidhë kurorë në Itali. Pavarësisht faktit se ata k
2016, viti i rikthimit të Lady Gaga-s (FOTO LAJM) Ylli i popit Lady Gaga, në një konferencë për mediat ka njoftuar rikthimin e saj në skenë. Pasi ka fituar çmimin Golden
Surprizon Gaga: Aktrimi më ka ndihmuar dhe jo kënga Lady Gaga ka surprizuar anekënd kur ka dalë në konkluzionin se aktrimi dhe jo kënga e kanë ndihmuar atë që të përballojë
Gaga: Kam vuajtur nga depresioni Lady Gaga është rrëfyer në një intervistë të dhënë së fundmi se ajo ka vuajtur nga depresioni gjatë jetës së saj, ndaj d
Lady Gaga kurorëzohet si femra e vitit Lady Gaga ka bërë shumë bujë me veshjet e saj, me stilin e saj, e jo më pak për muzikën, duke numëruar me mijëra fansa.
Yjet e show-bizzit që "gënjejnë" me gjatësinë (FOTO LAJM) Yjet e show-bizzit nuk janë aq të gjatë sa duken në ekran. Ekrani ka tendencë ti tregojë personazhet publikë ndryshe nga
Lady Gaga nuk kursen për këpucët Lady Gaga njihet tashmë për zhveshjet e saj dhe për koleksionet e saj të pazakondta të veshjeve dhe këpucëve. Ajo nuk ku
Manjani i LSI-së i përvishet Ramës: Hyrja e kryeministrisë u bë sikur do prisnim Lady Gaga-n Duke saktësuar fillimisht se ato që thotë nuk janë qendrimet e LSI-së por të tijat personale, zv.ministri i Transportit
Gaga me një fustan të thjeshtë në dasmë Jemi mësuar që Lady Gaga të jetë në të shumtën e rasteve e zhveshur, por ajo ka vendosur të ndryshojë strategji në ditën
Lady Gaga nuk është shtatzënë Lady Gaga nuk është më aq e fiksuar për linjat e saj, ndërsa ajo ka shtuar paksa në peshë, shumë zëra qarkullonin për nj
Lady Gaga, një nuse me 30 fustane Lady Gaga po bën bujë pasi i është rikthyer normalitetit, duke mos u zhveshur më. Por efekti famë duket se është rrënjos