999 rezultate për

gaga

Nga mbretëresha e dragonjve te Lady Gaga, si u veshën VIP-at në Oscar (FOTO LAJM) Oscar 2019 u mbajt mbrëmjen e djeshme në Los Angeles. Eventi më i rëndësishëm në industrinë e filmit i surprizoi të g
SAG Awards 2019, këto janë VIP-et që u veshën më bukur (FOTO LAJM) SAG Aëards 2019 bëri që në tapetin e kuq të kalojnë personazhe të shumtë dhe pati nga ata që na zhgënjyen, por edhe nga
Unazë 400 000 USD, Lady Gaga konfirmon fejesën me agjentin e saj Diamantet janë miku më i mirë për femrat. Por diamantët e kuq janë vetëm për Lady Gaga. Këngëtarja e famshme ka konfi
Fustani skandaloz i Bleona Qeretit në "Oscar", e kishte një qëllim të fshehur Pas mbrëmjes së ndarjes së çmimeve ‘Oscar’, Bleona Qereti, tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me fustanin e saj që i ekspoz
Lady Gaga mund të mos ngjitet në skenë për shumë vite Lady Gaga, Pak muaj më parë anuloi një sërë koncertesh në turneun e saj “Joanne World Tour”, për shkak të problemeve shë
Lady Gaga në gjendje të rëndë shëndetësore anulon 10 koncerte nga turneu muzikor Muaj më parë këngëtarja e famshme ka anuluar një sërë koncertesh nga turneu i saj “Joanne” por pas një periudhe të shkur
Lady Gaga përlotet në klipin e ri “Joanne” (VIDEO) Pak orë më parë këngëtarja e famshme Lady Gaga pagëzoi mbylljen e turneut të saj muzikor “Joanne” me klipin që mban të n
Lady Gaga rikthehet në origjinë Së fundmi këngëtarja Lady Gaga që njihet për stilin e saj të veshjes që është i veçantë dhe i çuditshëm në të njëjtën ko
Gëzuar Vitin e Ri nga Lady Gaga (FOTO LAJM) Lady Gaga e nisi vitin 2018 me një foto ku shihet pa tualet, pa “extension”, duke nxjerrë në pah anën e saj plot tatuazh
Lady Gaga nënshkruan kontratën me vlerë miliona dollarësh “Ëndrra e një jete e bërë realitet: Do ta lë zemrën në skenë çdo natë”, kështu ka komentuar Lady Gaga në Twitter nënshkr
Lady Gaga me unazë ? Me një veshjes si “wild west’, por shëtitja e saj në dyqane ishte më e zbutur. 31-vjeçarja Lady Gaga është parë të blejë
Ironizohet nga komentuesit për shkak të fotove këngëtarja (FOTO LAJM) Ylli amerikan Lady Gaga, mbetet besnike në stilin e saj ekscentrik të modës. Këtë gjë ajo e ka treguar sërisht në fot
Më quani princesha pjeshkë (FOTO LAJM) Ledy Gaga është duke kaluar disa momente relaksi në plazh. Ajo ka shfaqur format e saj seksi teksa ka publikuar në insta
Gjesti i Beyonces që përloti Lady Gagën Këngëtarja Lady Gaga nuk ndodhet në formën e saj më të mirë shëndetësore. Ajo ka lajmëruar se do të marrë një periud
Këngëtarja anullon edhe turin në Europë për shkak të sëmundjes Duket se gjendja shëndetësore e Lady Gaga është vërtetë serioze. Pas anulimit të koncertit në Rio të Brazilit, këngëtarj
Këngëtarja e njohur rëndë në spital: Sëmundja është më e fortë se unë Përmes një postimi në Instagram ku shfaqej me serum në dorë, Gaga u ka kërkuar falje të gjithë fansave për mungesën, duk
Lady Gaga merr borxh makinën e Era Istrefit Lady Gaga është cilësuar gjithmonë si ajo artiste që thyen barriera qoftë me artin e saj, qoftë me daljet skenike, të ci
Këngëtari shqiptar bashkëpunim me producentin e Lady Gagas (FOTO LAJM) Albert Stanaj është artisti shqiptar i cili tashmë dita ditës po bën hapa të mëdhenj drejt karrierës së tij muzikore n
Vdes nga kanceri shoqja e ngushtë e Lady Gaga (FOTO LAJM) Njëra nga shoqet më të mira të Lady Gaga, Sonja Durham ka ndërruar jetë pas betejës së ashpër me kancerin. Këngëtarja
Era Istrefi do të këndojë në festivalin amerikan, ku është edhe Lady Gaga? (FOTO LAJM) Kishte premtuar se viti 2017 do të ishte viti i saj dhe duket se po i mban premtimet e saj. Ai filloi mbarë me hitin “Re