999 rezultate për

gaga

I sulmoi publikisht të bijën, por babai i Lady Gaga-s mbështet Donald Trump Babai i Lady Gagas, Joe Germanotta vazhdon të mbështesë Donald Trump, pavarësisht komenteve të këtij të fundit kundrejt
Abuzuan disa herë me të në adoleshencë, Lady Gaga rrëfen personin që i ndryshoi jetën Këngëtarja e famshme, Lady Gaga’ ka bërë së fundmi një rrëfim prekës për “Oprah Magazine”. Ajo ka zbuluar se personi që
Me maska dhe fustane gjigante, kush ishin të veshurat më bukur në MTV VMAs (FOTO LAJM) Miley Cyrus dhe Lady Gaga ishin dy yjet që udhëhoqën listën e të veshurave më bukur të dielën në mbrëmje në MTV Video Mu
Vodhën dosjet e këngëtares, hakerat i kërkojnë Lady Gaga-s 42 milionë dollarë Avokatët e Lady Gagas kanë refuzuar të paguajnë një shumë prej 42 milion dollarësh pasi dosjet e këngëtares u vodhën nga
Intervista e çuditshme me Jimmy Fallon, Lady Gaga kërkon falje Në fillim të prillit, Jimmy Fallon telefonoi Lady Gaga gjatë emisionit të tij – të përshtatur me video-telefonata për sh
Frymëzohuni nga Lady Gaga, nga 40 cigare në ditë e la duhanin brenda një sekonde (FOTO LAJM) Lady Gaga ka publikuar një këngë të re dhe ka hequr dorë nga një ves i vjetër. Gjatë një interviste për Neë Music Dai
Xhemi nuk e harron Alketën, "hakmerret" edhe pas disa muajsh: Që mos të ngjaj si gagaçe E ftuar sot në “Ftesë në 5”, Xhemi Shehu duket si i ktheu përgjgjie edhe pse me shaka Alketa Vejsiut ne lidhjen me “sher
Shokon këngëtarja e njohur: Më përdhunuan vazhdimisht kur isha 19 vjeç (FOTO LAJM) Oprah Winfrey zgjodhi një yll të madh dhe një temë të veçantë për të nisur turin e saj të parë në arenën kombëtare pas p
Plasi keq! Pas imitimit, Alketa Vejsiu e quan Xhemi Shehun "Xhemile" e "Gagaçe" Alketa vonon por nuk harron! Moderatorja shumë e dashur për shqiptarët, Alketa Vejsiu nuk ka harruar t'i kthejë një përg
"Rolin e gagaçes do ta qante", Alketa Vejsiu i merr hak Xhemi Shehut ditën e lindjes (FOTO LAJM) Gjatë Festivalit të Këngës në RTSH, ku drejtuese ishte Alketa Vejsiu e cila mori shumë protagonizëm në Festival duke kën
Lady Gaga kapet mat duke u puthur me një burrë misterioz natën e ndërrimit të viteve (VIDEO) Viti i ri, i dashur i ri! Të paktën kështu duket se po ndodh për Lady Gaga-n, vetëm dy muaj pas ndarjes nga i dashuri i
Nga momenti në moment, prisni që Lady Gaga të kthehet me ish-të fejuarin (FOTO LAJM) Në shkurt të këtij viti, Lady Gaga i dha fund fejesës së saj me ish-partnerin, Christian Carino. Kjo ndodhi pikërisht
Lady Gaga deri më sot i ka lënë të dashurit për arsye të çuditshme Lady Gaga i ka dhënë fund lidhjes me Dan Horton pas disa muajsh romancë. Këngëtarja, duket se më në fund ka kuptuar që n
Fjalëve për lidhjen me Cooper u vjen fundi, Lady Gaga është shtatëzanë (FOTO LAJM) Lady Gaga dhe Bradley Cooper u shfaqën së bashku në “A star is born”, dhe që prej asaj kohe u përfol për një lidhje roma
"Hajdutja" e meshkujve, Ledy Gaga puth burrin e martuar në skenë Ajo duhet të jetë një hajdut i meshkujve. Dhe tani edhe kjo! Lady Gaga (33) duket se ka simpati për burrat e martuar.
Këngëtarja shqiptare reagon pasi e krahasuan me Lady Gaga-n (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare, Ava Koçi, po korr sukse në tregun botëror. Ajo shpesh herë është krahasuar me këng
Lady Gaga është shtatzanë por nuk ia ka idenë i kujt është fëmija? Prej më shumë se një jave po qarkullon një lajm se me shumë mundësi Lady Gaga është shtatzënë. Sipas “Star”, artistja ës
Shpërthen rrjeti, në buzët e aktorit duket buzëkuqi i Gagës? Mbarë interneti është fiksuar kaq shumë pas trekëndëshit Irina Shayk, Bradley Cooper dhe Lady Gaga, sa për çdo ditë përp
Fansja shqiptare e ofendoi, Almeda i kthehet për herë të parë (FOTO LAJM) Almeda Abazi duhet shumë nga publiku shqiptar por ditën e djeshme një gjë e cuditshme ka ndodhur. Bukuroshja publikoi
Të gjithë kundër Gagës: Sa nuk e puthi në sy të gruas aktorin Të dielën, Lady Gaga dhe Bradley Cooper do të rrënjoseshin thellë në historinë e çmimeve Oscars, përmes një performance