999 rezultate për

gabuar

5 shenjat që ju tregojnë se po përdorni pudrën e gabuar Gjetja e fondatinës idelae për lëkurën tuaj, mund të jetë më e vështirë nga se keni menduar? Nuk duhet të shqetësohe
Disa shenja se jeni në një lidhje të gabuar (FOTO LAJM) Nëse jeni në një lidhje dhe shpesh keni dyshime se diçka nuk po shkon siç duhet ndoshta duhet të ndaloni dhe të pyesni v
U dënua për mjekim të gabuar, rikthehet në punë Pashollari Faik Pashollari, i cili është i dënuar me 1 vit burg për mjekim të pakujdesshëm pas vdekjes së një vajze 7 vjeçe, është
Aksident i frikshëm në Elbasan, makinat përplasen kokë më kokë (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në aksin Elbasan-Librazhd ku dy makina janë përplasur kokë më kokë me
Aksident i frikshëm në Qafë-Krrabë, përplasen keq tre makina Një aksident ku janë përfshirë 3 automjete ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Qafë Krrabë. Mendohet se shkak për kët
Humbja drastike e PD-së, reagon dhëndri i Berishës: Kemi gabuar rëndë Jamarbër Malltezi, dhëndri i ish-kryeministrit Sali Berisha, me anë të një statusi në Facebook ka reaguar ashpër pas hum
Basha u përgjigjet “dhëmbë për dhëmbë” kritikëve: Nuk e përcaktoni ju… Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha u është përgjigjur zërave kritikë, të cilët pas humbjes se 25 qershorit kërkuan
Dhjete pika post interviste të "gabuar"! nga Genti Pulti - Intervista e dhene nga Top Channel me Presidentin Erdogan eshte nje interviste e porositur, e that
Facebook dënohet me 110 milionë euro nga BE Facebook është gjobitur me 110 milionë euro nga Komisioni Europian për ofrimin e informacionit të gabuar ose mashtrues g
Policia bëri për vdekje "vrasësin" e gabuar të turistëve çek Vrasja e çiftit çek dy vite më parë tronditi gjithë Shqipërinë dhe angazhoi maksimalisht forcat e policisë për kapjen e
Ivanoviç: Kemi gabuar që i kemi nënçmuar shqiptarët Një nga liderët e serbëve të veriut të Kosovës, Oliver Ivanoviç ka thënë se diplomacia dhe politika e Serbisë vazhdimish
Dieta e gabuar ju shëndosh më shumë, ja pse Të gjithë kanë menduar se mënyra më e mirë për të qëndruar në formë është që të mos konsumoni ushqime me sheqer dhe karb
Enrique shokon sërish, do të befasoheni nga deklarata e tij për sfidën me Juven "Të përmbysim 3 gola? Kemi më shumë mundësi se ndaj PSG-së", kjo është deklarata e bujshme Luis Enriques në prag të nde
Këto shenja ju tregojnë se jeni në një dietë të gabuar Si ta kuptojmë që pikërisht dieta JONË është ajo e gabuara? Lexojini me vëmendje këto pyetje-përgjigje. Nëse pjesa më e
Tensionet Rusi-SHBA, përfshihet edhe Turqia Mbështetja e Rusisë për regjimin e presidentit sirian, Bashar al-Assad është “krejtësisht e gabuar”, ka thënë ministri i
“Llogaritë për ushtrinë, do të të dalin të gabuara”, kush po e paralajmëron Thaçin? Veprimet e fundit të presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, po shikohen me pakënaqësi të madhe jo vetëm tek ambasadorët e
Reagon Bushati: Maqedonia është në rrugën e gabuar Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Ditmir Bushati, ka komentuar vendimin e Ivanovit duke thënë se Maqedonia është në "rrug
FSHF reagon për dënimin e Partizanit, ja si e argumenton Federata Shqiptare e Futbollit i përgjigjet Partizanit me një deklaratë zyrtare pak orë pasi klubi i kuq sulmoi instituc
Kush ishte personi i tretë në ‘darkën e gabuar’ Rama-Meta? Kreu i Kuvendit, i cili pak ditë më parë ishte në një darke në Kryeministri ka zbardhur se kush ishte peroni i tretë që
Sadije Berisha kundër protestës: PD ka zgjedhur udhëheqësin e gabuar Pas reagimit të parë kundër protestës së PD-së, ish-gruaja e djalit të ish-kryeministrit Berisha, Sadije Berisha sqaron