999 rezultate për

gabuar

Fotoja e fundit e Oriolës: Një lëmsh i gabuar fotoshopi (FOTO LAJM) Oriola Marashi tashmë prej kohësh ka pushtuar tregun shqiptar, duke u bërë pjesë e mediave për shkak të fotografive prov
Mike Pence, Rusisë: Jeni në anën e gabuar të historisë Zëvendëspresidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, gjatë një konference për media, ka thënë se Rusia është rreshtua
Përdorimi i shamponit për depilim është gjëja më e gabuar që e bëni Nëse e keni shprehi t’i depiloni këmbët, sqetullat apo pjesët tjera të trupit duke përdorur xhel dushi, shampon ose kond
Zuckerberk për keqpërdorimin e të dhënave: Kam gabuar, më vjen keq Themeluesi i Facebook njëkohësisht edhe Drejtori Ekzekutiv i kësaj kompanie, Mark Zuckerberk, është duke dhënë dëshminë
E balsamosën të gjallë, e reja humb jetë në mënyrë të tmerrshme Një 27 vjecare ka gjetur vdekjen për shkak të një gabimi të tmerrshem të mjekëve. Vajza ruse është balsamosur e gjall
Zakone të gabuara që po ju shkaktojnë infeksione urinare Nëse jeni prekur ndonjëherë nga infeksionet urinare, mund t’i dini vuajtjet e ndjesisë së tmerrshme të djegies dhe nevoj
Basha drejt kapitullimit, pranon se ka gabuar Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka bërë sot një autokritikë të fortë para të gjithë shqiptarëve me të cilën ua ka hapur dy
Përplasin makinat super luksoze, plas sherri mes shoferëve (VIDEO) Ky është momenti tronditës ku një shofer i zemëruar bën një manovrim të gabuar në rrugë dhe rrezikon jetën e një shoferi
Mesazhi i gabuar në WhatsApp i ndryshon jetën përgjithmonë! (FOTO LAJM) Vitin e kaluar, Lina Dahlbeck, 37 vjeçe nga Londra, mori një mesazh në WhatsApp nga një numër i panjohur, për të cilin a
Avokati i Frrokajt: Çfarë ndodhi në "darkën e gabuar" me Ramën Bashkë me Neshat Fanën, Adrian Leka është avokat i Fran Frrokajt, kryetarit të Bashkisë së Lezhës. Pedagog në Fakult
RD: Miqtë e paralajmëruan Frrokajn se do "ta hante" pas darkës me Ramën Gazeta zyrtare e Partisë Demokratike, "RD", flet për një "darkë të gabuar" mes Ramës dhe Frrokut, që ka sjellë më pas ed
Itali, rreth 35% e tumoreve shkaktohen nga ushqyerja e gabuar Rreth 35% e tumoreve shkaktohen nga të ushqyerit keq, një e dhënë që pritet të rritet duke marrë në konsideratë efektin
Qenkemi gabuar, vajza e Jozefina Topallit nuk quhet Megi Megi Topalli edhe pse ndoshta pa dëshirë është bërë gjithnjë pjesë e botës së të famshmëve për vetë faktin që është vajz
Lobimi i gabuar! Si e braktis politika logjikën! Duke ndjekur debatin politik konstatohet lehtësisht që vazhdon e njejta logjikë që në mos qoft
Zakonet e gabuara që shkaktojnë infeksione urinare Sipas Fondacionit Kombëtar të Veshkave, 1 në 5 gra preken nga infeksionet urinare në një moment të jetës së tyre. Edh
Politikani gjerman: Kosova si shtet ekziston vetëm si rezultat i qëllimit amerikan Politikani gjerman i CDU-së, Vili Vimer, teksa ka folur për raportet Kosovë-Serbi, dhe zgjidhjen e konfliktit ndërmjet d
Gjetën personin e gabuar, boksieri bën "peshk" dy hajdutët që i thyen makinën (VIDEO) Hajdutët ia dalin shpesh pa lagur, por kjo nuk ndodh gjithnjë dhe vjen momenti që e pësojnë. Kështu ka ndodhur me dy
Haxhiu: Ka kohë që e pritur Shpendin të dorëhiqet Deputetja e Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu, e komentoi dorëheqjen e Shpend Ahmetit si një vendim të gabuar pasi që sipas
Skandal, mjekët operojnë në tru, pacientin e gabuar Një staf i tërë mjekësor deri tek drejtuesi i spitalit është pezulluar nga puna në Nairobi të Kenias, pasi operuan në tr
A shihni ndonjë gjë të gabuar në këtë kënd lojërash? Prindërit po ankohen (FOTO LAJM) Një qendër tregtare është sulmuar pafund në lidhje me këndin e saj të lojërave për fëmijët nga prindërit që shprehin shq