999 rezultate për

gabriel

Alonso mund të përfundojë në Milano Pas përforcimeve që janë bërë thuajse zyrtar Adil Rami (zyrtare) për mbrojtjen dhe Keisuke Honda(95% mundësi) për repart
Inter, revolucioni nis nga mbrojtja (FOTO LAJM) Lista e shpenzimeve e Walter Mazzarrit është e gjatë dhe e bukur. Revolucioni interist mesa duket do të nisë nga mbrojtj
Përgjak kundërshtarin, s'ka të kuq për Kolarov (FOTO LAJM) Manchester City arriti të fitojë minimalisht ndeshjen e djeshme kundër West Bromwich Albion duke siguruar akoma edhe më
Gabriel Milito, asistent i Guardiolës Ish-mbrojtësi argjentinas, Gabriel Milito mund të jetë asistenti i Pep Guardiolës. 32-vjeçari ka një të kaluar si futbol
Papa fal ish-ndihmësin e tij Papa ka falur ish-mazhordomin e tij, Paolo Gabriele, i dënuar më 6 tetor me 18 muaj burg për nxjerrje të informacioneve
Milan, përfundon epoka e brazilianëve (FOTO LAJM) Milani ndryshon drejtim. Mesa duket, po mendon t’i japë fund epokës së brazilianëve në ekip. Pato, Robinho dhe portieri
Seria A, lojtarët që "ngrohin" stolin (FOTO LAJM) Kanë kaluar shtatë javë nga Seria A dhe disa lojtarë të këtij kampionati nuk kanë luajtur asnje ndeshje me skuadrat e ty
Ish ndihmësi personal i Papës, të martën para gjyqit Pritet të rifillojë të marten gjyqi ndaj ish-ndihmësit personal të Papës. Paolo Gabriele akuzohet për vjedhjen e dokumen
Meksikë, gjenden të masakruar 14 persona Katërmbëdhjetë trupa të pajetë janë gjetur të enjten brenda një automjeti të braktisur në San Luis Potosi, në veri të Me
Djaloshi pa këmbë do të bëhet Messi (VIDEO) Është vetëm 11 vjeç dhe quhet Meet Gabriel. Talenti i tij nuk ka nevojë për publicitet, ndërsa e ardhmja e tij do të jet
Itali, arrestohet shërbëtori i Papës (VIDEO) Personi që dyshohet se kalonte dokumenta të Vatikanit në dorë të gazetarëve është arrestuar. Sipas zv/drejtorit të Zyrës
Gabriel, portieri i ri i Milan Gabriel Vasconcellos Ferreira është portieri i ri i Milan, sigurojnë nga Brazili. Sipas "Globoesporte", mbrojtësi ekstre
Zyrtare, Milan blen portierin e Cruzeiro Blerja e tretë e Milan për sezonin e ardhshëm. Kuqezinjtë, siç raporton "Sky Sport 24" kanë bërë të tyrin Gabriel Vascon
Heinze drejt ekipit të Roma-s Ish-lojtari i Manchester United dhe Real Madridit, Gabriel Heinze ka arritur marrëveshje për tu transferuar tek ekipi i
Gabriele Oriali i pashqeteshuar nga rreziku... Milan Drejtori i Interit, Gabriele Oriali ka insistuar se kampi i zikaltërve nuk do të jetë aspak i shqetë
Zigmar Gabriel, kreu i ri Partise Socialdemokrate Gjermane Zigmar Gabriel është kryetari i ri i Partisë Socialdemokrate Gjermane. Gabriel pason në kët&eum