999 rezultate për

gabriel

Mamede: Bota duhet të bëhet gati për një tjetër legjendë Gabriel Jesus pritet që në tri vitet e ardhshme të jetë në qendër të vëmendjes pasi është një pretendent kryesor për të
Everton – Arsenal/ Ja formacionet zyrtare Everton dhe Arsenal kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimitë të tyre të vlefshëm për xhiron e 16’ të Premierlig
West Ham: - Arsenal, ja formacionet zyrtare Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e West Ham me Arsenal që zhvillohet nga ora 18:30. Kjo ndeshje është e v
Guardiola largon dy yje nga skuadra Pep Guardiola po përgatitet te spastroj skuadrën e Manchester Cityt për sezonin e ri. Strategu spanjoll si duket nuk i l
Gabriel Garko sërish në Shqipëri Gabriel Garko nuk e ka për herë të parë vizitën në Shqipëri, por këtë herë për shkak të angazhimeve profesionale, i ësht
Brazili shmang turpin në ndeshjen e tretë (VIDEO) Dy barazime në dy ndeshjet e para në futbollin olimpik, me lojë të shëmtuar, kishin shtuar ndjeshëm presionin mbi Brazil
10 talentet më të kushtueshëm në historinë e futbollit (FOTO LAJM) Transferimi i yjeve turinj të futbollit që në një moshë shumë të re është kthyer në një trend vitet e fundit, teksa skua
Guardiola i befason të gjithë, ja kë transferon Pep Guardiola është shumë pranë një tjetër blerje në merkaton e verës. Manchester City-i është në rrugën e duhur për të
Shpërthim në Sanremo, Gabriel Garko shtrohet në spital (FOTO LAJM) Një shpërthim në Sanremo, ka sjellë edhe plagosjen e aktorit Gabriel Garko dhe vdekjes së një të moshuare. Aktori ës
Arsenal, lider i Premier League (VIDEO) Arsenal është rikthyer tek fitorja, duke mposhtur 2:0 ekipin e Bournemouth. Topçinjtë janë tregues këmbëngulës gjatë
"Huqi" i vitit vjen nga Brazili (VIDEO) Futbolli brazilian është bërë i njohur për gafat trashanike përpara portës. Një i tillë ndodhi edhe mbrëmë në ndeshjen m
Zyrtare, Federata angleze dënon Diego Costën Në Angli nuk i tolerojnë sjelljet aspak korrekte dhe hileqare në fushë dhe i fundit që e ka pësuar është Diego Costa.
Ja bukuroshja që do të përfaqësojë Shqipërinë në "Miss Universe 2015" (FOTO LAJM) Kompeticioni i bukurisë i zhvilluar mbrëmjen e djeshme në ambientet e Pallatit të Kongreseve në Tiranë, zgjodhi mes shum
Costa dhe Gabriel kishin probleme dhe në La Liga (VIDEO) Në ndeshjen derbi të Premier Ligës, mes Chelsea-t dhe Arsenal-it pati incident mes lojtarit Diego Costa dhe Gabriel Paul
Shpërthejnë foto montazhet ndaj Diego Costës (FOTO LAJM) Pothuajse në çdo ndeshje tashmë është kthyer në zakon që të krijohen shumë foto ironizues gjatë atyre që ndodhin gjatë s
Arsenali me 10 lojtarë, e pabesushme ajo që ndodh në Londër (VIDEO) Ndeshja mes Chelseat dhe Arsenalit ka dhuruar momente paniku në fundin e pjesës së parë. Diego Costa që shquhet si një f
Bukuroshja e fitnesit ne krah te Neymar? (FOTO LAJM) Shtohet lista e femrave qe duan te kene ne krah yllin e Barcelones, Neymar. E fundit ne rradhe duket se eshte Gabriela
Gabriel Garko i ftuar në "Miss Universe Albania" Këtë vit, "Miss Universe Albania" sjell në Tiranë aktorin mjaft të dashur për publikun shqiptar, Gabriel Garko. Aktori i
Kërcënim me bombë në selinë e partisë gjermane, shkak pranimi i emigrantëve Selia e Partisë Social-Demokrate në Gjermani është evakuar, për shkak të një kërcënimi të ardhur për vendosjen e një bom
Hueyda El Saied, urim special për djalin (FOTO LAJM) Hueyda El Saied i ka dedikuar një urim të veçantë djalit të saj Gabriel, i cili sot mbush gjashtë muajsh. Duke publi