999 rezultate për

gabriel

Brnabiq: Dialogu me Kosovën varet vetëm nga ne Kryeministrja serbe, Brnabiq ka komentuar vizitën e ministrit të Jashtëm gjerman në Beograg, Zigmar Gabriel, duke thënë
Amerika në mbështetje të deklaratës për njohje të Kosovës nga Serbia Ministri i Punëve të Jashtme i Gjermanisë, Sigmar Gabriel, ka porositur dje Serbinë se duhet ta njohë Kosovën si shtet t
Reagon ashpër Serbia pas kërkesës së Gjermanisë për njohjen e Kosovës, Evropa s’na do Ministri i Mbrotjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, i është kundërpërgjigjur ashpër deklaratave të ministrit të Jashtëm Gje
Gjermania do të vazhdojë ta mbështesë Kosovën Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, sot ka pritur në takim Ministrin e Jashtëm të Gjermanisë, Siglat Gabri
Fillon takimi Thaçi – Gabriel Presidenti, Hashim Thaçi, mëngjesin e së enjtes ka pritur në takim ministrin e Punëve të Jashtme të Gjermanisë, Sigmar G
Edhe ministri gjerman shkon të rehatohet në vilën e Pacollit Ministri i Punëve të Jashtme të Gjermanisë, Sigmar Gabriel po qëndron për vizitë në Kosovë, ku është pritur nga krerët
Ministri gjerman e thotë në mes të Beogradit se duhet njohur pavarësia e Kosovës Ministri i Punëve të Jashtme të Gjermanisë, Sigmar Gabriel ka thënë se ia ka bërë me dije Beogradit zyrtar që nëse dëshi
Gjermania kërkon mision paqeruajtës në Ukrainë para zgjedhjeve në Rusi Ministri i Jashtëm gjerman, Sigmar Gabriel, ka bërë thirrje për themelimin e një misioni të armatosur paqeruajtës në kua
Zyrtare: Gabriel Jesus i shpëton operacionit në gju Gabriel Jesus për fat ë mirë i ka shpëtuar operacionit dhe pritet të kthehet të luajë për pak më shumë se sa dy muaj.
Gabriel Jesus del me lot nga fusha e lojës si pasojë e dëmimit Sulmuesi brazilian, Gabriel Jesus ka pësuar një dëmtim në takim ndaj Crystal Palace duke u larguar dhe nga fusha gjatë p
Lirimi i qytetarit gjerman sinjal pozitiv në marrëdhëniet me Turqinë Një shtetas gjerman i burgosur në Turqi u lirua nga Ankaraja, njoftoi ministri gjerman i Punëve të Jashtme, Sigmar Gabri
Guardiola: Nuk di se cilin prej tyre të zgjedhë Guardiola ka konfirmuar se do ta ketë të vështirë në përzgjedhjen se kush duhet të startojë në sulmin e Man City. Ser
Jesus i jep avantazhin Cityt kundër Leicesterit Man City ka kaluar në avantazh kundër Leicesterit në "King Power Stadium" Goli është shënuar në minutën e fundit nga
Gabriel Jesus në një intervist flet se ku fushë stërvitej, gjithashtu dhe kush i ka qëndruar pranë Lojtarët nga Amerika e Jugut kanë gjithmonë histori unike dhe interesante që lidhen me fëmijërinë e tyre dhe nuk mund të
Hueyda El Sayed: Djali im është më i edukuari i kopështit Dy vite kanë kaluar qëkur Hueyda El Sayed është bërë për herë të parë nënë dhe s’mund ta shijonte më shumë se kaq. Artis
Talenti Jesus tregon arsyen pse zgjidhi City-n para gjigantëve spanjoll Gabriel Jesus vendosi të luajë për Manchester City-n vetëm prej Pep Guardiolës. Në një intervistë të dhënë, 20-vjeça
Statistikat e e Gabriel Jesus me Cityn dhe Brazilin Ai cilësohet si një nga sulmuesit më premtues në botë, dhe këtë e ka vërtetuar me paraqitjet e tij mbresëlënëse si me Br
Man. City dhe Gabriel Jesus po mendojnë rinovimin Gabriel Jesus është një nga lojtarët më të mirë dhe më në formë te Man. City por praktikisht është një ndër më pak t
BE merr masa të reja serioze për lajmet e rreme Fakenews ose ndryshe “lajmet e rreme”, duket se tashmë janë bërë edhe një shqetësim politik për Bashkimin Europian.
Zyrtare! Arsenali largon një lojtar Gabriel Paulista është larguar nga Arsenali për t’u transferuar në Spanjë te Valencia. Valencia ka kompletuar transfe