999 rezultate për

fyese

Vazhdon debati i ashpër dhe gjuha fyese ndërmjet VV-së dhe PDK-së Ashpërsimi i gjuhës ndërmjet VV-së dhe PDK-së duket se nuk ka të ndalur. Në një komunikatë, VV-ja ka thënë se asambl
"Ikja e madhe", një tjetër aleat braktis Lulzim Bashën Kreu i PLL-së, Sulejman Gjana është larguar pak minuta më parë nga lista e PD-së për Dibrën duke thënë se ishte fyese re
Aktorja Roza Anagnosti shpërthen ndaj Tufës: Kemi punuar me përkushtim tani vijnë këta dhe… Në një intervistë me gazetaren e emisionit “Njerëz në Fokus” Ola Mitre, aktorja e mirënjohur Roza Anagnosti flet për nis
Ligji për portalet online/ Harito: Komentet fyese të jenë të ndëshkueshme! Ndryshimet në ligjin për tregtinë elektronike u propozuan në mars të këtij viti, por pas akuzave nga mediat online se dr
Instagrami u thotë stop komenteve fyese (FOTO LAJM) Instagram së fundmi po punon për të thënë stop fjalëve dhe komenteve të ndryshme fyese. Së fundmi kompania ka konfirmuar
Konferenca Gjyqësore dënon sulmet ndaj gjyqtarit Aliaj Nuk kanë qënë të paktat rastet kur Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka sulmuar Gjykatën e Tiranës në lidhje me vendim
Maldini letër emocionuese për babain e tij Në ditën e varrimit të Cesare Maldinit, të gjashtë fëmijët e tij kishin dëshirë t’i dedikonin një letër. Ja çfarë ishte
KOMENT/ Nevoja e pushteteve për të bërë zap edhe median online Nisma e qeverisë për të vendosur kontroll mbi aktivitetin e mediave online me arsyetimin e shmangies së komenteve fyese
7 trajnerët që janë shkarkuar në mënyrën më fyese (FOTO LAJM) Trajneri është gjithmonë "fajtori" nëse një skuadër nuk ecën mirë në kampionat apo edhe në kompeticione të tjera. Shpesh
Davutoglu provokon Putinin: Bota tallet me të, nuk e marrim seriozisht Turqia nuk ka përgjigje për deklaratat fyese të bëra nga presidenti rus Vladimir Putin, por nuk i ka kursyer provokimin
Edhe këtë vit të ri shkollor me tekste fyese ndaj shqiptarëve Historia e poshtërimit të shqiptarëve nëpër tekstet shkollore në Maqedoni nuk do të marrë fund as këtë vit. Nxënësit e s
Ja si e shohin qytetarët marrëveshjen e 4 partive (FOTO LAJM) Takimi i shumëpritur mes komisionerit për zgjerim në BE Johannes Hahn dhe 4 liderëve të partive kryesore në vend u mbyll
Bushati: Serbia të marrë mbrapsht të gjitha deklaratat fyese ndaj shqiptarëve! "Serbia të marrë mbrapsht deklaratat fyese ndaj shqiptarëve". Kështu është shprehur Ditmir Bushati, referuar ndjeshjes s
Miletiç: Më të rënda janë brohoritjet "vrisni shqiptarët" se flamuri që u pa në Beograd Drejtori i Programit për Ballkanin Perëndimor dhe Mbrojtjen e të Drejtave Civile në Beograd, Goran Miletic është shprehu
Fyerjet e Berishës, reagojnë Veliaj e Xoxa Ministri Erjon Veliaj reagoi ndaj ofendimeve të ish-kryeministrit Sali Berisha duke e cilësuar atë si “Palaço” i cili me
Jacobson këshillon liderët: Mos përdorni fjalë fyese në fushatë Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara, Tracey Ann Jacobson ka takuar sot në rezidencën e zyrës së saj, tre liderët kryeso
Mbishkrime antishqiptare në Strugë (FOTO-LAJM) Grafite dhe mbishkrime antishqiptare janë parë nëpër rrugët e Strugës. Jo vetëm mbishkrime kundër shqiptarëve, por edhe
Festa e NATO-s, Nishani injoron ftesën: Ishte fyese Update - Në ceremoninë e organizuar sot në Ministrinë e Mbrojtjes me rastin e 5-vjetorit të anëtarësimit në NATO u vu re
Berisha fjalë fyese Ramës: Je zhul e ordiner Seanca e sotme e Kuvendit është shoqëruar me debate mes deputetëve ndërkohë që nuk kanë munguar edhe fyerjet. Ish-kryemi
MASH bllokon konkurset, nuk tërhiqen librat fyesë Tekstet me gabime skandaloze me të cilat punojnë mësuesit dhe nxënësit e shkollave fillore në Maqedoni do të jenë të pra