999 rezultate për

futbollisti

Kërkime nënujore për futbollistin Emiliano Sala Një kërkim nënujor për aeroplanin e zhdukur që po e barte Emiliano Salan e Cardiff Cityt pritet të nisë shumë shpejt.
Futbollisti kosovar transferohet në Rumani Jetmir Krasniqi do ta kalojë pjesën e dytë të sezonit në Rumani. 24 vjeçari nuk ishte në planet dhe projektin teknik
Ish-futbollisti i kombëtares kthehet të luajë në Shqipëri! Merkato është në ditët e fundit, por në Shqipëri janë duke përgatitur skenarët më të frikshëm. Prej disa ditësh, në fshe
Ndahet nga jeta ish-futbollisti i famshëm Vasillaq Zëri Vasillaq Zëri, ish-futbollisti i famshëm i Dinamos dhe kombëtares shqiptare, është ndarë nga jeta në moshën 66-vjeçare.
"Jam i pafuqishëm, nuk e besoj dot", futbollisti shqiptar braktis stërvitjen pas zhdukjes së Salas Lajmi i zhdukjes së futbollistit argjentinas, Emiliano Sala ka tronditur që gjithë botën e sportit, veçanërisht pasi dit
Shkodran Mustafi bëhet baba (FOTO LAJM) Futbollisti shqiptar e ka ndarë gëzimin e tij në rrjetet sociale pasi u bë baba. Futbollisti shqiptar e ka postuar nj
Ish-futbollisti i Juventusit: Icardi do kishte ngrënë një grusht të nivelit botëror Daniele Osvaldo, ishte një nga ata lojtar të cilët kishin në gjakun e tyre atë “ekstraktin” e rebelimit, që nuk e la të
Futbollisti i Barcelonës: Klubi bëri mirë që e dënoi Dembelen Portieri i Barcelonës, Marc-Andre ter Stegen, e ka mbrojtur vendimin e klubit katalanas për ta dënuar sulmuesin anësor,
Dalin detaje të reja, avioni ku udhëtoi futbollisti kishte defekt para fluturimit (FOTO LAJM) Orët kalojnë dhe ende nuk bëhet i gjallë futbollisti Emiliano Sala. Ai dyshohet se është rrëzuar në det teksa udhëtonte
Flet babai i futbollistit të zhdukur: "Nuk na vuri veshin, i kishim prerë biletën" "Hera e fundit që kam folur me të ka qenë e dielë. Të gjithë jemi të surprizuar dhe befasuar nga ajo që ka ndodhur. Nëse
Trondit e ish e dashura e futbollistit të zhdukur: Nuk ishte aksident, hetoni mafjen në futboll (FOTO LAJM) Nuk janë gjetur ende gjurmët e avionit me të cilin udhëtonte sulmuesi i sapoblerë i Cardiff Citit, Emilinao Sala, i cili
I zhdukur në det, tifozët e Nantes nderojnë Sala-n (VIDEO) Emiliano Sala sapo kishte firmosur për ekipin e Cardiffit por tifozët e ish-ekipit të Nantes kanë nderuar futbollistin
Kjo është fotoja e fundit që Emiliano Sala postoi në Twiter (FOTO LAJM) Futbollisti argjentinas, Emiliano Sala dyshohet se ishte në aeroplanin e vogël i cili u zhduk mbrëmë në kanalin anglez.
Mbappe dhe Bakayoko luten për futbollistin e humbur të Cardiffit (FOTO LAJM) Orët e ankthit për për futbollistin e Cardiffit sa vjen e shtohen. Miqtë dhe shokët e sulmuesit të Cardiffit i cil
Zhdukja misterioze e avionit, reagon babai i futbollistit Sulmuesi argjentinas Emiliano Sala dyshohet se ka humbur jetën, teksa avioni ku ai udhëtonte është rrëzuar në det. A
Humbi jetën në det pas rrëzimit të avionit, nisin kërkimet për gjetjen e futbollistit të Cardiffit (FOTO LAJM) Lajm i rëndë për futbollin anglez por jo vetëm. Sulmuesi argjentinas Emiliano Sala, i cili pak ditë më parë kishte f
Mamaja e futbollistit të Romës që po tërbon rrjetin (FOTO LAJM) Nicolo Zanilo është ylli më i ri i futbollit Italian. Ai është vetëm 19 vjec dhe luan me ekipin e parë të Romës. P
Zhduket avioni me futbollistin e Premier Ligës (FOTO LAJM) Futbollisti i sapotransferuar në Premier Ligën angleze Emiliano Sala ishte në një avion që është zhdukur pa gjurmë në Ka
Monaco turpërohet nga Strasburg, Henry-n nuk e mbajnë nervat ofendon futbollistin kundërshtar Monaco u turpërua dje në shtëpi nga Strasburgu, teksa u mpsohte 1-5. Klubi nga prinicipata rrezikon seriozisht rënjën ng
Tradhtoi burrin serb me një boshnjak, zbulohet skandali seksual i këngëtares (FOTO LAJM) Këngëtarja Jelena Karleusa është bërë emri më i komentuar në faqet rozë serbe për shkak të një skandali seksual me futbo