999 rezultate për

futbollisti

Pritej festa e titullit, PSG shkatërrohet nga Lille (VIDEO) Vetëm një pikë i duhej Paris Saint-Germain të kurorëzohej kampioni i Ligue 1 franceze, por për festën duhet të presë edh
Nga Kardashian te Irina, 30 të dashurat të CR7 (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo është padyshim një nga futbollistët më të mirë në botë dhe për këtë flet karriera e tij e pasur me tro
Mediat turke: Fenerbahçe blen futbollistin e njohur shqiptar (FOTO LAJM) Sulmuesi Vedat Muriqi është shumë pranë akordit me gjigandët e Fenerbahçes. Lajmi konfirmohet nga mediat turke, teksa zy
Futbollisti shqiptar bën aksident të rendë, dy të plagosur Pas shumë dështimesh në futbollin italian, shqiptari Elvis Kabashi u transferua te Dinamo e Bukureshtit. Klubi rumun
2 gola dhe 3 asist në një ndeshje, futbollisti shqiptar "magjeps" holandezët Talenti shqiptar, Skënder Loshi po kalon një formë të shkëlqyer te skuadra e Nac Bredës në ligën e dytë holandeze. S
Guiness, 74-vjeçari thyen rekordin e futbollistit më të vjetër në botë Një izraelit ka thyer rekordin si futbollisti më i vjetër në botë që merr pjesë në një lojë profesionale në moshën 73-vj
Pas ndarjes me futbollistin e kombëtares, Erjona hedh sytë nga Interi Marrëdhënia e saj me mesfushorin e Bolognas, Blerim Xhemajli, ka përfunduar prej kohësh. Pasi ishte në Shqipëri për të k
Habit futbollisti 52 vjeçar: Nuk tërhiqem nga futbolli deri sa të vdes Japonezi Kazuyoschi Miura, tashmë në moshën 52 vjeçare nuk ka ndërmend të largohet nga bota e futbollit. Sulmuesi i c
Vetëm kështu mund të bënte bujë, çmeduria e futbollistit italian në ndeshjen e fundit (VIDEO) Kemi dëgjuar shumë gjëra gjatë jetës tonë, por kjo histori nga Italia mund të jetë kulmi. Ignazio Barbagallo, një fu
Kërcënon futbollisti Juventusit, "dal nga fusha nëse ndodh përsëri" Një vit më pas, e njëjta çmenduri. Ishte 6 janari i vitit 2018, Juventusi fitonte në Kaljari (1-0) falë golit të shënuar
E dashura e ish-futbollistit të Realit pozon krejtësisht nudo (FOTO LAJM) Modelja dhe prezentuesja e televizionit, Tamara Gorro, ka postuar një foto në Instagram që i ka lënë 1.2 milionë ndjekës
PSG i prish punë Juventusit, futet në garë për yllin e Lyon-it (VIDEO) Paraqitja e mirë e Tanguy Ndombele me fanellën e Lyon ka tërhequr vëmendjen e skuadrave të mëdha europiane. Me Juven
Plagoset me thikë futbollisti në Tiranë Konflikti mes disa të rinjve në Tiranë i ka shkaktuar të çara të mëdha në fytyrë një 21 vjeçari, i cili është dërguar me
Bashkëshortja e futbollistit Italian mahnit me format e saj (FOTO LAJM) Tashmë që kampionati kinez i futbollit ka përfunduar, futbollisti Italian, Graciano Pele po shijon pushimet me të dashur
Mediat italiane tallen keq me gruan e futbollistit serb (FOTO LAJM) Ka kohë që Jovana Djordjevic njihet si një prej femrave më atraktive, që është edhe gruaja e një sportisti. Kjo model
Futbollisti 28-vjeçar vdes në fushë Një moment i tmerrshëm ka ndodhur në futsallin portugez gjatë një ndeshje, ku një 28-vjeçar mbeti i vdekur parketin e lo
Çmenduria: Futbollisti argjentinas bën tatuazh legjendën Maradona (FOTO LAJM) Stërvitja nga Diego Maradona duket se ka entuziasmuar portierin e Dorados, Gasper Servio. Pas leksioneve në stërvitje
Futbollisti i Stoke City ka më shumë fëmijë se gola Futbollisti i Stoke City, Sadio Berahino po del të jetë më efikas jashtë fushave se brenda tyre. Sipas gazetës "The
Jose Mourinho: Mbappe është futbollisti më i shtrejtë në botë Pasi u përforl për një rikthim te Real Madrid, aty ku shkoi Zinedine Zidane, portugezi José Mourinho është rikthyer me d
Pamela Anderson rikthehet me Ramin, por futbollisti i vendos disa kushte Aktorja, Pamela Anderson dhe futbollisti i njohur, Adil Rami mesa duket kanë vendosur që të rikthehen sërish bashkë, pas